Autor Tema: Football Manager  (Posjeta: 123487 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Massone

• Hero Member
Odg: Football Manager
« Odgovori #2145 : Kolovoz 16, 2018, 17:01 »
Teški vrh je to bio, on ode na wc, a ti ponudiš ugovor nekom igraču kojeg si kod kuće skonto da je free transfer i takve bombe. Ili to što ti kažeš, nuđenje ugovora istom igraču, ja se moram ustat sa stolice dok on nudi ugovor i obrnuto da ne gledamo tko je koliko ponudio pa gdje igrač odluči.

I to krenit sa timovima tipa Porto i SLB, Shakhtar i Dinamo, u 2008. manageru onaj Atletico i ona Valencija, Werder i Wolfsburg :klanja
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #2147 : Rujan 22, 2018, 22:49 »
 :lol :lol

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #2148 : Listopad 07, 2018, 16:38 »
KAko da skinem staaari npr FM2005 Guarin Cavenaghi Dede i ekipa ..

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2149 : Studeni 02, 2018, 16:41 »
Jeste se uspjeli priviknuti na sve ove novitete? Fakat su se potrudili.

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #2150 : Studeni 02, 2018, 17:27 »
Kupio upalio vidio ugasio. Ne iz nikakvih losih razloga vec zbog straha od svih tih novih stvari...ako se stvarno uhvatim onda ode sve u lepi k :D
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #2151 : Studeni 02, 2018, 18:39 »
KAko da skinem staaari npr FM2005 Guarin Cavenaghi Dede i ekipa ..

Može ovo?
Di da nađem stari FM2004 ili 2005

Offline Gerro

• Hero Member
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline jon_snow

• Sr. Member
« Odgovori #2153 : Studeni 02, 2018, 20:07 »
Gledam malo po yt,vidim od nasih da je VVD brutalno napravljen 11 golova u 36 utakmica,nije lose za jednog stopera  :D Salah također ima vrhunske ocjene.

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #2154 : Studeni 06, 2018, 03:18 »
Skinuo demo za pocetak, moram novi laptop kupit. Ovo sranje iz 2014 vise ne pokrece ni FM kak treba.

Salah brutalan da... Opet su uveli hrpu gluposti i klikanja 100 puta sa misem. Zivcira to. Sad prije tekme jos dva tri klik misem vise nego dosada. Zasto to ne znam.

I ova ljubicasta je prenapadna. Sacekat mjesec dana dok ne izadju prvi patchevi i skinovi pa onda uzeti.

Konacno ima i njemacka liga. mogu ga kupit u Njemackoj. Prosle godine morao ici u Hr da ga kupim, nisu imali licence za njemacko trziste radi Ea Sportsa. Konacno i to rijeseno.

Zemlja od 80 milijuna ljudi a nemos kupit FM.  :D

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
« Odgovori #2155 : Svibanj 15, 2019, 17:35 »
Jel ima ko zakrpu za fm2012 kojim čudom?

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #2156 : Rujan 11, 2019, 10:38 »
Igram sa West Hamom, ovaj 2019 je smeće jer u 5 sezona sam 2 puta prvak Engleske i jednom EUROPE :p
Čim sam došao prodao sam 70% igrača po diskontnim cijenama ..Carroll, Nasri, Chicarito, Yarmolenko i ekipa imaju plaće boli glava odmah sam ih se riješio..Jedino sam se zaje** kod golmana Butland je izvrstan golman ali sam za njega dao oko 15M imao sam priliku kupiti odličnog golmana za 2/3M ne znam kako se .zove .. ARMANI mislim. U početku je bitna para.
Prije početka skinuo sam sve moguće forume i linkove https://fmdataba.com/ ovaj je najbolji
Sad je problem jer svi žele plaće oko 200k/w pa će me ubiti plaćama, biti će borba zadržati ih ..
Formacija mi je 4141

Svakako za kupiti odmah
Tonali BBM/DM
Marković kao DR/DC
Martinez kao DC
Evander kao MC
Armani kao GK

Sveukupno za njih nećete dati 10milja a biti će svjetske klase

Almada , Gravenberch, Morilla su isto jeftini

Trenutno sastav
-------------------PELLEGRI

ŽIVKOVIĆ_EVANDER__TONALI__KLUIVERT
_________________RICE
TIERNEY__MARTINEZ__DE LIGT__MANDI
____________BUTLAND

drugi sastav
_____________BRENNER

MORILLA__GRAVENBERCH__CUISANCE__ANDERSON
________________WILSHERE
MORENO____DIOP_____XY______MARKOVIĆ
______________MCGEE

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2157 : Rujan 11, 2019, 11:54 »
Znači igra je sranje jer ti koristiš forume i linkove da saznaš koji su odlični wonderkidi bez da moraš skautirati? Pretpostavljam da koristiš i editor da saznaš njihov potencijal i mogućnosti. :D

http://lowerleaguemanager.com/llm/guidelines/
« Zadnja izmjena: Rujan 11, 2019, 12:06 gento »

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #2158 : Rujan 11, 2019, 21:51 »
da
sad mi pošalji pass

Offline redz

• Sr. Member
« Odgovori #2159 : Rujan 11, 2019, 23:46 »
ne kužim ljude koji igraju FM, a kupuju poznate wonderkidove za sitne pare i onda im svaki save dojadi nakon par sezona jer su prejaki.

ja si uvijek u FM-u postavim neki izazov s kojim si onemogućim te pizdarije da postanem prejak i osvajam prvenstva i lige prvaka u nizu. npr zadnji save sam igrao s čelzijem i odredio sam da mogu koristiti samo igrače iz svog pogona (plus postojeće) i ne smijem odraditi nijedan ulazni transfer uz to. odmah drugačije počneš graditi momčad i tretirati igrače te tražiš board da više ulažu u facilities i youth recruitment, a nikad ne dosadi jer su ti drugi uvijek konkurentni.

ili ima odličnih custom made databasea po internetu. našao sam za FM19 mod u kojem igra počinje od sezone 2003/2004 sa svim ondašnjim igračima, a uz to su modificirane i reputacije klubove pa su npr deportivo i newcastle jedni od jačih klubova u svojim ligama. ima i odličan mod Football Legends u kojem svaki klub ima sve svoje legendarne igrače iz povijesti, to je užasno teško za igrati jer doslovno 50% klubova lige petice se komotno može boriti za ligu prvaka, a hajduk, partizan, austria wien itd redovito igraju knock out fazu LP.  :D