Autor Tema: Bill Shankly  (Posjeta: 17356 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline liverbird91

• Hero Member
Odg: Bill Shankly
« Odgovori #60 : Siječanj 24, 2013, 17:52 »
Reakcije na ulicama ko na Poljudu 1980.  :D

Jedan je Shanks, eh...

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #61 : Veljača 28, 2013, 15:39 »
Nije direktno vezano uz Liverpool, ali mislim da je izvrsna slika. Bill Shankly, trener Carlisle Utd iz siječnja 1951.

"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Ljudi, pretjerano SERETE!

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #62 : Veljača 28, 2013, 15:46 »
ma ono čudno mi je što je bill isto došao iz malog kluba, imao je svoju viziju nogometa, na početku nije imao zapaženije rezulate al on je kralj...no nekako me to podsjeća na današnjeg trenera al on je govno jer je došao iz malog kluba bez ikakvog prijašnjeg uspijeha..jednome se dalo vremena drugog se već želi smijenit
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #63 : Veljača 28, 2013, 15:58 »
ma ono čudno mi je što je bill isto došao iz malog kluba, imao je svoju viziju nogometa, na početku nije imao zapaženije rezulate al on je kralj...no nekako me to podsjeća na današnjeg trenera al on je govno jer je došao iz malog kluba bez ikakvog prijašnjeg uspijeha..jednome se dalo vremena drugog se već želi smijenit

mešaš kruške i jabuke. Velika je razlika izemdju Billa i brendona

Shankly je postao trener Prestonova rezervnog tima, ali u martu 1949 je dogovoreno da postane menadzer Carlisle United. Klub je završio treći u trećoj diviziji (Sjever) u sezoni 1950-51. Carlisle je imala malo novca za potrošiti i 1951 Shankly odstupa sa mesta menadzera zaleći se zbog nedostatka sredstava. Slična je bila priča i u Grimsby Town-u (1951-54) i Workington-u (1954-55).

1956. godine Shankly je postao pomoćni menadzer pod vodstvom Andrew Beattie u Huddersfield Town, klub koji je upravo bio ispao iz prve ligu.

Shankly nije uspeo da vrati Huddersfield Town u prvi ligu, završavavši 12. (1956-57), 9. (1957-58) i 14. (1958-59). U prosincu 1959, Shankly je postao menadžer u Liverpoolu, još jednom drugoligaškom klubu koji se pokušavao vratiti u prvu ligu.

Liverpool u vreme Shanklya je bio drugorazredan klub, bez ičega. Kao takav Shankly je bio prihvatljiv izbor. Sa njegovim dolaskom, kao i odgovarajucom strukom na celu kluba, to se sa godinama pocelo menjati, i napravio je od Liverpoola to sto je.

Za Rodgersov opis se slazem.

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #64 : Veljača 28, 2013, 16:27 »
da tad smo spali u drugu ligu i mogao je ovaj raditi što hoće, ali sad smo mi veliki klub koji 22-3 godine nije osvojio ligu, ali i dalje je na svjetskoj sceni i bori se u ligi prvaka...oh wait... i jedan i drugi su došli u klub kad je bio u đubretu ali ovome nećemo dat vremena jer je on sad došao u svjetski klub, najbolji klub na svijetu i tako to...e pa nije, moramo se malo vratit u realnost i shvatit da mi više nismo niti u velikoj 4-orci, i to odavno
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #65 : Veljača 28, 2013, 17:01 »
da tad smo spali u drugu ligu i mogao je ovaj raditi što hoće, ali sad smo mi veliki klub koji 22-3 godine nije osvojio ligu, ali i dalje je na svjetskoj sceni i bori se u ligi prvaka...oh wait... i jedan i drugi su došli u klub kad je bio u đubretu ali ovome nećemo dat vremena jer je on sad došao u svjetski klub, najbolji klub na svijetu i tako to...e pa nije, moramo se malo vratit u realnost i shvatit da mi više nismo niti u velikoj 4-orci, i to odavno

pa ne bas... nije mogao raditi šta hoće. Da ga rezultati nisu poslužili odletio bi i sa klupe Liverpoola. Ispali smo nekoliko godina prije njegovog imenovanja. Liverpool je izgradjen klub, ima temelje i žašto smo se doveli u situaciju da ga dajemo u ruke zelenom ne izgrađenom menadžeru, čiji je jedini uspjeh ostvareni opstanak sa Swanseam?! Ako već želiš povući liniju sa nekim prijašnjim menadžerima možeš slobodno isto napraviti i sa Donaldom Welshom, Phil Taylorom ili Gream Sounessom (za njih je rijetko ko i čuo, jer su to jedni od najgorih menadžera koje je ovaj klub imao). Vreme će reći svoje. Za dvije godine može doći do toga da jednostavno pojedem (govno) ove riječi, jer bi se pokazalo da BR uistinu i ima talent koji su uvidjeli vlasnici zajedno sa nekim forumašima. A može bit i obratno.

Svaki od tih nabrojanih trenera je imao neku svoju viziju, imao ju je i Hodgson, ali smesno je uspoređivati (stavljati u istu rečenicu i uspoređivati tadašnji i današnji Liverpool) jednog malog BR sa velikim Shanklyem.

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #66 : Rujan 01, 2013, 12:58 »
Evo što je Brendan napisao o Billu :)

"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Offline Darko_redsi

• Hero Member
  • "It's not impossible, nothing's impossible."
"Liverpool is not just a football club, it is a way of life, religion,passion and love ..."

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #68 : Rujan 01, 2013, 16:28 »
vjerujem da si uzivao :super
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #69 : Rujan 01, 2013, 16:30 »
Mislim da su ga dečki učinili ponosnim :)

Offline Captain Fantastic

• Hero Member
« Odgovori #70 : Prosinac 01, 2013, 22:22 »
http://www.liverpoolfc.com/history/timeline/1944-1969/shankly-signs-in-at-anfield
01 December 1959
December 1, 1959 is a date that will forever be etched in the annals of Anfield history. For it was on this day that Liverpool Football Club announced Huddersfield Town boss Bill Shankly would be their new manager in succession to Phil Taylor.

Danas 54 godine od kako je on postao trener Liverpoola. :)

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #71 : Prosinac 01, 2013, 22:45 »
http://www.liverpoolfc.com/history/timeline/1944-1969/shankly-signs-in-at-anfield
01 December 1959
December 1, 1959 is a date that will forever be etched in the annals of Anfield history. For it was on this day that Liverpool Football Club announced Huddersfield Town boss Bill Shankly would be their new manager in succession to Phil Taylor.

Danas 54 godine od kako je on postao trener Liverpoola. :)

Okreće se u grobu, pokoj mu duši...
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #72 : Rujan 02, 2014, 01:33 »
Sretan rođendan velikom Shanksu! :)
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #73 : Rujan 02, 2014, 12:42 »
 :love 

"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #74 : Rujan 29, 2014, 17:18 »
Na današnji dan 1981. nas je napustio Bill Shankly...