Arhiva > Arhiva

Razvoj foruma+portal - ovaj put ozbiljno

(1/91) > >>

Zoky:
Dakle ljudi... malo švrljam okolo i primjeæujem da ima puno simpatizera (ili navijaèa) Liverpoola, a malo nas je ovdje...

Pa onda par pitanjca za vas, što mislite o tome da napravim Liverpoolov portal (web stranicu)? Dakle, na njoj bi pisali sve novosti, rezultate, najave utakmica itd... portal bi išao na www.lfccro.com domenu, a forum bi pomaknuo na http://forum.lfccro.com/ ili http://www.lfccro.com/forum, naravno, stavio bi veliki svima jasno uoèljiv banner na portalu da se registriraju na forum...

Najprije da vidim ima li ovdje zainteresiranih za pisanje na portalu? To nije glomazni politièki portal i jedna do dvije vijesti dnevno bi uglavnom pokrili naše potrebe. Ako bi nas bilo više, svatko bi pokrio jedan dio (recimo najavu utakmica), a ako nekoga nebi bilo online, to bi najavio pa bi, netko drugi uskoèio umjesto njega.

Onda, što mislite o ideji?

Portal bi napravio sam (vjerojatno uz pomoæ kolege s faxa kojem je to "profesija"), no ako neæu imati vremena možda za poèetak uzmem veæ napravljene joomla portale, samo ih malo uredim...

Ja sam ovih mjeseci bio poprilièno ogranièen vremenom, no, kako sam odbacio skoro sve internet obaveze osim naravno ovog foruma, ostalo je vremena za njega :)

Opet pozivam vlasnike blogova da se aktivno ukljuèe u ovaj projektiæ, ja æu im uzvratit reklamom bloga na naslovnici portala :)

DaPa:
Odlièna ideja zoky! Mislim da bi to bila prava stvar, a portal bi trebalo maksimalno izreklamirat (tamo gdje je to moguæe), jer stvarno ima dosta LFC fanova, a nas ovdje i nema previše (barem ne aktivno).

Imaš moju potpunu podršku za takvo nešto, a ako treba i pisat nešto - tu sam!

:super :super :super

mala_zg:
Ja se prijavljujem za slike  :sram

Marijo:
iskreno govoreæi mislim da to ne bi poveæalo broj èlanova i rasprave na forumu. No, ako je veæina za to, onda ok

grbi:
ja ti mogu dati podrsku ali necu moci aktivno sudjelovati sa vjestima (barem ne sada)... ovo je vec dosta sa mojim obavezama... ali mogu biti na forumu i raditi kao i do sada pa ti vise pazis na drugo...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju