Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 301510 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Paulinjo

• Hero Member
  • Smooth, but not a criminal.
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #1485 : Listopad 06, 2012, 19:54 »
Rekao je u novom intervjuu da mu je klub ponudio "testimonial match" iduće godine...očito kao 15 obljetnica njegove karijere u Liverpoolu.  :super

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1486 : Listopad 06, 2012, 21:09 »
Treba dovesti Kaku, Zidanea, Inzaghia, Maldinija, Henrya..

Offline TnT Blast

• Hero Member
« Odgovori #1487 : Listopad 09, 2012, 22:21 »
Waddle vidi Steviea u buducnosti kao libera.
http://www.sport-x.eu/index.php/vijest/gerrard_umjesto_terryja/659

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #1488 : Listopad 10, 2012, 01:13 »
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Paulinjo

• Hero Member
  • Smooth, but not a criminal.
« Odgovori #1489 : Listopad 10, 2012, 12:47 »

:)

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #1490 : Listopad 10, 2012, 14:48 »

:)

Točno se vidi tko je tu Kralj!  :D

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #1491 : Listopad 27, 2012, 01:56 »
Danas sam pročitao da su oni luđaci iz FA poništili Stevenov gol protiv Norwicha i registrirali ga kao autogol.  :lol

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #1492 : Listopad 27, 2012, 07:58 »
Danas sam pročitao da su oni luđaci iz FA poništili Stevenov gol protiv Norwicha i registrirali ga kao autogol.  :lol

Nemoguće, ako je udarac upućen u okvir gola (a uvjeren sam da je) makar išao 1 km/h i ravno u golmana, te ukoliko protivnički igrač promjeni smjer lopte, gol se priznaje igraču koji je uputio udarac . 100 % sam siguran da je to tako . Eto vam za primjer Suarezov prvi gol za Liverpool .

Izgleda da novi Scumovi u FA-u povlače prve poteze :neznam
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #1493 : Listopad 27, 2012, 12:48 »
Izgleda da novi Scumovi u FA-u povlače prve poteze :neznam

Stvarno ne vidim kakve bi oni imali koristi od toga :ceka
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline Darko_redsi

• Hero Member
  • "It's not impossible, nothing's impossible."
« Odgovori #1494 : Listopad 29, 2012, 16:03 »
Vidim da ga većina po forumu dosta kritizira u zadnje vrijeme i priznajem da mi je išlo na živce u početku ,ali kako sezona polako prolazi ,malo sam se zamislio oko Gerrarda.Očito je da nije u dobroj formi ili možda mi od njega previše tražimo.Možda su ga ozljede uništile ili je više kroz sve ove godine izgubio želju za igranjem u Liverpoolu( u što čisto sumnjam).

Bilo kako bilo ,to više nije onaj stari Gerrard i to je očito.Negdje postoji problem.Možda ga Rodgers treba postaviti malo bliže golu ,pa bi onda dao veći doprinos prema naprijed.

Nekako me ova situacija sa Gerrardom podsjeća na Lamparda za kojeg se već naveliko piše da ga Chelsea prodaje ove zime.To je bilo nezamislivo prije par godina ,ali činjenica je da se i to događa.Ne kažem da Gerrarda treba prodati ,ali možda je došlo vrijeme da se da šansa nekim igračima koji su trenutno u boljoj formi.Barem smo u veznom redu dosta jaki.

Chelsea je to identično uradio s Lampardom i očito mu to nije dobro sjelo ,što će vjerojatno rezultirati odlaskom.Pitanje je kako bi to Stevie podnio.

Ne želim da pljujem po njemu (daleko od toga ,najdraži mi je igrač) ,ali očito je da nije u dobroj formi.
"Liverpool is not just a football club, it is a way of life, religion,passion and love ..."

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1495 : Listopad 29, 2012, 16:14 »
Juler je odigrao tako-tako ali je bio odličan u kapetanskim dužnostima.
Uvijek prvi između sudije i problema, štitio klince, komentirao, uglavnom bio pravi kapetan kakvog bih rado gledao češće.

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #1496 : Listopad 29, 2012, 17:20 »
Već sam pisao da bi rado da mu se malo dozira minutaža, stvorila se situacija da bi stavljanje njega na klupu u nekom ligaškom ogledu bilo označeno kao bogohuljenje od strane trenera, ali mislim da bi to bio dobar potez. Evidentno sve teže drži ovaj jak tempo i biti tu i tamo na klupi nebi nikoga ubilo. Svidjela mi se reakcija protiv Udinesea kad je sa Suarezom ušao s klupe i donio jednu energiju u našoj igri, ponekad bi u planskim utakmicama mogao imati takvu polusatnu ulogu ako bude potrebno.

Inače nitko ne spominje, ali i na njemu je jedan dio onog primljenog drugog gola protiv Evertona. Čim je otišla lopta u aut sam pratio kako se postavljaju naši igrači, i Gerrardu je očito nešto omelo koncentraciju i gledao je prema protivničkom golu, a ovi su to brzo izveli a Steven nije uspio popratiti tu akciju kako spada i ovi su lako stvorili višak.

Offline Parlantino

• Sr. Member
  • A team that plays the Liverpool way
« Odgovori #1497 : Listopad 29, 2012, 18:55 »
Inače nitko ne spominje, ali i na njemu je jedan dio onog primljenog drugog gola protiv Evertona. Čim je otišla lopta u aut sam pratio kako se postavljaju naši igrači, i Gerrardu je očito nešto omelo koncentraciju i gledao je prema protivničkom golu, a ovi su to brzo izveli a Steven nije uspio popratiti tu akciju kako spada i ovi su lako stvorili višak.

Mislin da je pomocni signalizira da je aut za nas pa je krenia u napad, bar se tako govorilo poslije utakmice.
“When you’ve got the ball sixty-five, seventy per cent of the time, it’s a football death for the other team. Well, we’re not at that stage yet. But that’s what we will get to. It’s a death by football. You just suck the life out of them.” (Brendan Rodgers)

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1498 : Listopad 29, 2012, 21:27 »
Mislin da je pomocni signalizira da je aut za nas pa je krenia u napad, bar se tako govorilo poslije utakmice.

da istina o tome govori i Gerrard

http://www.hrsport.net/vijesti/449502/nogomet-engleska/gerrard-nije-bilo-zaledja-tesko-mi-je-to-objasniti-to-moze-samo-pomocni-sudac/

ali ovo izjava mu nikako ne stoji...

"Žao mi je mojih suigrača koji su odigrali dobru utakmicu i zaslužili su pobijediti. Mi imamo mladu momčad koja je danas pokazala da je jako dobra. Jedna momčad je na tu utakmicu došla igrati nogomet i pobijediti, a to smo bili mi"

trebao bi pogledati snimak

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #1499 : Studeni 01, 2012, 22:07 »
Steven će u nedjelju protiv Toona upisati 600-ti nastup za Liverpool.  :super