Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 305011 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #870 : Ožujak 31, 2011, 08:31 »
ma netriba ni gerrard zaigrat za te manje klubove dovoljan je jedan suarez  :D

Opet podcjenjivanje protivnika!  :zid
Dokle više, ljudi moji, u Premiereshipu i najmanje podcjenjivanje se debelo plaća!

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #871 : Ožujak 31, 2011, 21:28 »
Opet podcjenjivanje protivnika!  :zid
Dokle više, ljudi moji, u Premiereshipu i najmanje podcjenjivanje se debelo plaća!

Potpis
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Offline zengy

• Hero Member
« Odgovori #872 : Travanj 03, 2011, 11:43 »
http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2011/04/03/2423917/liverpool-skipper-steven-gerrards-season-under-threat-from

Kakve smo srece nece igrati do kraja sezone. Postali smo gori od Arsenala sa povredama. Neko je kriv za ove povrede silne, a ko ne znam.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #873 : Travanj 03, 2011, 13:07 »
http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2011/04/03/2423917/liverpool-skipper-steven-gerrards-season-under-threat-from

Kakve smo srece nece igrati do kraja sezone. Postali smo gori od Arsenala sa povredama. Neko je kriv za ove povrede silne, a ko ne znam.
vec godinama... mozda priprema igraca, mozda izbor igraca a mozda i profesionalizam kod nekih igraca
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #874 : Travanj 03, 2011, 13:38 »
Šta je bilo sa Gerrardom, čuo sam neka ozlijeda na treningu u petak ? Šta se s njime događa  :hm
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Offline margita

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Stevie Heighway on the wing...
« Odgovori #875 : Travanj 03, 2011, 14:24 »
Ova je sezona ionako gotova. Do kraja ne bih forsirao ni Aggera ni Gerrarda, neka jednom za sva vremena riješe te svoje ozljede, jer ovo postaje prilično iritantno i frustrirajuće.
"Ja sam Vuco, ja sam hodajući spomenik. Ja sam Liverpool, čoviče, ja nisam pjevač, ja sam Liverpool."

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #876 : Travanj 03, 2011, 14:54 »
Ova je sezona ionako gotova. Do kraja ne bih forsirao ni Aggera ni Gerrarda, neka jednom za sva vremena riješe te svoje ozljede, jer ovo postaje prilično iritantno i frustrirajuće.

..slažem se,s ovim jučerašnjim porazom se stvarno možemo oprostiti s europom za narednu sezonu,sad više nema smisla forsirati ikoga da igra poluozljeđen i nespreman..nek se oporave da dočekaju pripreme skroz zdravi i spremni..isto tako,mislim da je već bilo spomenuto,dao bih priliku mladim bekovima iz omladiske škole da dobe šansu jer ovo improviziranje s Carrom i Wilsonom na tim pozicijama izgleda stvarno katastofalno..

Offline Darko_redsi

• Hero Member
  • "It's not impossible, nothing's impossible."
« Odgovori #877 : Travanj 08, 2011, 10:55 »
KK je danas potvrdio kako kapiten propusta ostatak sezone ....

Ma prelijepo u PM....
"Liverpool is not just a football club, it is a way of life, religion,passion and love ..."

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #878 : Travanj 08, 2011, 11:21 »
KK je danas potvrdio kako kapiten propusta ostatak sezone ....

Ma prelijepo u PM....

Jeste da od ove sezone ne ocekujem vise nista, ovo je veoma :lose
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #879 : Travanj 08, 2011, 12:29 »
Ma i bolje da se nevraca, sezona je zavrsena, do 5 mjesta nemozemo, a bolje da zaleci sve povrede, da ovu ne pogorsava te da konacno budu spremni svi igraci "staklenih" nogu za sledecu sezonu. Nama je svejedno hocemo li na kraju zavrsiti kao 12 ili 6, nedobijamo nista stim, osim nekog prestiza.

To sto necemo igrati europu moglo bi se pokazati i dobrim, ukoliko bi sakupili finu ekipu za sledecu sezonu, usmjeriti sve svoje snage na Fa cup i lov na LP, a mozda, mozda i prvenstvo, tu sve zavisi koliko nam ekipa bude jaka.

Negativna stvar je ta sto smo ostali bez jako velikih primanja od strane Uefe, mislim oko 10-15 miliona, sto od utakmica, postignutih golova, ulaznica, nagrada itd itd.

Offline stafamu

• Sr. Member
  • Sve su pite pitice burek je pitac...:)
« Odgovori #880 : Travanj 08, 2011, 14:34 »
Ma i bolje da se nevraca, sezona je zavrsena, do 5 mjesta nemozemo, a bolje da zaleci sve povrede, da ovu ne pogorsava te da konacno budu spremni svi igraci "staklenih" nogu za sledecu sezonu. Nama je svejedno hocemo li na kraju zavrsiti kao 12 ili 6, nedobijamo nista stim, osim nekog prestiza.

To sto necemo igrati europu moglo bi se pokazati i dobrim, ukoliko bi sakupili finu ekipu za sledecu sezonu, usmjeriti sve svoje snage na Fa cup i lov na LP, a mozda, mozda i prvenstvo, tu sve zavisi koliko nam ekipa bude jaka.

Negativna stvar je ta sto smo ostali bez jako velikih primanja od strane Uefe, mislim oko 10-15 miliona, sto od utakmica, postignutih golova, ulaznica, nagrada itd itd.
I meni je to odmah naumpalo,potpisujem ovaj tvoj post  :super

Offline zengy

• Hero Member
« Odgovori #881 : Travanj 09, 2011, 00:38 »
Mozda je ovako i bolje...neka se oporavi i bude spreman za iducu sezonu..imam osjecaj da se ovako u stvari pruza sansa svima da pokazu sta i koliko mogu, prije velike,velike cistke. Upamtite da cemo prodati preko 6-7 igraca ovo ljeto.

Offline cIcI

• Sr. Member
« Odgovori #882 : Travanj 09, 2011, 14:55 »
We love you Liverpool,we do !

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #883 : Travanj 11, 2011, 14:26 »
Gerrard ponovo bio pod nozem(prepone).
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/steven-gerrard-injury-update-3

Ovo mi uopće ne sluti na dobro.  :lose
Baš smo nedavno razgovarali o tome kako se igrače nepotrebno forsira da se prerano vrate na teren i onda se događaju ovakve stvari upravo kao sa Steveom.

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #884 : Travanj 11, 2011, 19:50 »
hoće li to bit kraja karijere više?!?! pa on samo ide pod taj nož koda je svinja za klanje... :zid

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub