Arhiva > Arhiva

Dali je vrijeme da Rafa ode

<< < (2/66) > >>

david_1991:

--- Citat: red till dead - Listopad 18, 2009, 15:09 ---you , sir , are an idiot

to je sve što ti mogu reći
niti jedan dobar manager pri zdravoj pameti ne bi došao na anfield kod ova dva klauna koji drmaju klubom ( da , mislim na hicksa i žileta )

prvo oni moraju otić , mora preuzeti klub netko ko ima lovu , dat dio te love rafi za pojačanja....i onda , tek onda , ćemo moći suditi uopće o tome kakav je rafa manager , dobar ili loš

cijelo vrijeme je u neravnopravnoj poziciji u odnosu na wengera , mourinha , pedera alexa i tako redom , kako vi to ne shvaćate
dva vrhunska attacking midfield allroundera i naša ekipa je na konju.....je ali treba pljunuti 50 milijona funti , jel tako ?

--- Kraj citata ---

:dobarpost

..našli su se sad po Rafi srat,al dobro da je to mišljenje manjine..dvojac koji je u vlasništvu kluba je isključivi krivac za ovu situaciju i oni moraju otići prije njega,inače ovo nema nikakvog smisla..što bi dobili odlaskom Rafe u ovoj situaciji?sve selekcije,dugoročni planovi i rad koje je Rafa napravio u klubu bi pali u vodu,a novi trener bi počeo sve ispočetka i izgubili bi sezonu-dvije na ponovo uigravanje..pa zar ne kužite da je ovo kriza igre i rezultata,večina ekipe je ozljeđena ili van forme,ali to će proći..pa kako možete okretati leđa Rafi,kojeg ste nezivali genijalcem,najboljim taktičarem na zemlji,čovjek koji je vratio Liverpoolu prepoznatljiv duh i karakter..a sada ga ovako blatite..je,i on je imao loše poteze,ali dajte čovjeku prilike do kraja sezone da ispravi ovo,zaslužio je..ja sam  uvjek uz Rafu..YNWA..

Tony14ZD:

--- Citat: red till dead - Listopad 18, 2009, 15:09 ---you , sir , are an idiot

to je sve što ti mogu reći
niti jedan dobar manager pri zdravoj pameti ne bi došao na anfield kod ova dva klauna koji drmaju klubom ( da , mislim na hicksa i žileta )

prvo oni moraju otić , mora preuzeti klub netko ko ima lovu , dat dio te love rafi za pojačanja....i onda , tek onda , ćemo moći suditi uopće o tome kakav je rafa manager , dobar ili loš

cijelo vrijeme je u neravnopravnoj poziciji u odnosu na wengera , mourinha , pedera alexa i tako redom , kako vi to ne shvaćate
dva vrhunska attacking midfield allroundera i naša ekipa je na konju.....je ali treba pljunuti 50 milijona funti , jel tako ?

--- Kraj citata ---
sneijder i vdv?, moga ih je dovesti a dovea je aquilania?

Periklo:

--- Citat: Luis Garcai - Listopad 18, 2009, 15:03 ---Ja sam da ostane do kraja sezone, i da mu se sudi nakon sto prodje, jer 29 utakmica je jako dug period, i tu se jos stosta moze promeniti, vec od sledece utakmice moze se zadesiti period da dobijemo 10 utakmica u nizu.

Toni sto si nabrojao te igrace, dzaba da su im nudjeni i milioni, kad je vecini iz rela dan izbor da biraju gde ce nastaviti karijeru, tako da smo nudili i vise od 18 miliona sto je nudio inter za njega, dzabe sve ako on ne zeli doci kod nas, VDV kod njega jos postoji nada da ga mozemo dovesti u klub. Kod dovodjenja Owena postojao je rizik sto se tice njegovih ucestalih povreda, tako da bi i sad radje gledao Voronina nego njega.

Isto tako nesalzem se oko prodaje Riere i Skrtela, smatram da je Riera jedino pravo krilo u klubu, i sa njegovom prodajom nebi dobili apsolutno nista, kao i Skrtel, jeste da trenutno neigra na svojem nivou, ali dao bi mu sansu da se pokusa vratiti u onu pravu formu kakvu je imao kada je dosao kod nas.

--- Kraj citata ---
:amen
Za sve se slažem. Usput, zadnji put kad smo pričali ovako ušli smo u veliku seriju. :D

đomla:
Ja mislim da nije vrijeme da ode ali ja pa ni vi tj. mi ne odlucujemo o tome tako da zip it!

Robert:

--- Citat: david_1991 - Listopad 18, 2009, 15:25 --- :dobarpost

..našli su se sad po Rafi srat,al dobro da je to mišljenje manjine..dvojac koji je u vlasništvu kluba je isključivi krivac za ovu situaciju i oni moraju otići prije njega,inače ovo nema nikakvog smisla..što bi dobili odlaskom Rafe u ovoj situaciji?sve selekcije,dugoročni planovi i rad koje je Rafa napravio u klubu bi pali u vodu,a novi trener bi počeo sve ispočetka i izgubili bi sezonu-dvije na ponovo uigravanje..pa zar ne kužite da je ovo kriza igre i rezultata,večina ekipe je ozljeđena ili van forme,ali to će proći..pa kako možete okretati leđa Rafi,kojeg ste nezivali genijalcem,najboljim taktičarem na zemlji,čovjek koji je vratio Liverpoolu prepoznatljiv duh i karakter..a sada ga ovako blatite..je,i on je imao loše poteze,ali dajte čovjeku prilike do kraja sezone da ispravi ovo,zaslužio je..ja sam  uvjek uz Rafu..YNWA..

--- Kraj citata ---

:dobarpost

Treba prvo sredit stvari OKO RAFE,žileta i hicksa (smradove)

mislim da je Liverpool u trenutnoj krizi al siguran sam da će stvari krenuti na bolje,samo nek se neke stvari poslože...(Aquilani,forma,ozljede...)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju