Arhiva > Arhiva

Xabi Alonso

(1/145) > >>

Zoky:
Veæ nekoliko tjedana postoje špekulacije da Xabi Alonso igra svoju zadnju sezonu na Anfieldu. Liverpool ima više igraèa za njegovu poziciju, a govori se da bi on mogao sudjelovati u transferu sa Eto'om na relaciji LFC - Barca.

Ako se mene pita, od svih igraèa na njegovoj poziciji najradije bi da on ostane. Mislim da Zenden, Sissoko, Mascherano i novi mladi brazilac jednostavno nisu na razini Xabija. U redu, jasno je da bi za utakmicu sa Milanom možda bolje odgovarao defanzivniji igraè poput Mascherana ili Sissoka, ali u ostalim utakmicama, pogotovo od slijedeæe sezone oèekujem da æe Liverpool krenuti sa još napadaèkijim stilom. A tu je Xabi dosta jaèi od njih.

KENNY:
Da, i ja se definitvno slazem sa Zokyem da bi od svih igraca na DMC volio da on ostane, Xabi je zbilja klasa, i mislim da bi bila velika greska pustiti ga, al eto valjda ovdje vrijedi ona da bi nesto dobio, moras nesto i dati...pa tako...

Vebbo:
nejde Xabi nikam!

red till dead:
naravno , to je i moje mišljenje , xabi je naš qurterback , passmaster , jednostavno je predobar u svemu što radi i ne želim da ode ....sisoko i mascher su razaraèi , ne graditelji , a ovaj novi brazilac mi se èini kao all round igraè , može sve , ali ima tek 20 godina.....zenden ne bi niti smio biti u klubu , kamoli igrati njegovu poziciju
no , barca je opasno zagrizla , njegov stari je tamo proveo igraèku karijeru i možda zov katalonije bude neodoljiv , osim toga , tu je i uvjet , da jedino možemo do etoa ako damo xabija , tako da......ne može nas nitko ucjenjivati , naravno , ali ako æe xabi , jednog dana , ionako tamo završiti , onda bolje iskoristiti trampu sad nego kad xabiju istekne ugovor.....
ne znam , ne znam , srce mi se lomi zbog odlaska , tim više što sad ojaèani amerièkim parama stvarno ne moramo prodavati igraèe da bi imali sredstva za transfere , ali etoo je ludnica od igraèa.....

grbi:
i ja se slazem sa red till dead... ono sto je Xabi u sredini to je jos naglasenije Eto'o u napadu... a vec vrapci na granama pjevaju pjesmicu o igracu koji nam fali... no tu je uvjet da dodje jedan dobar LM pa da Gerrard ode u sredinu te sa jednim dobrim DM iza sebe preuzme ekipu...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju