Official LFC Supporters Club Croatia > OLSC HR

Malonogomenta ekipa FC Liverpool

(1/502) > >>

Robert:
Na kolektivnom gledanju tekme Liverpool-Lyon u Pivnici Pinta (Zagreb) jedan naš forumaš je predložio da pokušamo složiti malonogometnu ekipu FC Lverpoola s kojom bi rekreativno igrali,zabavljali se a i usput bolje upoznali.

Ideja mi je super pa evo otvaram temu za to jer vidim da još nitko nije.. :lol

IvanLFC:
za dobrobit vas ja se necu javljati  :?

liverbird91:
skupite se, ja vam se pridružujem kao pojačanje u idućem ljetnom prijelaznom roku, kad dođen gori na faks. :D

margita:
Moglo bi biti nekoliko frakcija, prva bi recimo uključivala Zagreb, Međimurje i Slavoniju, druga Kvarner i Istru, treća Dalmaciju, a četvrta inozemstvo s naglaskom na BiH! Pa se može organizirat nekoliko gostovanja, a sve bi to pokrivali moderatori iz budžeta ;)
Imamo čak i suca, King Kenny koji bi ujedno bio i igrač, naravno bio bi nepristran :kuler

cufta0705:

--- Citat: IvanLFC - Listopad 22, 2009, 10:44 ---za dobrobit vas ja se necu javljati  :?

--- Kraj citata ---
hvala

--- Citat: liverbird91 - Listopad 22, 2009, 11:16 ---skupite se, ja vam se pridružujem kao pojačanje u idućem ljetnom prijelaznom roku, kad dođen gori na faks. :D

--- Kraj citata ---
ehehehe, nema problema, sam da mi prvo ovosezonsku ekipu skupimo  :lol

evo ovako dečki...ja sam se raspito kod buraza za prijateljsku tekmu protiv Croatia Arsenal. on je član njihovog foruma i reko sa da pita na forumu dal su gunneri zainteresirani. iiiiiiiiii. odgovor je bio potvrdan. Rekli su sljedeći tjedan, da se mi izjasnimo kad, tj da odaberemo dan. normalno da bi se tekma igrala navečer od 7 nadalje...
e sad, ja predlažem za početak npr srijedu...Ljepo bih molio da se izjasnite ko bi bio voljan sudjelovati pa da se sve prije dogovorimo.
Roberte ja se nadam da je ovo tema za tu tekmu, ako nije napravit čemo novu temu vezanu samo za tu utakmicu: LFC CRO- Arsenal Croatia

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju