Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 301466 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Slav26

• Hero Member
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #930 : Svibanj 20, 2011, 00:12 »
Kad se već naveliko raspravlja o Gerrardu, imam jedno pitanje. Je li ikome od forumaša poznat slučaj da je Gerrard primio prijetnje smrću kada je, mislim 2005, htio ili trebao napustiti Liverpool???  :blink
Meni nije poznato, ali me jedan frend pitao pa me zanima.... :?

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #931 : Svibanj 20, 2011, 00:14 »
Kad se već naveliko raspravlja o Gerrardu, imam jedno pitanje. Je li ikome od forumaša poznat slučaj da je Gerrard primio prijetnje smrću kada je, mislim 2005, htio ili trebao napustiti Liverpool???  :blink

I ja sam nešto načuo o tome  :hm
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Offline Slav26

• Hero Member
« Odgovori #932 : Svibanj 20, 2011, 00:16 »
Ajde ako netko zna o čemu je bila riječ nek napiše.....

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #933 : Svibanj 20, 2011, 11:29 »

e sad, primao je prijetnje (smrću naravno) al je upitno jesu li to prave prijetnje ili je to bio samo bijes navijača

a što se tiče njegovog odlaska, ajmo okrenut ploču. koji bi to klub dao 30-40 miljuna za igrača koji malo igra-malo ne igra? Steven ostaje  ;)
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #934 : Svibanj 20, 2011, 13:05 »
e sad, primao je prijetnje (smrću naravno) al je upitno jesu li to prave prijetnje ili je to bio samo bijes navijača

a što se tiče njegovog odlaska, ajmo okrenut ploču. koji bi to klub dao 30-40 miljuna za igrača koji malo igra-malo ne igra? Steven ostaje  ;)

real  ;)

al ništa od toga,neide gerrard nigdje  :ne

kak netko može smatrat gerrarda starim igracem? ljudi moji, pa giggs sa 37 godina igra ko mladic. gerrard može još 5 sezona odigrat na vrhunskoj razini

Offline cIcI

• Sr. Member
« Odgovori #935 : Svibanj 20, 2011, 13:13 »
Ovo je smjesno,par dana se prica o odlasku(interesantno samo ovdje i nigdje drugo,bar ja nisam primjetio) Gerrarda na osnovu nekog teksta sa tamo nekog bloga,koliko je ta vjest jadna,nema je cak ni na onim najgorim stranicama poput goal.com,caugoffside itd,znaci ova vjest je gora od onih sto je mogu izmislit najgori  :bljak.Po Gerrardovim izjavama kao sto je neko vec spomenuo se vidi da je on tu i da neplanira odlaziti,a bogme i po KING Kennyu se da zakljuciti da on ozbiljno racuna na Gerrarda sljedece sezone tako da je nemam problem sa tom frkom zvanom Gerrard odlazi.Ja nevjerujem tom blogu,jer blog moze napraviti ko hoce i pisati sta hoce tako da kada malo izvagam tu vjest od toga NEMA NISTA.
We love you Liverpool,we do !

Offline LFC_Coa

• Newbie
« Odgovori #936 : Svibanj 21, 2011, 12:16 »
Kao novi clan foruma, prvo da pozdravim sve..  :super

Sva ova prica u vezi odlaska Gerrarda je ljudi u najmanju ruku stvarno smijesna. Covjek puni 31 godinu, podlozan je povredama, pa i mi koji smo spremni vec sutra ak' zatreba dat' mu bubreg smo svijesni toga. Ali ipak bez obzira na sve on vrijedi nama vise nego kad bi umjesto njega doveli Messi-a, Xavi-a, ili sta vec znam koga, jer njegovo prisustvo u Liverpool-u ne moze zamjeniti ni jedna fudbalska zvijezda danas. I toga su svijesni i Kenny i vlasnici i citav svijet. I siguran sam da i on sam zeli da bude "novog" preporodjenog Liverpool-a. Tako da ljudi, siguran sam da su sanse da se ovo desi su iste koliko i da ovaj forum pocne navijati za scum..

Offline kiky97

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #937 : Svibanj 21, 2011, 13:05 »
Kao novi clan foruma, prvo da pozdravim sve..  :super

Sva ova prica u vezi odlaska Gerrarda je ljudi u najmanju ruku stvarno smijesna. Covjek puni 31 godinu, podlozan je povredama, pa i mi koji smo spremni vec sutra ak' zatreba dat' mu bubreg smo svijesni toga. Ali ipak bez obzira na sve on vrijedi nama vise nego kad bi umjesto njega doveli Messi-a, Xavi-a, ili sta vec znam koga, jer njegovo prisustvo u Liverpool-u ne moze zamjeniti ni jedna fudbalska zvijezda danas. I toga su svijesni i Kenny i vlasnici i citav svijet. I siguran sam da i on sam zeli da bude "novog" preporodjenog Liverpool-a. Tako da ljudi, siguran sam da su sanse da se ovo desi su iste koliko i da ovaj forum pocne navijati za scum..

Potpis  :super

Offline zengy

• Hero Member
« Odgovori #938 : Svibanj 22, 2011, 15:59 »
Kasno sam se ukljucio, ali ne mogu da vjerujem sta citam...ne znam odakle info da odlazi i ne vidim njegovu zamjenu ni u jednome igracu. Fakat mi niste jasni...

Offline Paulinjo

• Hero Member
  • Smooth, but not a criminal.
« Odgovori #939 : Svibanj 22, 2011, 21:28 »
su ovo senior

i junior

Gerrard?

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #940 : Svibanj 22, 2011, 21:39 »
Koliko je meni poznato Gerrard nema sina, ima 2 kcerke. A moguce da se slikao samo sa navijacima.

Offline Paulinjo

• Hero Member
  • Smooth, but not a criminal.
« Odgovori #941 : Svibanj 22, 2011, 22:59 »
je, istina...nadam se da će mu treće dijete bit "ono pravo". :p

a nekak mi je poznat lima, negdje sam ga vidio već :D

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #942 : Svibanj 23, 2011, 10:11 »
je, istina...nadam se da će mu treće dijete bit "ono pravo". :p

a nekak mi je poznat lima, negdje sam ga vidio već :D

Pa da, liči na Lamparda. Svašta se tu petlja po Engleskoj, pa tko zna!  :smijeh

Offline dalglish12345

• Hero Member
  • Whenever, Wherever you need me, i am here for you
« Odgovori #943 : Svibanj 23, 2011, 12:00 »
Pa da, liči na Lamparda. Svašta se tu petlja po Engleskoj, pa tko zna!  :smijeh
:lol
we've won it 5 times!

we've won it 5 times!

More than Chelsea and Arsenal!

And Man U combined!

Offline Dr.Lecter

• Hero Member
« Odgovori #944 : Svibanj 23, 2011, 12:10 »

In the other hand.... Bili klub izišao u susret igraču kao što je Gerrard spuštanjem njegove cijene ukoliko bi on želio ići ? Mislim da da.  Ukoliko bi želio, prodao bi se sutra, pa makar za kikiriki.

Al od toga nema ništa. Izvor je glup, a on bi bio još gluplji kada bi napustio klub koji napokon nakon  dosta vremena vidi svijetlo na kraju tunela.
PROUD TO BE A FAN

ma ja svasta cackam kupim neke informacije o luverpoolu pa tako naletio i eto me