Anketa

Ova godina je bila za:

:lose - 1
0 (0%)
 :( - 2
0 (0%)
 :| - 3
1 (2.8%)
 :D - 4
9 (25%)
 :super - 5
26 (72.2%)

Ukupno Glasova: 36

Glasanje završeno: Lipanj 09, 2009, 21:56

Autor Tema: Xabi Alonso  (Posjeta: 49646 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
Xabi Alonso
« : Svibanj 21, 2007, 11:47 »
Veæ nekoliko tjedana postoje špekulacije da Xabi Alonso igra svoju zadnju sezonu na Anfieldu. Liverpool ima više igraèa za njegovu poziciju, a govori se da bi on mogao sudjelovati u transferu sa Eto'om na relaciji LFC - Barca.

Ako se mene pita, od svih igraèa na njegovoj poziciji najradije bi da on ostane. Mislim da Zenden, Sissoko, Mascherano i novi mladi brazilac jednostavno nisu na razini Xabija. U redu, jasno je da bi za utakmicu sa Milanom možda bolje odgovarao defanzivniji igraè poput Mascherana ili Sissoka, ali u ostalim utakmicama, pogotovo od slijedeæe sezone oèekujem da æe Liverpool krenuti sa još napadaèkijim stilom. A tu je Xabi dosta jaèi od njih.

Offline KENNY

• Hero Member
Odg: Xabi na odlasku?
« Odgovori #1 : Svibanj 21, 2007, 12:44 »
Da, i ja se definitvno slazem sa Zokyem da bi od svih igraca na DMC volio da on ostane, Xabi je zbilja klasa, i mislim da bi bila velika greska pustiti ga, al eto valjda ovdje vrijedi ona da bi nesto dobio, moras nesto i dati...pa tako...
Above Us Only Sky!!

Offline Vebbo

• Hero Member
« Odgovori #2 : Svibanj 21, 2007, 13:35 »
nejde Xabi nikam!

Offline red till dead

• Hero Member
  • liverpool fc >>> the biggest club in the world
« Odgovori #3 : Svibanj 21, 2007, 13:40 »
naravno , to je i moje mišljenje , xabi je naš qurterback , passmaster , jednostavno je predobar u svemu što radi i ne želim da ode ....sisoko i mascher su razaraèi , ne graditelji , a ovaj novi brazilac mi se èini kao all round igraè , može sve , ali ima tek 20 godina.....zenden ne bi niti smio biti u klubu , kamoli igrati njegovu poziciju
no , barca je opasno zagrizla , njegov stari je tamo proveo igraèku karijeru i možda zov katalonije bude neodoljiv , osim toga , tu je i uvjet , da jedino možemo do etoa ako damo xabija , tako da......ne može nas nitko ucjenjivati , naravno , ali ako æe xabi , jednog dana , ionako tamo završiti , onda bolje iskoristiti trampu sad nego kad xabiju istekne ugovor.....
ne znam , ne znam , srce mi se lomi zbog odlaska , tim više što sad ojaèani amerièkim parama stvarno ne moramo prodavati igraèe da bi imali sredstva za transfere , ali etoo je ludnica od igraèa.....
So where does Dalglish rank in football history? Well, there's Maradona, who is another in a category of one. After Maradona comes a group-Pele, Cruyff, etc. Globaly, Dalglish is in the rank below. Between the decline of Cruyff and the emergence of Maradona-the Scot was the best player in the world.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #4 : Svibanj 21, 2007, 14:52 »
i ja se slazem sa red till dead... ono sto je Xabi u sredini to je jos naglasenije Eto'o u napadu... a vec vrapci na granama pjevaju pjesmicu o igracu koji nam fali... no tu je uvjet da dodje jedan dobar LM pa da Gerrard ode u sredinu te sa jednim dobrim DM iza sebe preuzme ekipu...
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline sladjo

• Full Member
« Odgovori #5 : Svibanj 21, 2007, 14:54 »
Mada ne bih volio mislim da ce Xabi ipak otici.Medjutim ako ga budemo dali volio bi da to bude zamjena za nekog kao Etoo

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #6 : Svibanj 21, 2007, 15:29 »
no tu je uvjet da dodje jedan dobar LM pa da Gerrard ode u sredinu te sa jednim dobrim DM iza sebe preuzme ekipu...

Misliš valjda RM?

Iskreno, Xabi je nekako više playmaker od Gerrarda. Gerrard je najsvestraniji igraè današnjice, no samo u smislu playmakinga je Xabi za nijansu bolji...

Ma još bi najradije nekakvu formaciju sa 3 obrambena sa 2 krila, 2 centralna vezna i jednim pravim DM...

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #7 : Svibanj 21, 2007, 16:03 »
ops ipak je RM... ja bi radje 4-2-3-1 naime nema u PL srece bez 4 igraca u obrani a nasa je uvijek medju boljima pa zasto mjenjati nesto sto je odlièno!!! Xabi i jedan od DM u sredini... ispred Gerrard u sredini i dva krila te pravi napadac ala Eto'o... prednost je da igraju obojica a Gerrard je blize golu (prije 2 god je bio najbolji strijelac!)
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline red till dead

• Hero Member
« Odgovori #8 : Svibanj 21, 2007, 17:50 »
odliènog rm veæ imamo a to je penant , uz dolazak simaoa i leta krila bi trebala biti riješena na duže vremena a i klokan je konaèno zdrav , nadam se da æe takav i ostati....
moja bi formacija bila 3-1-4-2 ,( inaèe za sve tekme....i sva natjecanja ) sa gerardom u centralnoj roli , odmah iza dvojice napadaèa , ova jedinica bi bio sisoko ili mascher ovisno o protivniku , na krilima se zna ko je , i još ovaj jedan koji fali u vezi je brazilski lik , pa nek kreira nešto kad imamo loptu , naprijed etoo i adriano....( dozvoljeno je sanjati...a ko zna , 6-erostruki osvajaèi lige prvaka , najuspješniji klub u europi u zadnjih 30 godina , sa osiguranim financijama....trebali bi biti privlaèni i onima top top igraèima....)
So where does Dalglish rank in football history? Well, there's Maradona, who is another in a category of one. After Maradona comes a group-Pele, Cruyff, etc. Globaly, Dalglish is in the rank below. Between the decline of Cruyff and the emergence of Maradona-the Scot was the best player in the world.

Offline red till dead

• Hero Member
« Odgovori #9 : Svibanj 21, 2007, 17:55 »
inaèe , mislim , da dugoroèno , neæemo osjetiti izostanak xabija , nekako vjerujem da æe ga ovaj brazilac u potpunosti nadomjestiti ...da ne bi bilo zabune , xabi mi je jedan od naj jaèih igraèa današnjice i bio bih shrvan da ode , jer trebali bi  ( i možemo to )kupiti etoa sa èistom lovom , bez zamjena , ali kad je o nama rijeè , barca oèito ne pristaje na tako nešto....

Offline dodinho

• Hero Member
  • osjećala je korake cijelim bićem Johnny B. Štulić
« Odgovori #10 : Svibanj 22, 2007, 00:19 »
meni xabek nije nišza posebno, tako da bih ga mijenjao za etoa odmah
nešto mi se strašno prošle noći desilo
iz dosade sam kružio ko obično
a onda neplanirano u izlogu
riknuo sam na plavušu
slao sam joj kradom preko stakla poljupce
ovo što ću sad reči nema logike
držala mi pišu dok sam šorao
dizala me kad sam pijan padao

Offline Tony14ZD

• Hero Member
  • Grad u moru Grad u kamenu
« Odgovori #11 : Svibanj 23, 2007, 16:09 »
sad kad imamo lucasa i mascherana xabi može æa, a nek nam doðe neki stoper

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #12 : Svibanj 23, 2007, 17:51 »
sad kad imamo lucasa i mascherana xabi može æa, a nek nam doðe neki stoper

imamo iskusnu zamjenu i mladu nadu za stopera pa mislim da nam prije treba neko krilo i pravi napadac

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #13 : Svibanj 25, 2007, 11:25 »
Sada pak izgleda da Xabi ostaje  :D

Sa lfc.tv-a;

Meanwhile, Xabi Alonso, who will be offered a new deal on Merseyside, has revealed he is very happy with life in Liverpool.

He said: "It's great to be a part of Liverpool. I like it here. The fans have been amazing throughout the campaign. They did their bit. Sadly we couldn't give them the win they deserved.

Offline Bayhas

• Hero Member
  • Stevie Special ˝G˝
« Odgovori #14 : Svibanj 25, 2007, 15:35 »
Sada pak izgleda da Xabi ostaje  :D

Sa lfc.tv-a;

Meanwhile, Xabi Alonso, who will be offered a new deal on Merseyside, has revealed he is very happy with life in Liverpool.

He said: "It's great to be a part of Liverpool. I like it here. The fans have been amazing throughout the campaign. They did their bit. Sadly we couldn't give them the win they deserved.

Dobra vijest!!!
Brendan Rodgers has taken a swipe at Jose Mourinho by saying Chelsea "parked two buses" in their 2-0 win over Liverpool at Anfield.

LIVERPOOL FC FANS SUPPORTING OUR MANAGERS SINCE 1892!!!