Autor Tema: Hokej na ledu  (Posjeta: 35776 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dodinho

• Hero Member
  • osjećala je korake cijelim bićem Johnny B. Štulić
Hokej na ledu
« : Rujan 03, 2009, 12:05 »
Evo nakon dugo vremena, vraća se hokej u Zagreb
Najveći uspjesi KHL Medveščak na međunarodnom planu vezani su za kraj 80-ih godina kada je klub igrao u polufinalu Kupa prvaka dvije godine zaredom i pobjeđivao vrhunske momčadi iz italije, Francuske, Austrije i Njemačke.
ovak je to znalo nedavno izgledat
a evo i većih dana
Svoju prvu službenu utakmicu u ligi EBEL u sezoni 2009/2010 Medveščak igra 11. rujna protiv slovenskih ACRONI Jesenica u zagrebačkom Domu sportova. Utakmica počinje u 17:45 sati.
Pa da čujem, jel vas zanima hokej - bar malo :)
nešto mi se strašno prošle noći desilo
iz dosade sam kružio ko obično
a onda neplanirano u izlogu
riknuo sam na plavušu
slao sam joj kradom preko stakla poljupce
ovo što ću sad reči nema logike
držala mi pišu dok sam šorao
dizala me kad sam pijan padao

Offline Robert

• BlockAvatar
  • Hero Member
  • *
  • You`ll Never Walk Alone
Odg: Hokej na ledu
« Odgovori #1 : Rujan 03, 2009, 12:25 »
hokej na ledu,baba na dedu,deda nezna šta će,skide babi gaće
:lol :lol :lol
Bill Shankly: If I had a job to do, even if it was scrubbing the floor, I wanted my floor to be cleaner than yours!

Offline Air

• Hero Member
« Odgovori #2 : Rujan 03, 2009, 12:39 »
jbt nisam znao da su BBB isli na utakmice medveščaka
LIVERPOOL FC 1892 - YNWA

Veliki potpisi ometaju preglednost foruma, to ste valjda na ovom forumu vec naucili. Zoky

Offline Periklo

• Hero Member
« Odgovori #3 : Rujan 03, 2009, 13:33 »
Hokej je drama sport. :super
Vidim da će i HRT prenosit EBEL ligu ove godine, 11.9. Medveščak-Jesenice.

Offline gizmo

• Hero Member
    • klikni mi na klitoris
« Odgovori #4 : Rujan 03, 2009, 13:50 »
jbt nisam znao da su BBB isli na utakmice medveščaka

bbb ("stara garda" hehe), su išli na sve sportove u kojima je neki klub predstavljao zagreb...

dinamo, cibona, medveščak, mladost, badel (danas Zagreb CO)...

jedva čekam...

30kn upad...

Offline Air

• Hero Member
« Odgovori #5 : Rujan 03, 2009, 14:07 »
bbb ("stara garda" hehe), su išli na sve sportove u kojima je neki klub predstavljao zagreb...

dinamo, cibona, medveščak, mladost, badel (danas Zagreb CO)...

jedva čekam...

30kn upad...

bilo bi lijepo da se to nastavi..
LIVERPOOL FC 1892 - YNWA

Veliki potpisi ometaju preglednost foruma, to ste valjda na ovom forumu vec naucili. Zoky

Offline gizmo

• Hero Member
    • klikni mi na klitoris
« Odgovori #6 : Rujan 03, 2009, 14:12 »
partizan, zvezda i grčki klubovi (i turski i ruski) su to najlakše riješili: "ajmo se u svim sportovima zvat isto"

Offline Orthodox REDS

• Hero Member
« Odgovori #7 : Rujan 03, 2009, 14:25 »
partizan, zvezda i grčki klubovi (i turski i ruski) su to najlakše riješili: "ajmo se u svim sportovima zvat isto"
moram priznati da mi je to oduvjek bilo cudno. Dinamo, Cibona, zagreb, Mladost u vaterpolu, cini mi se da ima mladost u odbojci...i kao sve je to jedna kuca, to obilaze BBB.   a npr. postoji FK zagreb koji je blizi RK zagrebu nego dinamo . ne razumjem malo to.
cini mi se da je neko imao prije potpis ovde na forumu nesto kao u fazonu DINAMO, ZAGREB , MLADOST.ne razumjem kako je to kod vas.

da kod nas je lakse jer prvenstveno je sportsko drustvo  u kojem je FK, KK , RK i ostalo.isti navijaci iste boje sve isto.

Offline Air

• Hero Member
« Odgovori #8 : Rujan 03, 2009, 15:38 »

neznam za grcke ali znam za srpske
u njih je sve to nešto kao športsko društvo (nk, kk, rk, vk itd.) nešto kao da se RK Zagreb zove Dinamo, cibona dinamo, mladost dinamo
a RK Zagreb, Cibona, Dinamo, Mladost to nisu :super
LIVERPOOL FC 1892 - YNWA

Offline gizmo

• Hero Member
    • klikni mi na klitoris
« Odgovori #9 : Rujan 03, 2009, 15:53 »
moram priznati da mi je to oduvjek bilo cudno. Dinamo, Cibona, zagreb, Mladost u vaterpolu, cini mi se da ima mladost u odbojci...i kao sve je to jedna kuca, to obilaze BBB.   a npr. postoji FK zagreb koji je blizi RK zagrebu nego dinamo . ne razumjem malo to.
cini mi se da je neko imao prije potpis ovde na forumu nesto kao u fazonu DINAMO, ZAGREB , MLADOST.ne razumjem kako je to kod vas.

da kod nas je lakse jer prvenstveno je sportsko drustvo  u kojem je FK, KK , RK i ostalo.isti navijaci iste boje sve isto.

e kod nas nije tak...

mi nemamo takva sortska društva....

a ni meni nije jasno zašto se white angelsi ne okrenu i rukometu pa idu na zagrebove tekme pod tim imenom....
a možda ih ne zanima rukomet previše...

Offline Air

• Hero Member
« Odgovori #10 : Rujan 03, 2009, 15:58 »
e kod nas nije tak...

a ni meni nije jasno zašto se white angelsi ne okrenu i rukometu pa idu na zagrebove tekme pod tim imenom....

puno ih je pa se nemogu organizirati  :lol :lol :lol

LIVERPOOL FC 1892 - YNWA

Offline red till dead

• Hero Member
  • liverpool fc >>> the biggest club in the world
« Odgovori #11 : Rujan 03, 2009, 16:05 »
moram priznati da mi je to oduvjek bilo cudno. Dinamo, Cibona, zagreb, Mladost u vaterpolu, cini mi se da ima mladost u odbojci...i kao sve je to jedna kuca, to obilaze BBB.   a npr. postoji FK zagreb koji je blizi RK zagrebu nego dinamo . ne razumjem malo to.

da kod nas je lakse jer prvenstveno je sportsko drustvo  u kojem je FK, KK , RK i ostalo.isti navijaci iste boje sve isto.

kod vas je lakše , kod nas tako nije
a i bolji mi je ovaj model kod nas , jebiga , malo je čudno da se i nogometni i rukometni i košarkaški i vaterpolo i odbojkaški i hokejaški i itd itd i itd ...klub...zove isto , pa makar su iz istog grada ....dolazi do zabune , hoćeš- nećeš

by the way nekad je bio grafit u zagrebu : dinamo , monting , mladost , cibona - četiri naša šampiona....stari grafit , još za vrijeme bivše juge
možda se taj potpis odnosi na taj grafit
So where does Dalglish rank in football history? Well, there's Maradona, who is another in a category of one. After Maradona comes a group-Pele, Cruyff, etc. Globaly, Dalglish is in the rank below. Between the decline of Cruyff and the emergence of Maradona-the Scot was the best player in the world.

Offline Orthodox REDS

• Hero Member
« Odgovori #12 : Rujan 03, 2009, 16:37 »
e kod nas nije tak...

da npr. to bi se moglo desiti

kod vas je lakše , kod nas tako nije
a i bolji mi je ovaj model kod nas , jebiga , malo je čudno da se i nogometni i rukometni i košarkaški i vaterpolo i odbojkaški i hokejaški i itd itd i itd ...klub...zove isto , pa makar su iz istog grada ....dolazi do zabune , hoćeš- nećeš

by the way nekad je bio grafit u zagrebu : dinamo , monting , mladost , cibona - četiri naša šampiona....stari grafit , još za vrijeme bivše juge
možda se taj potpis odnosi na taj grafit
da tako nesto slicno, samo sto je u potpisu jos bilo bad blue boys. ja njih dozivljavam kao navijace dinamo i ne znam kako sad oni mogu navijati i za mladost i za zagreb, a ne npr. gore navedeni White Eaglesi... itd.... to je meni malo cudno.
NEGO, ima jedna stvar sto se meni veoma sviđa kod vaseg sporta , a to je decentralizacija. kod nas su sampioni sportova i uopsteno glavna baza sporta smjesteni u Beogradu. kao sto je vise postalo popularno govoriti "umire unutrasnjost". A sto je jos gore sve se djeli između Zvezde i Partizana i sve u sportu je podjeljeno na crveno i crno. zato mi je bilo drago kad se aktivirao VK vojvodina, ili sto je kragujevac preuzeo titulu zvezdi u odbojci, a evo vec duze vrijeme imamo i KK hemofarm.ali kad se gleda u globali to nije nista.
kod vas je to po meni mnogo bolje. fudbala ima u splitu, kosarke u zadru, vaterpola u dubrovniku, odbojke u varazdinu i sl.
npr. vasa fudbalska liga od osjeka do sibenika, a kod nas pola lige iz beograda

Offline Air

• Hero Member
« Odgovori #13 : Rujan 03, 2009, 17:52 »
zar ti nisi u BiH :kuler
LIVERPOOL FC 1892 - YNWA

Offline gizmo

• Hero Member
    • klikni mi na klitoris
« Odgovori #14 : Rujan 03, 2009, 18:06 »
da npr. to bi se moglo desiti
da tako nesto slicno, samo sto je u potpisu jos bilo bad blue boys. ja njih dozivljavam kao navijace dinamo i ne znam kako sad oni mogu navijati i za mladost i za zagreb, a ne npr. gore navedeni White Eaglesi... itd.... to je meni malo cudno.
NEGO, ima jedna stvar sto se meni veoma sviđa kod vaseg sporta , a to je decentralizacija. kod nas su sampioni sportova i uopsteno glavna baza sporta smjesteni u Beogradu. kao sto je vise postalo popularno govoriti "umire unutrasnjost". A sto je jos gore sve se djeli između Zvezde i Partizana i sve u sportu je podjeljeno na crveno i crno. zato mi je bilo drago kad se aktivirao VK vojvodina, ili sto je kragujevac preuzeo titulu zvezdi u odbojci, a evo vec duze vrijeme imamo i KK hemofarm.ali kad se gleda u globali to nije nista.
kod vas je to po meni mnogo bolje. fudbala ima u splitu, kosarke u zadru, vaterpola u dubrovniku, odbojke u varazdinu i sl.
npr. vasa fudbalska liga od osjeka do sibenika, a kod nas pola lige iz beograda

White Angels, a ne White Eagles...

Nema kod nas decentralizacije. U Srbiji je centralizacija (pošto je sve živo i mrtvo iz Beograda), a u Hrvatskoj je nešto između Centralizacije i Decentralizacije: u smislu: skoro u svakom sportu se 2 kluba natječu za prvaka - jedan je uvijek iz Zagreba dok drugi nije iz Zagreba (što ne znači da se tu i tamo ne javi neka treća ili četvrta ekipa iz nekog sasvim desetog grada)...

npr.
nogomet - Dinamo Zagreb - Hajduk Split
košarka - Cibona Zagreb - Zadar
rukomet - Zagreb CO - Metković (ovo je propalo prije par godina) - tj. Zagreb CO je sam na vrhu
vaterpolo - Mladost Zagreb - Jug CO Dubrovnik

...
u ženskom sportu je malo veća decentralizacija...

i u nekim sportovima koji skoro nemaju publike (bar trenutno), poput: rugby (Nada Split - Makarska rivijera), badmiton, boćanje, kuglanje,.....

(ak sam nekaj izostavil, il krivo napisal, nadodajte...)