Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 301656 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EST.1892

• Hero Member
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #510 : Ožujak 04, 2010, 06:29 »
Redse obozavam a njihovu repku ni najmanje,cak stovise,gade mi se i zelim im sve najgore i da ispadnu u prvom krugu po mogucnosti jer su bahati,umisljeni,preveliki egoisti i sve podcjenjuju a sebe precjenjuju!i zato ne volim njihovu repku!

sounds like man.u  :lol. neznam, nemam nista protiv engleza, iako mi nisu najdraza ekipa,

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #511 : Ožujak 05, 2010, 09:08 »
Ja se u potpunosti slažem s time gore navedenim o engleskoj repki!
Upravo tako, bahati, dvostrukih mjerila, a čujte, ko i sve što je poteklo od Engleza - njihove vrijedi 100 milijardi, a tuđe je smeće...
I kako su nam smjestili ono s Ukrajinom neću im nikada oprostiti, samo osvete radi.
Međutim... ja ću na svjetskom ovaj puta navijati za njih. Zašto - ne znam, ali nekako najviše pratim te igrače i jednostavno Premiereship pratim više nego HNl npr., pa mi to dođe ko domaća liga, i eto.  :lud

Offline margita

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Stevie Heighway on the wing...
« Odgovori #512 : Ožujak 05, 2010, 09:20 »
Ja se u potpunosti slažem s time gore navedenim o engleskoj repki!
Upravo tako, bahati, dvostrukih mjerila, a čujte, ko i sve što je poteklo od Engleza - njihove vrijedi 100 milijardi, a tuđe je smeće...
I kako su nam smjestili ono s Ukrajinom neću im nikada oprostiti, samo osvete radi.
Međutim... ja ću na svjetskom ovaj puta navijati za njih. Zašto - ne znam, ali nekako najviše pratim te igrače i jednostavno Premiereship pratim više nego HNl npr., pa mi to dođe ko domaća liga, i eto.  :lud

Samo mali podsjetnik: Nottingham, 19.06.1996. Hrvatska - Portugal 0:3

"Ja sam Vuco, ja sam hodajući spomenik. Ja sam Liverpool, čoviče, ja nisam pjevač, ja sam Liverpool."

Offline rooney

• Jr. Member
« Odgovori #513 : Ožujak 17, 2010, 10:40 »
Samo da kažem da se protiv Gerrarda nece poduzeti nikada akcija od FA što se tice onoga laktiranja igraca Pompeya,u istoj situaciji je bio i Ferdinand ove godine na tekmi sa Hullom isto laktiro Fargana cak ne tako ocito ko Gerrard i dobio je 4 tekme kazne,Gerrrard izgleda ništa smiješno :roll.Važno da svi pomažu u eng. United.

Offline King_Torres

• Hero Member
« Odgovori #514 : Ožujak 17, 2010, 16:10 »
Samo da kažem da se protiv Gerrarda nece poduzeti nikada akcija od FA što se tice onoga laktiranja igraca Pompeya,u istoj situaciji je bio i Ferdinand ove godine na tekmi sa Hullom isto laktiro Fargana cak ne tako ocito ko Gerrard i dobio je 4 tekme kazne,Gerrrard izgleda ništa smiješno :roll.Važno da svi pomažu u eng. United.

slazem se s tobom da ga se trebalo kaznit (po meni) ali sto se tice favoriziranosti kod sudaca i FA tu smo mi male bebe za vas,vi ste nesto kao Croatia u doba Canjuge a mi bi bili Marsonija npr.
YOU'LL NEVER WALK ALONE!!!

Offline rooney

• Jr. Member
« Odgovori #515 : Ožujak 17, 2010, 18:11 »
A tu se nebi složio sa tobom,samo cu reci da nama sudac uvijek pomaže su ciste gluposti ako nam pomaže pomaže nam jednako kao cjeloj veliko četvorci.Samo ako nama pomogne onda to svi uocavaju i time pokušavaju osporiti našu uspiješnost u zadnjih par godina...ali o tome možemo do sutra neda mi se u tu raspravu ulaziti...jedino ako baš inzistiraš :D

Offline King_Torres

• Hero Member
« Odgovori #516 : Ožujak 17, 2010, 18:30 »
No dobro,necemo se raspravljati jer to ne bi nigdje dovelo.ionako svako ima svoje videnje stvari
YOU'LL NEVER WALK ALONE!!!

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #517 : Ožujak 18, 2010, 20:54 »
ENGLESKI nogometni savez (FA) nije kaznio kapetana Liverpoola Stevena Gerrarda nakon što je ovaj laktom udario igrača Portsmoutha Michaela Browna u njihovu međusobnom ogledu odigranom u ponedjeljak (4:1 za Liverpool).

toliko o engleskom postenju i jednakosti u premier lizi. zato kao nacija gledaju u ledja njemackoj francuskoj u svakom pogledu. ima povlastenih u engleskoj itekako. mocno britansko carstvo. pih.bilo nekad davno

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #518 : Ožujak 29, 2010, 16:18 »
nadam se da ce u narednim utakmicama igrat bolje nego do sad
ne znam sta mu se dogadja, svaki njegov udarac sa 20-tak m prije je bio pol gola, sad te lopte idu 3 metra od stative
do kraja sezone treba nam pravi gerrard
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Amon

• Hero Member

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub

Offline wewonit5times

• Hero Member
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline LiVeRfAn UnTiL I DiE

• Full Member
« Odgovori #521 : Travanj 06, 2010, 21:36 »
stvarno zabrinjavajuce...

:? jel vi ovo ozbiljno ili ? samo pogledaj izvor, index.hr i to je dosta. ka prvo, cak i da je u nedilju gerrard stvarno pozelija otic ca iz Liverpoola , to mu nebi bija prvi put jer je ima 5 godina razmislja o Chelsea, al kako god.
ima ode ko ko nije bija iznerviran i zbunjen benitezovon odlukon da vadi Torresa iz igre? iznervira se covik jer Benitez vadi Torresa iz samo njemu poznatih razloga, i cin se neslaze s jednon odlukon trenera odma oce ic ca iz kluba? i ja san se iznervirala zbog puno Rafinih odluka pa jos nisan zbog toga pozelila vise ne navijat za Liverpool  :roll
They say our days are numbered we're not famous anymore. But Scousers rule the country like we've always done before. Ooooh Champione. The one and only. We're Liverpool !

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #522 : Travanj 06, 2010, 23:05 »
okej...nadam se da ovi seru..

http://www.index.hr/sport/clanak/po-prvi-puta-u-zadnjih-11-godina-gerrard-je-izgledao-kao-da-zeli-otici-iz-liverpoola/484672.aspx

nemoj se brinuti... sve je to istina, ipak je to index pa to sto pisu je kako i sam kazes sranje :)))
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Buljo

• Hero Member
  • Evriting for LFC - JC#23

13.2.1911 - 13.2. 2011

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #524 : Travanj 07, 2010, 02:05 »
:? jel vi ovo ozbiljno ili ?

ironicno ;)