Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 301499 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #1035 : Rujan 09, 2011, 07:17 »
Uh, ne mogu si pomoći ali baš sam lagani pesimist. Bojim se da će se vratiti, pa onda opet ozljeda. Mislim da su svi shvatili da Gerrarda ne smijemo požurivati i zbilja su si uzeli vremena da se stvar zaliječi (ona infekcija tehnički nije baš ozljeda zbog toga što su ga požurili, već se jednostavno razvila upala). Ali opet... prava šteta da jedan takav igrač ima toliko problema kroz karijeru sa ozljedom koja mi se čini da je uvijek "tu negdje na vratima".

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #1036 : Rujan 09, 2011, 10:00 »
Uh, ne mogu si pomoći ali baš sam lagani pesimist. Bojim se da će se vratiti, pa onda opet ozljeda. Mislim da su svi shvatili da Gerrarda ne smijemo požurivati i zbilja su si uzeli vremena da se stvar zaliječi (ona infekcija tehnički nije baš ozljeda zbog toga što su ga požurili, već se jednostavno razvila upala). Ali opet... prava šteta da jedan takav igrač ima toliko problema kroz karijeru sa ozljedom koja mi se čini da je uvijek "tu negdje na vratima".

ja mislim da u klubu ipak,sada kad imamo dovoljno kvalitetnih veznih igraca,racunaju i paze na takve stvari pa i ne brinem pretjerano. prije se Gerrard pozurivao jer je bez njega to bila druga momcad,podosta slabija. sad vise nije ista situacija,momcad je uvijek drugacija kada nema Gerrarda,ali sad ipak nije toliko slaba.

Offline john_doe

• Hero Member
« Odgovori #1037 : Rujan 09, 2011, 10:09 »

Pa ni ne treba biti neki 'prorok' za to, zapravo koliko svi mi priželjkivali povratak poprilično je jasno da će kad tad uslijediti nova ozljeda i opet mirovanja, Steven nije nikada bio posebno imun na iste a sigurno kako stari stanje ne ide na bolje. Nadam se samo da će ga zaobilaziti ove duge, uostalom napokon imamo sastav koji je dovoljno jak da ne moramo pogurivati poluoporavljenog Gerrarda unutra, pozitivno sigurno s te strane.

Uostalom spremni Gerrard je još uvijek među top 3 igrača na svojoj poziciji na svijetu.
“Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple.” - Bill Shankly

Link

Offline Vebbo

• Hero Member
« Odgovori #1038 : Rujan 09, 2011, 10:11 »
Da, treba polako s njim, covjek se sada napokon odmoril kak se spada. Mislim da ima jos dvije , tri vrhunske sezone ispred sebe a onda ocekujem lagani pad.

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #1039 : Rujan 09, 2011, 10:17 »
već vidim neki gol sa 35 metara kad uđe u igru  :super

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #1040 : Rujan 09, 2011, 10:18 »
Vjerovatno,gotovo sigurno bude ozljedio zadnju ložu jer to je klasićna "ozljeda povratka" koju uzrokuje eksplozivno djelovanje,bilo u vidu starta ili promjene smjera...mislim da je to teško izbjeći tim više što je vukao ozljedu prepone koja je direktno vezana na zadnju ložu...

bitno je da se odmah prepozna i da ono zatezanje koje najčešće predstavlja mikrotraume ili lakšu parcijalnu rupturu,uz njegovu želju za povratkom i nečijom neracionalnošću ne preraste u težu rupturu...

živi bili pa vidjeli,nadam se da u svemu griješim iako je previše istih primjera
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline pirat

• Full Member
« Odgovori #1041 : Rujan 09, 2011, 13:25 »
znal ikao koliko je geerad dao golova evertonu sve ukupno neda mi se traziti po netu pa ako nekoo zna nek odgovori

Offline Brna

• Hero Member
« Odgovori #1042 : Rujan 09, 2011, 13:33 »

Offline cufta0705

• Hero Member
  • Sir Kenny Dalglish
« Odgovori #1043 : Rujan 09, 2011, 13:44 »
o kakvim ozljedama vi pričate....ljudi malo vjere nebi škodilo!!!!

kad uđe tranu i kad se zaori:

pa to bu trenutak isto kad je i kenny vodil svoju prvu tekmu liverpoola nakon povratka!!!

neki ko da zaboravljaju tko je Steven Gerrard....
I da igra 5 minuta po utakmici njegov doprinos u svlačionici je neprocjenjiv.
Tko nije, pročitajte njegovu knjigu "Steven Gerrard - My story" pa ćete vidjet kako njegovi suigrači u klubu i reprezentaciji pričaju o našem #8 ;)

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #1044 : Rujan 09, 2011, 14:13 »
već vidim neki gol sa 35 metara kad uđe u igru  :super
teško, takav gol nije zabio već ohoho
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline zengy

• Hero Member
« Odgovori #1045 : Rujan 09, 2011, 15:26 »
Vjerovatno,gotovo sigurno bude ozljedio zadnju ložu jer to je klasićna "ozljeda povratka" koju uzrokuje eksplozivno djelovanje,bilo u vidu starta ili promjene smjera...mislim da je to teško izbjeći tim više što je vukao ozljedu prepone koja je direktno vezana na zadnju ložu...

bitno je da se odmah prepozna i da ono zatezanje koje najčešće predstavlja mikrotraume ili lakšu parcijalnu rupturu,uz njegovu želju za povratkom i nečijom neracionalnošću ne preraste u težu rupturu...

živi bili pa vidjeli,nadam se da u svemu griješim iako je previše istih primjera

Najviše volim tvoje doktorske komenatre...svaka čast vide se da si dobrar učenik  :D  :super
Samo neka on nama igra, neupitna je on klasa...za one koji sumnjaju, nadam se da će ih razuvijeriti.

Offline wmostarlfc

• Full Member
« Odgovori #1046 : Rujan 09, 2011, 15:57 »

uhh kad pocnu padat njegovi golovi u 90. minuti za pobjedu,jedva cekam to je ono sto nam je najvise falilo u zadnje 2 sezone...

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #1047 : Rujan 09, 2011, 16:26 »
Ma ovaj je ne-nad-jeb-iv...

Mada po važnosti mu jedan parira:

A najjepši mi je ipak:

Fak... mislim da imam bonera... :D

Offline wmostarlfc

• Full Member
« Odgovori #1048 : Rujan 09, 2011, 16:38 »
@zoky
mislim da mozem do sutra stavljat njegove golove s velikih udaljenosti,eto koliko ih je zabio ]:)
meni je iskreno ovaj najdrazi  :p

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #1049 : Rujan 09, 2011, 17:25 »
meni su najbolji tej protiv Middlesbrough i ovaj slobodnjak protiv Aston ville,pogodio je nevjerojatno.

uz to moram spomenuti meni mozda najdrazi gol iz slobodnjaka Liverpoola,ali nije ga zabio Gerrard. (malo off topic)
Riise protiv Man U 2001.