Autor Tema: Football Manager  (Posjeta: 123488 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
Odg: Football Manager
« Odgovori #2130 : Ožujak 23, 2018, 18:55 »
nakon više godina odlučio instalirat manager 2012. prije sam rasturao sa swanseom i sad sam tražio drugi izazov. izbor je pao na ajax. po sjećanju sam kupio par igrača, vrsaljka, karau, erasmusa i prodao de jonga. trenutno nakon 12 tekmi u prvenstvu imam 11 pobjeda i 1 neriješeni, 31 gol dan i 5 primljenih. malo primljenih ni ne čudi s obzirom da su u obrani van der wiel, alderwereild, verthongen i vrsaljko, a defanzivnog veznog igra kara. u ligi prvaka 4 tekme 4 pobjede, pali su otelul 2x, porto i villareal.
jedino mi je od svega žao što nisam uspio potpisati toloia. wolfsburg mu je dao 2k eura tjedno više i odlučio se za njih. na zimu dolazi kim jung-woo i pokušavam dovesti kadleca, ali sparta previše traži. potraga za drugim krilom/napdačem se nastavlja. sad ćemo vidjeti kako ćemo dalje

eto i tu se opet vidi moja ljubav prema rafi, omiljena formacija 4-2-3-1. u vezi jedan igrač defanzivnih sklonosti, a drugi playmaker dok u napadu brzi napadač  :)
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #2131 : Ožujak 23, 2018, 21:01 »
Au fm12 i fm10, koje dobre uspomene  :)
Say what again!

Offline Nikola

• Sr. Member
« Odgovori #2132 : Ožujak 24, 2018, 07:01 »
nakon više godina odlučio instalirat manager 2012. prije sam rasturao sa swanseom i sad sam tražio drugi izazov. izbor je pao na ajax. po sjećanju sam kupio par igrača, vrsaljka, karau, erasmusa i prodao de jonga. trenutno nakon 12 tekmi u prvenstvu imam 11 pobjeda i 1 neriješeni, 31 gol dan i 5 primljenih. malo primljenih ni ne čudi s obzirom da su u obrani van der wiel, alderwereild, verthongen i vrsaljko, a defanzivnog veznog igra kara. u ligi prvaka 4 tekme 4 pobjede, pali su otelul 2x, porto i villareal.
jedino mi je od svega žao što nisam uspio potpisati toloia. wolfsburg mu je dao 2k eura tjedno više i odlučio se za njih. na zimu dolazi kim jung-woo i pokušavam dovesti kadleca, ali sparta previše traži. potraga za drugim krilom/napdačem se nastavlja. sad ćemo vidjeti kako ćemo dalje

eto i tu se opet vidi moja ljubav prema rafi, omiljena formacija 4-2-3-1. u vezi jedan igrač defanzivnih sklonosti, a drugi playmaker dok u napadu brzi napadač  :)

Ja igral fm2008 sa Ajaxom. Napravil poveci remont al ekipa koju sam slozil vec u prvoj sezoni je cudo. Igram 442 romb. Stekelenburg-Chretien-Samba-Vermaelen-Mathieu-Guana-Santana-Mitea-Jimenez-Guilherme-Huntelaar...prva sezona prvenstvo i osmina finala lp. Druga sezona prvenstvo i izgubil finale lp na penale od Lyona. Huntelaar najbolji strijelac Europe,ukupno 41utakmica-41gol. Obozavam igrati sa Ajaxom

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #2133 : Ožujak 26, 2018, 19:22 »
Ma taj 2012 je bolestan.

(click to show/hide)

Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline marinynwa

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #2134 : Ožujak 26, 2018, 22:43 »
Krenuo neki dan sa Zagrebom u CM 03/04.  :)
Steve Heighway on the wing
We had dreams and songs to sing

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #2135 : Travanj 04, 2018, 13:36 »
Sta je sa novim updateom za FM 18 na steamu? Citam komentare i pisu da je dosta stvari poremeceno,kao ne mozes odrzati teamtalk, da laga u meču itd,no ja nemam tih problema,doduse igram stariji save prije ovih updatea.

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #2136 : Travanj 04, 2018, 13:48 »
Završio prvu i drugu sezonu.
Prva završila osvojenom ligom sa 20 bodova prednosti, osvojen kup ali ispao u osmini finala od citya, sveukupno 7-1. džabe mi prolazak u skupini bez poraza kad popušio Qurčinu.

u drugoj sezoni se tržilo, candreva na free, fierro, crisetig, gaitan, a.johnson, guilherme. prodao sulejmanija. u jednom trenu su me ozljede toliko uništile da nisam znao s kim bi više igrao i koju taktiku. liga je osvojena ali samo 4 boda prednosti. kup izgubio u finalu na penale od utrechta (fierro u jednoj tekmi 7 golova ali džabe kad nisam osvojio). skupinu lige prvaka završio kao prvi unatoč porazu od arsenala. prva prepreka barcelona i prošli smo ju s hmm 5-2, sljedeća bayern i 6-1 ukupno. polufinale dolazi porto. prošle sezone ga dvaput dobili u skupinama ali ove sezone u dvije tekme dalje ide porto s 4-2.

sad opet transfer rok i dovođenje par mladih nada uz odlazak nepotrebnih igrača. dolazi nam pojačanje u vezi u vidu bertolaccia koji će se učiti kako igrati beka  :p
 ostaje žal za propuštenom prilikom bar doći do finala kad smo već skinuli 2 giganta ali idemo dalje.
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #2137 : Kolovoz 13, 2018, 14:57 »
Ekipa, želim sa šogorom igrat FM 2018 online. Dakle, došao bi kod njega sa laptopom i igrali bi istu ligu. E sada, budući da sam to zadnji puta radio 2012. godine i budući da sam tudum za takve stvari, treba li mi Hamachi kao i onda ili se to može možda preko hdmi kabla ili se može samo kroz igru...?
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2138 : Kolovoz 13, 2018, 16:42 »
Hdmi kabel ti služi samo za grafički prikaz.

Mogao bi kroz igru da imaš svoju (gdje ti jedini igraš), ali pošto nemaš, nisi u toj mogućnosti. :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #2139 : Kolovoz 14, 2018, 08:21 »
Treba me išibat hdmi kablom zbog tog pitanja, jelda :D

Hvala, nakon 2 sata managera smo se prebacili na Fifu :D

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #2140 : Kolovoz 14, 2018, 11:22 »
Ja kad sam s frendom igrao, a bilo je to prije doslovno 15 godina, uvijek smo igrali na jednom kompu. Samo dodali dva managera, svako svoj klub i šibaj naizmjenice. To su bili dani  :)))
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #2141 : Kolovoz 14, 2018, 17:34 »
Ja kad sam s frendom igrao, a bilo je to prije doslovno 15 godina, uvijek smo igrali na jednom kompu. Samo dodali dva managera, svako svoj klub i šibaj naizmjenice. To su bili dani  :)))

Ejmen  :love  Fina vremena.
Say what again!

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #2142 : Kolovoz 14, 2018, 17:42 »
isto s rodjakom,a najvece krvoprolice bude kad scoutiramo i dovodimo igrace pa on ima 15 minuta ja 15, pa ako zapnemo za istog igraca ma ludilo..

Offline deno

• Hero Member
  • We have to change, from doubters to believers-now
« Odgovori #2143 : Kolovoz 16, 2018, 06:59 »

:love

ista stvar i kod mene.. nikad bolje igranje :D
jedino smo uvijek morali imati rezervnih miševa, ono kad majstor zafula zicera u 90' :D
"Cut my veins open and I bleed Liverpool Red" - Steven Gerrard

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #2144 : Kolovoz 16, 2018, 16:57 »
Ma transferi su tu ipak bili sve. Nudjenje ugovora istom igracu i sl.  :lol Nostalgija.
Say what again!