Autor Tema: Card Sharing - iliti kutak barba Winxa  (Posjeta: 44490 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lepa_Henrikh

• Hero Member
  • just monitoring around..
Odg: Card Sharing - iliti kutak barba Winxa
« Odgovori #195 : Listopad 14, 2017, 19:31 »
Jesu jos nekome na Kodiu prestali radit titlovi? Pokusao sam i update i reinstalirat i nis ne pomaze :hitwall

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #196 : Listopad 15, 2017, 10:27 »
Meni kad sam zadnji put provjerio rade kako treba.
Pogledaj dali si u postavkama kodija stavio da ti skida hrvatsko-srpske titlove (baš se tako zovu mislim), znam da je u prijašnjim verzijama ak si odabro tu opciju (uz posebni hrvatski i srpski) da ti onda ne pronalazi titlove.

Offline ScouseCafu

• Hero Member
« Odgovori #197 : Studeni 24, 2017, 03:04 »
Uzeo bi tv box povodom black fridaya, pa ako ga netko uhvati na dobrom popustu neka linka  :D

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #198 : Studeni 24, 2017, 08:06 »
Ja sam otkrio IPTV i preporodio se. Najbolji kojeg sam našao je 13€ mjesečno i ima preko 4000 programa. Svi Ex-Yu, sve Arene i Sportklubovi u full HD, stotine britanskih, od svih SkySportsa preko BT sporta do ITV. LFC TV u full HD, hrpa američkih, 10 NBA kanala, NFL, svi oni za serije tipa AMC, HBO... Uz to ima i hrpa već uploadanih filmova i serija sa titlovima, fale samo oni skroz novi.

I što je najbolje, treba vam samo smart TV ili komp i sve radi uredno, bez brige dal će zaštekati pod Ligom prvaka i slično.
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #199 : Studeni 24, 2017, 08:42 »
kako funkcionira to u hr? nekom platis i to je to ili?
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #200 : Studeni 24, 2017, 09:09 »
kako funkcionira to u hr? nekom platis i to je to ili?

Da, Paypal plaćanje. Svaki TV ima MAC adresu, on ti pošalje file i ti si preko jednog alata na webu uploadaš to na svoju MAC adresu, 3 klika. Na kompu samo otvoriš file u VLC playeru. Jedino još moraš na TV kupit aplikaciju, Smart IPTV se zove i oko 5€ jednokratno je. Ako buš planirao uzimat, javi se pa možda i neki popust dobijemo na količinu  :)))

Nije legalno, naravno  :lol

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #201 : Studeni 24, 2017, 09:16 »
nisam ni mislio da je :D

aj razmislit cu malo, vise bas ne stignem toliko gledat al da je to bilo pred 5 godina uzeo bi bez razmisljanja - zvuci kao super deal

ako se odlucim, javim se :) fala! :super
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #202 : Studeni 24, 2017, 10:53 »
Zvuči ok ako radi kao što si napisao i ako ima stalnu podršku. Da je bilo prije 'par' godina i mani bi zagolicalo interes.
Ovako za ono malo što gledam od TV kanala mi je sasvim dovoljan Kodi i Mobdro... inače kada imam vremena uglavnom gledam koju seriju ili filmove a za to mi ipak nije potrebna IPTV
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #203 : Studeni 24, 2017, 11:00 »
Da, filmove/serije ili skinem ili imam Netflix. Nije deal breaker, ali solidna stvar za nekog tko se ne želi zamarat :)

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #204 : Siječanj 05, 2018, 11:00 »
Grbi, Henrik i ostali koji se kuže... gdje kupit najjeftiniji Android box ili nešto preko čega bih na obični TV mogao osposobiti MaxTV To GO? Trebalo bi biti u nekom od lokalnih dućana i odmah na raspolaganju. Znači ništa fensi, ništa sa hrpom mogućnosti, samo da si tata ovo može pokrenut.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #205 : Siječanj 05, 2018, 15:20 »
iskreno nemam pojma tko u Hrvatskoj to prodaje, tj niti tko bi to mogao prodavati. od kuda si, tj koje su trgovine tebi u blizini pa mogu pogledati ako imaju šta na netu.
koliko ti je to hitno? naime imaš i e-trgovine kao geekbuying koji imaju eu-warehouse.

ps. ovisno od mogućnosti ali najeftiniji i nije najbolji a velika je razlika u onim od tridesetak ili pedesetak eur. pogotovo ako nemaš žicu nego wifi. isto neznam koji su zahtjevi te max aplikacije ali ja ispod 2 ddr nebi gledao
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Lepa_Henrikh

• Hero Member
  • just monitoring around..
« Odgovori #206 : Siječanj 05, 2018, 18:33 »
Ima dosta toga na njuskalu a ako bas zelis iz ducana pogledaj na nabava.net  :)

Offline Dermonis

• Hero Member
« Odgovori #207 : Prosinac 25, 2019, 12:46 »
Da ozivimo temu malo.

Nabavio amazon firestick i vratio se nazad na Kodi za filmove i serije i vidim sad ovaj cesto spominjan Real Debrid koji nudi privatne linkove na filmove i serije s kojima nemate problema sa bufferingom. Sad povodom bozica na FB nudi neku akciju da dobijete 20% vise dana za ono sto platite. Kontam danas (akcija traje do kraja dana) uzet ovaj paket za 16 eura i dobijem 7 mjeseci koristenje njihove usluge. Jucer mi je jedan kolega poslao ovaj neki promo vaucher s kojim imam pravo testirat uslugu na 15 dana i moram priznat da radi vrlo dobro kad gledam sto sam testiro sad u zadnjih dan.

Imate vi za preporucit neke korisne kodi addonove ? Znam da se netko bio hvalio da gleda sve tekme preko njega pa me zanima preko cega jer kad sam ja prije Kodi koristio za live tekme, cupo sam kosu svaki put kad sam trebao upogonit neku utakmicu. Ne znam kakvo je sad stanje.
Za gledanje utakmica trenutno koristim IPTV (izvan kodija) na Tvviet za 10 eura mjesecno.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #208 : Veljača 17, 2020, 09:18 »
Da ozivimo temu malo.

Nabavio amazon firestick i vratio se nazad na Kodi za filmove i serije i vidim sad ovaj cesto spominjan Real Debrid koji nudi privatne linkove na filmove i serije s kojima nemate problema sa bufferingom. Sad povodom bozica na FB nudi neku akciju da dobijete 20% vise dana za ono sto platite. Kontam danas (akcija traje do kraja dana) uzet ovaj paket za 16 eura i dobijem 7 mjeseci koristenje njihove usluge. Jucer mi je jedan kolega poslao ovaj neki promo vaucher s kojim imam pravo testirat uslugu na 15 dana i moram priznat da radi vrlo dobro kad gledam sto sam testiro sad u zadnjih dan.

Imate vi za preporucit neke korisne kodi addonove ? Znam da se netko bio hvalio da gleda sve tekme preko njega pa me zanima preko cega jer kad sam ja prije Kodi koristio za live tekme, cupo sam kosu svaki put kad sam trebao upogonit neku utakmicu. Ne znam kakvo je sad stanje.
Za gledanje utakmica trenutno koristim IPTV (izvan kodija) na Tvviet za 10 eura mjesecno.

A što će ti Kodi pored IPTV-a? Meni je Kodi doslovno pokidao živce... više sam ga servisirao i udateirao nego koristio.  :p
U IPTV obično imaš i poveće videoteke, a ako baš što ganjaš, skini si film na stick, puno je bolje nego čačkati preko Kodia.
Ja imam i IPTV, i Dreamboxa, tako da u kombinaciji imam vačljda sve živo što postoji, bit je samo u stabilnoj internet vezi i sve ostalo je onda uglavnom OK.
Javi mi se ako te što zanima, neki dan je moj kolega zamračio i otkazao Max-tv zbog izbacivanja Eurosporta, a kulminiralo je s izbacivanjem Sportkluba iz te ponude...

Uzeo je Mag-box (provjereni box), neki lik to daje u nekoj razumnoj rati ako uzmeš 6 mjeseci IPTV preko njega.

Offline Dermonis

• Hero Member
« Odgovori #209 : Veljača 17, 2020, 17:44 »
Meni ovaj Real Debrid fantastican na kodiju.
Otkad ga imam nisam skinio film sa torenta. Samo upalim kodi, odaberem film/seriju koju zelim i ovaj mi pljune 100 linkova gdje ih mogu gledat u 1080p ili 4k. I kad kliknem film odmah krene, nema nikakav buffering il sto god.
Na kodiju imam 2 addona, jedan preko kojeg gledam filmove pomocu real debrida i jedan di gledam utakmice (taj je djabe) i radi kako treba.