Autor Tema: Football Manager  (Posjeta: 150291 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline markoj

• Hero Member
Odg: Football Manager
« Odgovori #2175 : Studeni 22, 2019, 06:52 »
Kako me ovaj seronja od gente  prevario za jebenih 50 kuna i bacio ljagu na sebe i svoje ime (vidimo se na skupu navijača pa ćemo se počaskati), molim info ostalih kako da pokrenem fm tamo gdje sam stao ako mi ovaj seronja od gente ne da code

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2176 : Studeni 22, 2019, 07:34 »
Biraj dobrotvornu udrugu u koju želiš da se uplati 50 kuna u tvoje ime.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #2177 : Studeni 22, 2019, 08:37 »
Čekaj ovo nije zajebancija? Hahaha Gento daj malo više informacija šta se dogodilo.
19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2178 : Studeni 22, 2019, 08:50 »
Naša suradnja je počela tako što me žicao za FM 2018, dao sam mu ga besplatno. Nakon što sam mu dao pristup, svako malo je bio nastao problem na steamu kojeg do onda nije bilo jer je "netko" stalno igrao online. Isto tako, molio me za novi kod svako malo, pa sam pretpostavio da je dao još nekim frendima.

Nakon toga me opet žicao da mu dam FM 2019 besplatno koji mu baš i nisam želio dati zbog "steam online" problema, ali je rekao da će se držati uputa. Naravno, ovaj put mu nisam dao besplatno nego mi je nakon par puta žicanja ipak uplatio tih 50kn za FM 2019. U tih godinu dana me je valjda 10-15 put tražio kod. Tu sam pretpostavio da moj steam dalje prodaje pod izgovorom da ga stalno izbacuje. S obzirom da ne mogu čovjeka samo tako optužiti, a platio mi je 50kn, reko ok, neka igra do FM20. Znači, imao je 2018 i 2019 za 50kn; sad je došao 2020 pa sam ga kickao. :D

Pretpostavljam da je u panici jer ovi kojima je prodao FM19 ne mogu više igrati. :D

Čak i ako nije prodavao dalje (a vjerujem da je), onda je mutav jer stalno nešto sjebe pošto treba još 100 puta dodatno kod.

Ugl, da sumiramo, dosadan je s kodovima (moguće da ih prodaje dalje) i kad on nema pristup onda nema problema s tim da je netko online na steamu. Da, uplatio mi je 50 kn za FM19 i imao ga je, a prije toga je dobio besplatno FM18. Sad je došao FM20 i ne želim ga ni blizu računa.

Bmk za 50 kuna. To ionako naplatim od 5-6 osoba da si poravnam račune i svi dobiju original igru za 50kn. Znate i sami koliko ju je vas dobilo besplatno, ali ovome neću vratiti pare za FM19 iz principa, a bogme mu neću ni dati pristup. Neka bira udrugu i uplatit ću na njezin račun u njegovo ime da završimo tu priču.
« Zadnja izmjena: Studeni 22, 2019, 09:41 gento »

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #2179 : Studeni 22, 2019, 08:59 »
meni si bio jednom ili dvaput prodao kod za fm i to jos prije par godina. u oflajn modu sam igrao i nikakvih problema sa tobom..

takodjer preko Genta sam dobio i dres od Gerrarda isto prije par godina. Zoki nam je bio donio to na Crnomerec u Zg. hvala obojici. tako da... ako vec pljujes po nekom onda pljuji sa razlogom.

znaci odgovorno tvrdim da je gento igrao uvijek fer igru. i za fm i za dres. takodjer i zoki.

a sad sto neki su prokleti..jebiga...

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #2180 : Studeni 22, 2019, 09:40 »
Jel nije jednostavnije napravit svoj steam acc i prodavaj kome želiš? 😀

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2181 : Studeni 22, 2019, 09:43 »
Jel nije jednostavnije napravit svoj steam acc i prodavaj kome želiš? 😀

Možda ne zna, a možda i ja griješim (manje vjerojatno jer mi dolaze na mail lokacije otkud se sve pokušava netko spojiti i nema šanse da je to samo jedna osoba, prije 5-6 njih) i čovjek nije nikome prodao nego je samo zmotan pa svako malo nešto sjebe. Anyway, dobio je FM18 besplatno i FM19 za 50kn, sad je došao FM20 i ne želim ga ni blizu svojega računa (vjerojatno bi i to želio za tih 50kn za FM19 :lol).

Da završimo cijelu ovu priču, neka odabere udrugu i uplatit ću 50kn na njihov račun. Barem nešto pozitivno da izađe iz svega ovoga.

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #2182 : Studeni 22, 2019, 09:51 »
Posalji meni na racun, da imam za godisnji, moj broj racuna imas?!
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #2183 : Studeni 22, 2019, 10:06 »
Posalji meni na racun, da imam za godisnji, moj broj racuna imas?!

Za godišnji? Pa toliko košta dnevna karta autobusa u Salzburgu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2184 : Studeni 22, 2019, 10:09 »

I u Honolulu. @gerro, kad se putuje? :D

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #2185 : Studeni 22, 2019, 10:24 »

7€, taman tih 50 kuna  :D
I u Honolulu. @gerro, kad se putuje? :D

19.12 a vracam se 13.1

Tjedan poslje Lpoola u Salzburgu  :love
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline shogun

• Hero Member
« Odgovori #2186 : Studeni 22, 2019, 11:03 »
Hahahaha kakva sprdacina za jebenih 50kn :lol
Tip se zica i zica za djabe i onda sejra kodove i onda place zbog 50kn, kako dobrooo
Gento svaka cast tebi sta si uopce se igrao s njime tolko, mene nikad nisi razocarao... Tj jesi kad nisi se dovoljno igrao sa slovenkama gore vec zamarao kodovima steama

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2187 : Studeni 22, 2019, 11:16 »
Hahahaha kakva sprdacina za jebenih 50kn :lol
Tip se zica i zica za djabe i onda sejra kodove i onda place zbog 50kn, kako dobrooo
Gento svaka cast tebi sta si uopce se igrao s njime tolko, mene nikad nisi razocarao... Tj jesi kad nisi se dovoljno igrao sa slovenkama gore vec zamarao kodovima steama

I sebe :(

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #2188 : Studeni 22, 2019, 13:41 »
Gentiću pročitaj naše mailove i vidjet ćeš da sam uzeo fm2017 za 50kn i onda si mi besplatno dao fm2018. Opet sam platio za 2019 i igram dok mi se ne pojavi info da moram ići online. Tu stanem i pitam tebe za kod. Zadnji put si mi ga dao na proljeće ak se ne varam i ne seri da sam te tražio 100 puta..tražio sam te 2/3 puta max od kad je izašao 2019.
Da ga preprodajem nekome, kome? Tražio sam te 2/3 puta jebeno bi zaradio  na tvojim kodovima..
Čak si ti meni upao u igru sjećaš se?
Igram sa West hamom i stao sam na 2026/2027
Kako ovaj smrad od gente mi neda kod molim info kako da nastavim..

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #2189 : Studeni 22, 2019, 13:48 »
Ja sam kupovao FM od jednog lika takodjer iz Hrvatske i istina je bgm ovo za kod.

Svaki put poslije odredjenih updatea na laptopu mi  trazi da pokrenem igru u online modeu, nakon cega je izvjesno vrijeme mogu igrati u offline modeu( do novih updatea).
Nisam imao problema, svaki put bi mi taj momak dao kod koji on dobije na mail i ja udjem preko njegovog steama