Arhiva > Arhiva

Dali je vrijeme da Rafa ode

<< < (65/66) > >>

david_1991:

--- Citat: Tony14ZD - Siječanj 16, 2010, 16:12 ---je ali za johnsona je rafa dobia pare od vlasnika, a real je prominia pola momcadi pa se ne muce bas

--- Kraj citata ---

..i mislio sam da ćeš navesti Real..to za mene nije ozbiljna momčad,nakon svake neuspješne sezone mjenjati trenera i pola igrača..upravo im je takva politika vođenja kluba kriva što ne osvajaju trofeje u zadnje vrijeme,a i ove je velika vjerovatnost da ostanu bez trofeja..mi smo morali zadržati istu momčad kao prošle sezone + neki kvalitetni ofanzivac i to bi bilo to..

grbi:

--- Citat: king kenny - Siječanj 16, 2010, 16:03 ---život je super na FOOTBALL MANANGERU.

--- Kraj citata ---
ovo je najbolji odgovor od svih :super
mozda smo mogli pitati za popust na toliku kolicinu 'sigurnih pojacanja' koje eto nismo znali dovesti kao sto bi svaki imalo bolji igrac FM2010 znao i dobiti jos Messija
 :rotfl sta sve ne procitas :zid :)))

wewonit5times:

--- Citat: king kenny - Siječanj 16, 2010, 16:03 ---život je super na FOOTBALL MANANGERU.

--- Kraj citata ---

:super

đomla:

--- Citat: Tony14ZD - Siječanj 16, 2010, 16:03 ---ajde reci mi 1 transfer koji nije bia moguc

--- Kraj citata ---

Prvi koji nije moguc je da degena dvaput prodas.

Nije mi jasno kako procjenjujes vdv-a na 5 mil a kuyta i babela na 10, bennya na 7, skrtela na 8?

Kranjcar 3-4 mil? Daj molim te. Igra bolje no ikad, jedan je od glavnih igraca u klubu.
I uostalom kako bi ga nagovorio da ode iz kluba koji je trenutno 4. i vjerovatno ce sljedece godine igrati LP u ovakav Liverpool na 7. mjestu?

Ne da mi se vise tipkat, jos se trijeznim od sinoc

Kop Ruler:

--- Citat: đomla - Siječanj 16, 2010, 17:47 ---Kranjcar 3-4 mil? Daj molim te. Igra bolje no ikad, jedan je od glavnih igraca u klubu.
I uostalom kako bi ga nagovorio da ode iz kluba koji je trenutno 4. i vjerovatno ce sljedece godine igrati LP u ovakav Liverpool na 7. mjestu?

--- Kraj citata ---
Pa mislio je na prošlo ljeto  :)))

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju