Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 300151 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #1440 : Rujan 24, 2012, 18:11 »
ja sam ga isto kritiziral, al niti jednom nisam rekel da je njegovo vrijeme proslo
al on je u prve 4 tekme znal promasiti igraca na 5 metri :zid
vidlo se je da je van forme, no on protiv uniteda vecinom odigra dobro, tak je i jucer, nadam se da bu se sad polako vracal u formu :)

Upravo ovo-
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Eric

• Hero Member
« Odgovori #1441 : Rujan 24, 2012, 18:33 »
al on je u prve 4 tekme znal promasiti igraca na 5 metri :zid

Pitam se je li u pitanju forma ili se slučajno poklopilo da je proigrao u utakmici gdje nismo kao do sada besciljno brzom pass igrom pokušavali izbaciti nekoga u priliku. Odigrao je dobru utakmicu protiv Uniteda, živo me zanima sljedeća...i ona nakon...i...
How sharper than a serpent’s tooth
To hear your child make such a fuss.
It isn’t fair—it’s not the truth—
He’s fucked up, yes, but not by us.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #1442 : Rujan 24, 2012, 22:13 »
Pitam se je li u pitanju forma ili se slučajno poklopilo da je proigrao u utakmici gdje nismo kao do sada besciljno brzom pass igrom pokušavali izbaciti nekoga u priliku. Odigrao je dobru utakmicu protiv Uniteda, živo me zanima sljedeća...i ona nakon...i...

Hajde da te pitam, gdje bi ti da si na njegovom mjestu sada našao onu pravu motivaciju?

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1443 : Rujan 24, 2012, 22:28 »
Hajde da te pitam, gdje bi ti da si na njegovom mjestu sada našao onu pravu motivaciju?

u 120k tjedno :hm
da, mislim da bi to bilo dovoljno :)
Never miss a good chance to shut up.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1444 : Rujan 24, 2012, 22:48 »
u 120k tjedno :hm
da, mislim da bi to bilo dovoljno :)

kad ga skupis dovoljno, da znas da si miran do kraja zivota, i on ti prestaje bit motivator.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1445 : Rujan 24, 2012, 22:50 »
kad ga skupis dovoljno, da znas da si miran do kraja zivota, i on ti prestaje bit motivator.

pa neka onda dalje igra besplatno, skupil ga je dovoljno, a mi bi ga mogli dati za nove igrace ;)

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1446 : Rujan 24, 2012, 22:53 »
pa neka onda dalje igra besplatno, skupil ga je dovoljno, a mi bi ga mogli dati za nove igrace ;)

takvu/og (budalu) igraca je tesko naci. Jedini primjer iz profesionalnog nogometa za kojeg se mogu sjetiti je Etxeberria (mislim da je on) koji je zadnju sezonu u Bilbau igrao besplatno.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1447 : Rujan 24, 2012, 23:05 »
takvu/og (budalu) igraca je tesko naci. Jedini primjer iz profesionalnog nogometa za kojeg se mogu sjetiti je Etxeberria (mislim da je on) koji je zadnju sezonu u Bilbau igrao besplatno.

thiago silva u milanu ;)
momak je bio cijelu sezonu out zbog povrede i odbil je primati placu :)

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1448 : Rujan 24, 2012, 23:07 »
thiago silva u milanu ;)
momak je bio cijelu sezonu out zbog povrede i odbil je primati placu :)

kao i redondo. al oni su to ucinili upravo zbog povreda i jer nisu igrali. Dobili su dobre pare prije toga, sto od prijasnjih klubova sto od transfera, ali nisu besplatno igrali.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1449 : Rujan 25, 2012, 01:20 »
kao i redondo. al oni su to ucinili upravo zbog povreda i jer nisu igrali. Dobili su dobre pare prije toga, sto od prijasnjih klubova sto od transfera, ali nisu besplatno igrali.

al su se svejedno odrekli kojeg milijuna ;)
ak mu je placa bila 50k tjedno, to je vise od 2.5 milijuna ;)

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1450 : Rujan 25, 2012, 01:27 »
al su se svejedno odrekli kojeg milijuna ;)
ak mu je placa bila 50k tjedno, to je vise od 2.5 milijuna ;)

stoji, ali govorili smo o besplatnom igranju za klub, a ne o tome "necu uzeti pare ukoliko sam povredjen"  ;)

Offline Carra#23

• Hero Member
« Odgovori #1451 : Rujan 25, 2012, 01:43 »
Neka se vlasnici odreknu svojih suludih poteza, a ne Steven svoje love. Pa nije čovik budala.
Malo je bogatih ponuda u karijeri odbija pa bi se sad i plaće triba odreći, nez kako ti je to samo napamet palo. :?
"I want to build a team that's invincible, so that they have to send a team from bloody Mars to beat us."- Bill Shankly

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1452 : Rujan 25, 2012, 01:46 »
Neka se vlasnici odreknu svojih suludih poteza, a ne Steven svoje love. Pa nije čovik budala.
Malo je bogatih ponuda u karijeri odbija pa bi se sad i plaće triba odriči, nez kako ti je to samo napamet palo. :?

ja sam rekao da ne treba motivaciju ako tolko zarađuje, da za to dobiva pare, pa je lg rekao da toga vec ima previse, pa reko ako je tako neka se odrekne ;)
svima je njima lova jako vazna ;)

kapetan je jednog od najvecih kluba svijeta, a sad bi prema winxovim rijecima trebao imati problema s motivacijom jer se prema winxu klub raspada, ne znam samo kako bi zavrsio istanbul da su svi onda spustili glave
trebal bi se jos vise boriti dok je najteze ;)

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #1453 : Rujan 25, 2012, 08:57 »
ja sam rekao da ne treba motivaciju ako tolko zarađuje, da za to dobiva pare, pa je lg rekao da toga vec ima previse, pa reko ako je tako neka se odrekne ;)
svima je njima lova jako vazna ;)

kapetan je jednog od najvecih kluba svijeta, a sad bi prema winxovim rijecima trebao imati problema s motivacijom jer se prema winxu klub raspada, ne znam samo kako bi zavrsio istanbul da su svi onda spustili glave
trebal bi se jos vise boriti dok je najteze ;)

Istambul. Jebo vas Istambul. To je bila jedna jebeno sretna utakmica kad su nam se zvijezde posložile i Bog bio na našoj strani.
to je bila JEDNA utakmica. Treba igrati cijelu sezone da budeš prvak, a to je u Engleskoj nekih 50-tak + utakmica po sezoni, što lige. što kupova isl.
Poslije toga nema više ništa. Svake godine je sve gore i gore, a Steve čeka podići kantu. S kime ili s čime? Zna da sam ne može, a sa ovom ekipom znatno smo bliže raspadu sistema nego ikada do sada.
Hebeš mi sve, ali ja da sam na njegovom mjestu (kad imaš novaca i više nego ti treba) odrekao bi se plaće u godini kad bih podigao kantu Premiershipa. Majke mi, učinio bih to.
Steve zna da godine idu, bliži se i kraj karijere, ne još sutra, ali sve je bliži, a ekipa je u stvaranju, ili u raspadu, ovisno kako gledaš na stvari.
I kako da se on sad baca naglavačke da bi stigao neku loptu ili ne znam ni ja što.
Daleko od toga da on ne želi, ali definitvno nije ista motivacija kao kad se boriš za sam vrh.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #1454 : Rujan 30, 2012, 13:07 »
http://www1.skysports.com/football/news/11661/8124560

Da, realno to je to, teško, teško za očekivati da ćeš uspjeti...

But, you will always be our captain fantastic, no matter what...