Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 301459 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #900 : Svibanj 16, 2011, 21:59 »
Dosadni ste.

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline dalglish12345

• Hero Member
  • Whenever, Wherever you need me, i am here for you
« Odgovori #901 : Svibanj 16, 2011, 22:01 »
Znas jer si se upravo cuo s njim ili s KK?

ma zna KK sta gerrard nama znaci

čujem da stivi odlazi u real na ljeto za 35 mil eura, a iz reala dolazi benzema+15 mil.....

a od kud tebi to
we've won it 5 times!

we've won it 5 times!

More than Chelsea and Arsenal!

And Man U combined!

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #902 : Svibanj 17, 2011, 08:24 »
Steve je izjavio za LFC-Tv da je stiglo vrijeme za promjene.
E bem li ga, što mu to znači??????  :?
Ako se to odnosi na igru Liverpoola i put prema gore OK, ali ako je mislio na njega osobno, razbit ću ga!

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #903 : Svibanj 17, 2011, 09:43 »
Sumnjam da bi itko u ovom trenutku platio neku izdašnu svotu novca za Gerrarda, s obzirom na godine i česte ozljede. Ni blizu onoga na koliko ga mi navijači procjenjujemo, pa sumnjam da tu ima ikakve istine.
Osim Milana naravno, no mislim da je još premlad za njihove seniore  :)))
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #904 : Svibanj 17, 2011, 09:44 »
Mislim, nema mi logike da nas napusti ovo ljeto  :hm

Klub je napokon ušao u kakvu takvu formu i zadnje na pameti nam je bilo razmišljanje hoće li Gerrard otići ili ne..Nitko, pa ni Gerrard nam nije dao ni naslutiti da bi mogao spakirat kofere ovo ljeto..Po mom osobnom sudu, mislim da neće, jednostavno sad kada su svi vidjeli da klub ide nabolje - klub, navijači, igrači, vlasnici, pa na kraju krajeva i sam Gerrard svojim nedavnim izjavama - bio bi grijeh da ode, no opet eto što je nogomet..

Ionako bi nas čekao burni prijelazni rok, tako da ovo samo dolijeva ulje na vatru prije nego što zapravo započne taj cirkus..

E bem li ga, što mu to znači??????  :?
Ako se to odnosi na igru Liverpoola i put prema gore OK, ali ako je mislio na njega osobno, razbit ću ga!

Mislim da je mislio isključivo na igru Liverpoola i "put prema gore"..
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #905 : Svibanj 17, 2011, 12:03 »
E bem li ga, što mu to znači??????  :?

pa eto...mark my words...rekoh šta će se desit  O:)

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #906 : Svibanj 17, 2011, 12:47 »
niš neocekivano ak ode

ne bi nikako volio da ode. iako, sve upucuje na to da ce ovoga ljeta biti zanimljivo što se prijelaznog roka tice. uopce me ne bi iznenadilo da klub proda gerrarda mourinhu za neku nenormalnu cifru

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #907 : Svibanj 17, 2011, 13:06 »
učinio je jako puno za liverpool, ali realno gledajući mi smo protivnike UBIJALI kad njega nije bilo(izuzev zadnje tekme), a kad on igra stavlja se ogroman teret njemu an leđa da on opet koordinira igru što baš nije više to to ko nekad...stoga ako dođe neka hebena ponuda prodat i kupit 2 nova...svi u ovom trenutku zaboravljate da je klub ispred igrača..a ne igrač ispred kluba...otit će on svakako....

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub

Offline Gerrard8

• Newbie
  • More than a football club, way of life, a religion
« Odgovori #908 : Svibanj 17, 2011, 20:03 »
Jedna lijepa vijest, naš kapiten očekuje treće dijete, Alex je trudna. Još da bude muško, nasljednik.  :love
I kada gubiš svega si vrijedan. LFC do groba.

Offline wmostarlfc

• Full Member
« Odgovori #909 : Svibanj 17, 2011, 20:36 »
ma dajte ljudi sta vam je nema sanse da ode,klub ga sigurno nece prodat jer liverpool nije neki fusa klub nego klub s tradicijom i najboljim navijacima na svijetu koji nesto znace i klubu i upravi a to kenny sigurno dobro zna i zato ga nece nikad prodat,jedino ako gerrard ne zeli otic,a otic nece sigurno jer zna da poslje ove dvi tmurne godine se napokon nesto dobro pocinje desavat i zna da ce u iducih nekoliko godina sigurno docekat tu vrazju titulu koju toliko dugo cekamo,a da ne govorim da je i sam izjavio da se veseli iducoj sezoni i ponovoj borbi za vrh(nemogu se sjetit tocno koji je to bio intervju,ak uglavnom su on i carrargher ga zajedno ja mislim poslje man utd kad smo ih dobili 3:1 kuci)

a ako nekik cudnim spletom okolnosti klub odluci prodat gerrarda,stvarno bi pokazali da smo nikakav klub koji ne odaje priznanje igracu koji nam je toliko dao i koji je uvijek klub stavljo ispred sebe,i znam niko nije vec od kluba bla bla,al ipak svi znamo koje i sta je gerrard zato bez brige ne ide on nigdje :super :super :super

Offline Sparou

• Newbie
« Odgovori #910 : Svibanj 17, 2011, 23:46 »
Ma nema njemu više odlaska , njegovo vrijeme za odlazak je gotovo , on ima 31. godinu i ne vjerujem da će ikud ići, a kad nije otišao 2005. nikad onda neće

Offline Darko_redsi

• Hero Member
  • "It's not impossible, nothing's impossible."
« Odgovori #911 : Svibanj 18, 2011, 14:19 »
učinio je jako puno za liverpool, ali realno gledajući mi smo protivnike UBIJALI kad njega nije bilo(izuzev zadnje tekme), a kad on igra stavlja se ogroman teret njemu an leđa da on opet koordinira igru što baš nije više to to ko nekad...stoga ako dođe neka hebena ponuda prodat i kupit 2 nova...svi u ovom trenutku zaboravljate da je klub ispred igrača..a ne igrač ispred kluba...otit će on svakako....
Prodana duso !
"Liverpool is not just a football club, it is a way of life, religion,passion and love ..."

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #912 : Svibanj 18, 2011, 14:24 »

nesto slicno kao i sa Torresom...

Mada iskreno ukoliko bi Steve odlucio da zeli da ode, mislim da je on jedini igrac u Carru, kojem to nebi zamjerio ni najmanje, sve najbolje je dao Liverpoolu, i ukoliko bi uistinu pozelio otici, pozelio bih mu sve najbolje, vreme je da neki novi klinci zagospodare terenom Anfileda.

Offline margita

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Stevie Heighway on the wing...
« Odgovori #913 : Svibanj 18, 2011, 14:31 »
nesto slicno kao i sa Torresom...

Mada iskreno ukoliko bi Steve odlucio da zeli da ode, mislim da je on jedini igrac u Carru, kojem to nebi zamjerio ni najmanje, sve najbolje je dao Liverpoolu, i ukoliko bi uistinu pozelio otici, pozelio bih mu sve najbolje, vreme je da neki novi klinci zagospodare terenom Anfileda.

Ovakvo je otpilike i moje razmišljanje.
Stevie je legenda kluba, oko toga nema dvojbe, ali nisam siguran koliko može doprinijeti našoj igri (naročito uzevši u obzir njegove česte ozljede).
Back up rješenje ne može i ne smije biti...zanimljivo će biti ovo ljeto.

Želim da ostane, ali isto sam tako svjestan da bi rastanak lakše podnio nego da se, primjerice, dogodio prije 6 godina.
"Ja sam Vuco, ja sam hodajući spomenik. Ja sam Liverpool, čoviče, ja nisam pjevač, ja sam Liverpool."

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #914 : Svibanj 18, 2011, 21:30 »
naravno alli ja bi ipak da na kraju bude Del Piero a ne Raul... ak se razmemo :)))
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!