Autor Tema: Football Manager  (Posjeta: 150397 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
Odg: Football Manager
« Odgovori #2130 : Ožujak 23, 2018, 18:55 »
nakon više godina odlučio instalirat manager 2012. prije sam rasturao sa swanseom i sad sam tražio drugi izazov. izbor je pao na ajax. po sjećanju sam kupio par igrača, vrsaljka, karau, erasmusa i prodao de jonga. trenutno nakon 12 tekmi u prvenstvu imam 11 pobjeda i 1 neriješeni, 31 gol dan i 5 primljenih. malo primljenih ni ne čudi s obzirom da su u obrani van der wiel, alderwereild, verthongen i vrsaljko, a defanzivnog veznog igra kara. u ligi prvaka 4 tekme 4 pobjede, pali su otelul 2x, porto i villareal.
jedino mi je od svega žao što nisam uspio potpisati toloia. wolfsburg mu je dao 2k eura tjedno više i odlučio se za njih. na zimu dolazi kim jung-woo i pokušavam dovesti kadleca, ali sparta previše traži. potraga za drugim krilom/napdačem se nastavlja. sad ćemo vidjeti kako ćemo dalje

eto i tu se opet vidi moja ljubav prema rafi, omiljena formacija 4-2-3-1. u vezi jedan igrač defanzivnih sklonosti, a drugi playmaker dok u napadu brzi napadač  :)
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #2131 : Ožujak 23, 2018, 21:01 »
Au fm12 i fm10, koje dobre uspomene  :)
Say what again!

Offline Nikola

• Sr. Member
« Odgovori #2132 : Ožujak 24, 2018, 07:01 »
nakon više godina odlučio instalirat manager 2012. prije sam rasturao sa swanseom i sad sam tražio drugi izazov. izbor je pao na ajax. po sjećanju sam kupio par igrača, vrsaljka, karau, erasmusa i prodao de jonga. trenutno nakon 12 tekmi u prvenstvu imam 11 pobjeda i 1 neriješeni, 31 gol dan i 5 primljenih. malo primljenih ni ne čudi s obzirom da su u obrani van der wiel, alderwereild, verthongen i vrsaljko, a defanzivnog veznog igra kara. u ligi prvaka 4 tekme 4 pobjede, pali su otelul 2x, porto i villareal.
jedino mi je od svega žao što nisam uspio potpisati toloia. wolfsburg mu je dao 2k eura tjedno više i odlučio se za njih. na zimu dolazi kim jung-woo i pokušavam dovesti kadleca, ali sparta previše traži. potraga za drugim krilom/napdačem se nastavlja. sad ćemo vidjeti kako ćemo dalje

eto i tu se opet vidi moja ljubav prema rafi, omiljena formacija 4-2-3-1. u vezi jedan igrač defanzivnih sklonosti, a drugi playmaker dok u napadu brzi napadač  :)

Ja igral fm2008 sa Ajaxom. Napravil poveci remont al ekipa koju sam slozil vec u prvoj sezoni je cudo. Igram 442 romb. Stekelenburg-Chretien-Samba-Vermaelen-Mathieu-Guana-Santana-Mitea-Jimenez-Guilherme-Huntelaar...prva sezona prvenstvo i osmina finala lp. Druga sezona prvenstvo i izgubil finale lp na penale od Lyona. Huntelaar najbolji strijelac Europe,ukupno 41utakmica-41gol. Obozavam igrati sa Ajaxom

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #2133 : Ožujak 26, 2018, 19:22 »
Ma taj 2012 je bolestan.

(click to show/hide)

19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1

Offline marinynwa

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #2134 : Ožujak 26, 2018, 22:43 »
Krenuo neki dan sa Zagrebom u CM 03/04.  :)
Steve Heighway on the wing
We had dreams and songs to sing

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #2135 : Travanj 04, 2018, 13:36 »
Sta je sa novim updateom za FM 18 na steamu? Citam komentare i pisu da je dosta stvari poremeceno,kao ne mozes odrzati teamtalk, da laga u meču itd,no ja nemam tih problema,doduse igram stariji save prije ovih updatea.

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #2136 : Travanj 04, 2018, 13:48 »
Završio prvu i drugu sezonu.
Prva završila osvojenom ligom sa 20 bodova prednosti, osvojen kup ali ispao u osmini finala od citya, sveukupno 7-1. džabe mi prolazak u skupini bez poraza kad popušio Qurčinu.

u drugoj sezoni se tržilo, candreva na free, fierro, crisetig, gaitan, a.johnson, guilherme. prodao sulejmanija. u jednom trenu su me ozljede toliko uništile da nisam znao s kim bi više igrao i koju taktiku. liga je osvojena ali samo 4 boda prednosti. kup izgubio u finalu na penale od utrechta (fierro u jednoj tekmi 7 golova ali džabe kad nisam osvojio). skupinu lige prvaka završio kao prvi unatoč porazu od arsenala. prva prepreka barcelona i prošli smo ju s hmm 5-2, sljedeća bayern i 6-1 ukupno. polufinale dolazi porto. prošle sezone ga dvaput dobili u skupinama ali ove sezone u dvije tekme dalje ide porto s 4-2.

sad opet transfer rok i dovođenje par mladih nada uz odlazak nepotrebnih igrača. dolazi nam pojačanje u vezi u vidu bertolaccia koji će se učiti kako igrati beka  :p
 ostaje žal za propuštenom prilikom bar doći do finala kad smo već skinuli 2 giganta ali idemo dalje.
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #2137 : Kolovoz 13, 2018, 14:57 »
Ekipa, želim sa šogorom igrat FM 2018 online. Dakle, došao bi kod njega sa laptopom i igrali bi istu ligu. E sada, budući da sam to zadnji puta radio 2012. godine i budući da sam tudum za takve stvari, treba li mi Hamachi kao i onda ili se to može možda preko hdmi kabla ili se može samo kroz igru...?

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2138 : Kolovoz 13, 2018, 16:42 »
Hdmi kabel ti služi samo za grafički prikaz.

Mogao bi kroz igru da imaš svoju (gdje ti jedini igraš), ali pošto nemaš, nisi u toj mogućnosti. :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #2139 : Kolovoz 14, 2018, 08:21 »
Treba me išibat hdmi kablom zbog tog pitanja, jelda :D

Hvala, nakon 2 sata managera smo se prebacili na Fifu :D

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #2140 : Kolovoz 14, 2018, 11:22 »
Ja kad sam s frendom igrao, a bilo je to prije doslovno 15 godina, uvijek smo igrali na jednom kompu. Samo dodali dva managera, svako svoj klub i šibaj naizmjenice. To su bili dani  :)))
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #2141 : Kolovoz 14, 2018, 17:34 »
Ja kad sam s frendom igrao, a bilo je to prije doslovno 15 godina, uvijek smo igrali na jednom kompu. Samo dodali dva managera, svako svoj klub i šibaj naizmjenice. To su bili dani  :)))

Ejmen  :love  Fina vremena.
Say what again!

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #2142 : Kolovoz 14, 2018, 17:42 »
isto s rodjakom,a najvece krvoprolice bude kad scoutiramo i dovodimo igrace pa on ima 15 minuta ja 15, pa ako zapnemo za istog igraca ma ludilo..

Offline deno

• Hero Member
  • We have to change, from doubters to believers-now
« Odgovori #2143 : Kolovoz 16, 2018, 06:59 »

:love

ista stvar i kod mene.. nikad bolje igranje :D
jedino smo uvijek morali imati rezervnih miševa, ono kad majstor zafula zicera u 90' :D
"Cut my veins open and I bleed Liverpool Red" - Steven Gerrard

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #2144 : Kolovoz 16, 2018, 16:57 »
Ma transferi su tu ipak bili sve. Nudjenje ugovora istom igracu i sl.  :lol Nostalgija.
Say what again!