Autor Tema: Football Manager  (Posjeta: 123495 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
Odg: Football Manager
« Odgovori #2115 : Listopad 06, 2017, 14:20 »
ma ne, znao sam da mos na istom kompu- to smo nas par igrali stalno. al nisam znao kako funkcionira (i dal se moze) da igramo skupa istu ligu al na razlicitim kompovima
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #2116 : Listopad 06, 2017, 14:29 »
Moze sigurno. Znam da je moj brat prije 7, 8 godina tukao FMa s likovima s foruma, a kamoli sad.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2117 : Listopad 06, 2017, 14:38 »
Ma to je već dugo moguće da više njih igra preko neta neku ligu. Problem je u tome što je dosta spori napredak, a i svi trebaju imati originalne FM-ove (dakle različite steamove). :)
« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2017, 14:47 gento »
Never miss a good chance to shut up.

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #2118 : Listopad 06, 2017, 14:45 »
Je, nije baš nešto praktično. Fora je, ali predugo traje i uvijek se nešto čeka.
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #2119 : Listopad 06, 2017, 14:52 »
ma ne, znao sam da mos na istom kompu- to smo nas par igrali stalno. al nisam znao kako funkcionira (i dal se moze) da igramo skupa istu ligu al na razlicitim kompovima
Upravo to...zajedno igramo jedan save svako sa svog kompa...svako vodi svoj klub...moze u istoj ligi,moze u razlicitima...al nije to taj zar ako je razlicito...na proslom fmu bivsi cimer i ja poceli zajedno u 4.engleskoj i jebali se sezonama dok nismo oboje konkurirali za naslov u premiershipu...zanimljivo je jebacki,usput spojeni na skype i onda prijenosi utakmica i jebanje majkice haha...doslovce osjetis njegovo razbijanje tastature...pa sva ona car trazenja mladih regena u svim svjetskim zabitima nebi li za jeftinu lovu doveo nekog kasnijeg superstara i utopio ga da podignes klub na noge...i nadjes ga...u 3oj hrvatskoj,u varazdinu,po imenu Dario Covran,cudo od djeteta,samo 150k kosta,al ima caka ...naso ga i cima jbg...a neznam koliki je djubre ugovor ponudio....jaooo drame haha
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #2120 : Listopad 06, 2017, 14:55 »
Je, nije baš nešto praktično. Fora je, ali predugo traje i uvijek se nešto čeka.
Ma uopce se ne ceka ak su kompovi i veza ok...mi imamo dogovor uvijek...kad se traze igraci traze se zajedno da jedan ne ceka,isto tako treneri,namjestanje taktike itd....ostale stvari koje te zanimaju kratko pregledas kad su utakmice u razlicito vrijeme pa imas uvijek par min nesto napraviti...nama sezona uvijek u tjedan dana gotova...svaku vecer od nekih 19 do 22 recimo i ide bez brige...

Offline ScouseCafu

• Hero Member
« Odgovori #2121 : Listopad 06, 2017, 14:57 »
ja sam u zadnjih 2 god sjeo 3 puta i odustao nakon 10 min svaki put. Jednostavno nema tog filinga više :neznam

Upravo ovo. Nabrijem se za fm, krenem, odradim pola ljeta i izgubim volju.. Možda na 18 i odigram koju sezonu :)

Upravo to...zajedno igramo jedan save svako sa svog kompa...svako vodi svoj klub...moze u istoj ligi,moze u razlicitima...al nije to taj zar ako je razlicito...na proslom fmu bivsi cimer i ja poceli zajedno u 4.engleskoj i jebali se sezonama dok nismo oboje konkurirali za naslov u premiershipu...zanimljivo je jebacki,usput spojeni na skype i onda prijenosi utakmica i jebanje majkice haha...doslovce osjetis njegovo razbijanje tastature...pa sva ona car trazenja mladih regena u svim svjetskim zabitima nebi li za jeftinu lovu doveo nekog kasnijeg superstara i utopio ga da podignes klub na noge...i nadjes ga...u 3oj hrvatskoj,u varazdinu,po imenu Dario Covran,cudo od djeteta,samo 150k kosta,al ima caka ...naso ga i cima jbg...a neznam koliki je djubre ugovor ponudio....jaooo drame haha

Prejebeno  :D igrao sam jebeno puno fm, ali nikad na taj način

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #2122 : Listopad 08, 2017, 09:02 »
netko možda špila hattrick? to sam igrao dok sam bio u srednjoj i sad opet upalio. stavili su i mobilnu aplikaciju pa se može bilo kad pristupiti. ako netko zainteresiran ima mjesto u mojoj ligi  :D

Ja igram od neke 2006 al zadnjih nekoliko god prilicno onako nezainteresirano.. jednom tjedno se logiram i to je max.. dok sam bio na faksu svaki dan visio na tome, sudjelovao u raspravama,..  :D

Btw, 'Panjevi' se zove klub.. tvoj?
YNWA!!

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #2123 : Listopad 08, 2017, 17:03 »
Ja igram od neke 2006 al zadnjih nekoliko god prilicno onako nezainteresirano.. jednom tjedno se logiram i to je max.. dok sam bio na faksu svaki dan visio na tome, sudjelovao u raspravama,..  :D

Btw, 'Panjevi' se zove klub.. tvoj?
sezonci. jer vjerovatno ću nakon nekog vremen zaboravit na to pa  :D
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2124 : Listopad 27, 2017, 12:37 »
Stigla 2018 beta.

Offline marinynwa

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #2125 : Listopad 27, 2017, 15:00 »
Kakvi su prvi dojmovi za betu ako je netko igrao?
Steve Heighway on the wing
We had dreams and songs to sing

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2126 : Listopad 30, 2017, 11:36 »

"U najnovijem FM-u postoji mogućnost da igrač prizna da je peder."

:lol

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #2127 : Listopad 30, 2017, 12:31 »
Gento jesi probao betu? Na sta to lici? Ja sam ga kupio ali sa cdkeys.com pa nemam betu...

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2128 : Listopad 30, 2017, 12:39 »
Gento jesi probao betu? Na sta to lici? Ja sam ga kupio ali sa cdkeys.com pa nemam betu...

Nisam baš imao vremena pa nisam još praktički ništa odigrao. Upalio sam na pola sata i ne znam da l' je do skina ili do novih stvari koje su ubacili, ali dosta sam se gubio po sučelju. :D

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #2129 : Listopad 30, 2017, 12:53 »
Ja sam igrao nešto malo.

Čini se da su zakomplicirali navigaciju nekim stvarima. Tipa kod team talka, više te ne baci automatski prije tekme na to nego moraš prvo otić na tab Team Talk, pa ti se otvori novi pop-up izbornik gdje onda možeš odabrat što ćeš im reći i tak, nepotrebno.

Kod taktike za vrijeme igre, kod drag'n'drop igrača kojeg ubacuješ, više ti ne označi zeleno pozicije gdje taj može ući (ili barem ja nisam vidio kak to postići), pri pregledu taktike dosta su čudni parametri igrača, recimo defaultni view ti uopće ne prikazuje pozicije koje igrač može igrati pa moraš stavit custom.

Scouting izbornik je isto kompliciranije odrađen, nema više jednostavnog filtriranja kao prošlih godina i sami pregled je drugačiji, veći su redovi i nije tolko pregledno.

Večeras malo više odigram pa napišem opširnije dojmove.
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.