Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 301513 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Buljo

• Hero Member
  • Evriting for LFC - JC#23
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #570 : Travanj 25, 2010, 12:06 »
pa ako je ovo istina onda nije normalan ic varat onakvu zenu

13.2.1911 - 13.2. 2011

Offline Tony14ZD

• Hero Member
  • Grad u moru Grad u kamenu
« Odgovori #571 : Travanj 25, 2010, 20:09 »
mislim da se iz ove utakmice vidilo da je gerrard najbolji kad iza sebe ima kreativnog igraca u formi, prosla sezona mu je bila najbolja jer je xabi bia genijalan, a ove sezone svaku utakmicu kad igra aquilani gerrad igra bolje, triba mu igrac u sredini da makne par igraca s njega i onda je on pravi.

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #572 : Travanj 25, 2010, 23:54 »
meni se cini da je njemu dosta liverpoola kao i owenu prije par sezona i da se hoce maknut iz lfc.

Offline robijas

• Hero Member
« Odgovori #573 : Travanj 25, 2010, 23:57 »
Ne kaze se djaba 1 slika=1000 rijeci..ovdje je "objasnio" sve te traceve i o djetetu i o odlasku :

Samo pricajte..

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #574 : Travanj 26, 2010, 00:00 »
meni se cini da je njemu dosta liverpoola kao i owenu prije par sezona i da se hoce maknut iz lfc.

meni se cini da ti fakat nemas pojma o cem pricas
i to mi se cini vec duze vrijeme ;)
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #575 : Travanj 26, 2010, 00:02 »
zasto je onda zbunjen na terenu? neki razlog mora postojat

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #576 : Travanj 26, 2010, 00:13 »
Definitvno stoji da je daleko ispod svojih mogućnosti ove sezone, ali Gerrard vuče ovaj Liverpool već nekoliko godina. I on ima pravo na odmor, vjerojatno mu je dosta razočarenja i frustracija u Premiershipu, ali ne sumnjam da će bit onaj stari sljedeće sezone, s novim vlasnicima i boljim igračima oko sebe. Danas je pokazao što može. Kakva golčina, iz prve, nešto nevjerovatno. Svatko tko je igrao nogomet zna koliko je ono teško izvesti.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #577 : Travanj 26, 2010, 00:18 »
nisam gledao tako da ne mogu rec kak je igrao danas. to je moj najdrazi igrac na svijetu. al ne vjerujem da sevi maloljetnice okolo. novinari su gamad i sve ce ucinit za bombastican naslov.

sorry we won it 5 times  :D

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #578 : Travanj 26, 2010, 00:22 »
to za klinke ni ja ne zelim vjerovat

fora je u tome da ako on cak i zeli otic iz kluba, da to mi koji utakmice uglavnom gledamo preko losih streamova sigurno necemo prepoznat
nisi ti jedini koji ima takve ideje, zato me to sve skupa i zivcira...

cim odigra losu utakmicu, svi kazu da je to zato sto mu se vise ne da igrat za liverpool i da se ne trudi... pa ja sam siguran da on taj naslov zeli milijun puta jace nego svi mi zajedno
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #579 : Travanj 26, 2010, 01:12 »
Definitvno stoji da je daleko ispod svojih mogućnosti ove sezone, ali Gerrard vuče ovaj Liverpool već nekoliko godina. I on ima pravo na odmor, vjerojatno mu je dosta razočarenja i frustracija u Premiershipu, ali ne sumnjam da će bit onaj stari sljedeće sezone, s novim vlasnicima i boljim igračima oko sebe. Danas je pokazao što može. Kakva golčina, iz prve, nešto nevjerovatno. Svatko tko je igrao nogomet zna koliko je ono teško izvesti.

:amen

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline j0k3r

• Jr. Member
« Odgovori #580 : Travanj 26, 2010, 14:01 »
Dali biš naputio klub u kojem igraš od malih nogu?? mislim da nebiš,pa tako neče ni Gerrard čuo sam se juče sa njim,i oče da dođem igrat za Liverpool,ali nekako mi se ne sviđa plača,iako bi igro na ler <3 Tako da Gerrard iz Liverpool-a ne odlazi,jer nema para na svjetu koje ga mogu kupiti. I da ode di bi otišo,u Real?? :S :S Inter?? :S :S Milan?? :S :S Barcelonu?? :S :S
Nema klub za njega,di bi se on našo ko u Liverpool-u. Imo je majicu na jednoj utakmici di pise (prevest cu vam na hrv)
''Nikad neču otič,koliko god to pričali i tražili'' mislim da je sa time sve reko..

Offline mala_zg

• Hero Member
« Odgovori #581 : Travanj 26, 2010, 14:05 »
pa ako je ovo istina onda nije normalan ic varat onakvu zenu

Njegova žena je svima nama lijepa i krasna, a nitko se ne pita kako je njima stvarno u braku i što se dešava u njihova 4 zida. Lako je ovako laprdat.

zasto je onda zbunjen na terenu? neki razlog mora postojat

Bila istina ili laž, to utječe na čovjeka i na njegov odnos u obitelji i sve. Možda ju nije varao, ali žena uvijek može posumnjat i stvorit dodatne trzavice ;) nakon svih priča i svega...
Sada znam da ništa ne znam!

Offline j0k3r

• Jr. Member
« Odgovori #582 : Travanj 26, 2010, 14:08 »
Njegova žena je svima nama lijepa i krasna, a nitko se ne pita kako je njima stvarno u braku i što se dešava u njihova 4 zida. Lako je ovako laprdat.

Bila istina ili laž, to utječe na čovjeka i na njegov odnos u obitelji i sve. Možda ju nije varao, ali žena uvijek može posumnjat i stvorit dodatne trzavice ;) nakon svih priča i svega...

Zašto da utječe na čovjeka,ak nie istina?? po meni je jučer dokazao da je to sve laž,da novinarske kuče malo zarade. Izgleda da i njih kriza pere

Offline Buljo

• Hero Member
  • Evriting for LFC - JC#23
« Odgovori #583 : Travanj 26, 2010, 14:10 »
prva stvar, ne laprdan... druga stvar govorin za izgled a ne kako je unutar 4 zida... al da sigurno su muske polovice u pravu, jel jelte, zato je ašli kol pored onakve zene takoder ima jednu 10ak ljubavnica, onda ipak mislinn da s njin nesto nije uredu,  ;)

13.2.1911 - 13.2. 2011

Offline mala_zg

• Hero Member
« Odgovori #584 : Travanj 26, 2010, 14:12 »
Buljo ti samo radi izgleda nebi varao svoju ženu, a sve ostalo u braku ne štima, npr?

Ne branim nikog i nema opravdanja za varanje, ali izgled nije izgovor da ne prevari ženu ;) ako sve ostalo ne štima u braku...

Zašto da utječe na čovjeka,ak nie istina??

Kako bilo da bilo, to je stres i neistina dosta boli čovjeka, pogotovo ovakvo prozivanje za najgnjusniju stvar ;)
Sada znam da ništa ne znam!