Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 301495 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline robijas

• Hero Member
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #420 : Prosinac 16, 2009, 23:07 »
Ubjedljivo najgore razdoblje u njegovoj karijeri, otkako se oporavio NISTA nije napravio na terenu...On je nas najbolji igrac, a u zadnjih 5-6 tekmi je bio jedini konstantno los, cak je i Lucas bolje od njega igrao, bar je trcao sto se ne moze reci za Stevena...

Covjece trzni se !

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #421 : Prosinac 17, 2009, 00:16 »
to je njegovo prokletstvo i odgovornost... neki se nece sloziti a neki hoce sa time! prvi ce uvijek gledati na njega kao legendu a drugi ce to isto tvrditi ali ce vidjeti i stvarnost. no vratimo se na pocetak on je kapetan, jedan od boljih igraca, vođa ekipe i to je njegovo proklestvo koje ge tjera da uvijek bude najbolji... znaci da ima veliku odgovornost do navijaca ta pogotovo do suigraca koje mora voditi! on sigurno nije okruzen losim nogometasima ali vođa mora to znat koristiti i iskoristiti te od dobrih napraviti jos bolje... mi ga trebamo, mi trebamo zdravoga i odgovornoga kapetana koji ce dignuti suigrace te povesti ovu ekipu
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Eric

• Hero Member
« Odgovori #422 : Prosinac 17, 2009, 01:53 »
Zanimljivo je kako ga se kudi, iako se slazem da nije na svojoj razini kako moze, a prema vasim glasovima u ovoj sezoni je Pokraj Johnsona i Torresa nas najbolje ocjenjen igrac....  :hm
How sharper than a serpent’s tooth
To hear your child make such a fuss.
It isn’t fair—it’s not the truth—
He’s fucked up, yes, but not by us.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #423 : Prosinac 17, 2009, 08:57 »
Zanimljivo je kako ga se kudi, iako se slazem da nije na svojoj razini kako moze, a prema vasim glasovima u ovoj sezoni je Pokraj Johnsona i Torresa nas najbolje ocjenjen igrac....  :hm
to stoji ali dosta toga je bilo na ime i kredit kada smo igrali lose pa je netko morao dobiti glas! u mojem zadnjem postu sam napisao kako svi oni koji ga sada 'spotaju' nisu promjenili misljenje o tome da je igracina ali isto tako neki vide da mu ove godine ide lose i to napisu a drugi igarju FM :super
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #424 : Prosinac 17, 2009, 09:44 »
Ma dajte, kad igra, barem se možemo nečemu nadati iz prekida, tako da ipak neke koristi od njega i kad je u ovako lošoj formi, za razliku od velikog dijela ostatka ekipe, kaja je ove godine  :bljak

Offline legend

• Hero Member
« Odgovori #425 : Prosinac 17, 2009, 11:03 »
Ma dajte, kad igra, barem se možemo nečemu nadati iz prekida, tako da ipak neke koristi od njega i kad je u ovako lošoj formi, za razliku od velikog dijela ostatka ekipe, kaja je ove godine  :bljak
kao i jučer kad je slobodnjak opalio na 15 red kopa  ;).šalu na stranu ove godine igra lošije nego inače,a i od njega se uvijek očekuju vrhunske partije što je naprosto nemoguće jer niti jedan igrač ne može stalno igrat vrhunski zbog razno raznih stvari.inače trebao bi malo smanjiti raspravljanja sa sucima što previše prakticira ove sezone.
"At Liverpool we never accept second best." Kenny Dalglish

UNITED AGAINST MODERN FOOTBALL

Offline KENNY

• Hero Member
« Odgovori #426 : Prosinac 17, 2009, 11:16 »

:lol

I ja sam ovo neki dan vidio. Ma mislim da ljudi glasaju i kad ne pogledaju utakmicu, jer ima dosta nelogicnosti na tom popisu.
Above Us Only Sky!!

Offline Suckan

• Sr. Member
« Odgovori #427 : Prosinac 17, 2009, 14:13 »
Kuyt je dobio najvise ocjene protiv Arsenala.. istina zabio je gol ali ništa ama baš ništa nije pokazao osim toga.

Offline Eric

• Hero Member
« Odgovori #428 : Prosinac 17, 2009, 15:20 »
Kuyt je dobio najvise ocjene protiv Arsenala.. istina zabio je gol ali ništa ama baš ništa nije pokazao osim toga.

Ako cemo tako i NGog juce nije kur*a napravio osim gola, ali je njegov doprinos vrednovan po tome i zasluzeno odnio najvise glasova....

Offline robijas

• Hero Member
« Odgovori #429 : Prosinac 17, 2009, 15:41 »
Ako cemo tako i NGog juce nije kur*a napravio osim gola, ali je njegov doprinos vrednovan po tome i zasluzeno odnio najvise glasova....

:blink

Momak je Kuytu nastimao 2 "mrtve" prilike, a Kuyt je obe zapucao u Kirklanda...pored toga i sam je jos jednom bio u prilici kada je lijevom nogom sutirao pored gola  ;)

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #430 : Prosinac 17, 2009, 16:02 »

Momak je Kuytu nastimao 2 "mrtve" prilike, a Kuyt je obe zapucao u Kirklanda...pored toga i sam je jos jednom bio u prilici kada je lijevom nogom sutirao pored gola  ;)

:amen
Never miss a good chance to shut up.

Offline Eric

• Hero Member
« Odgovori #431 : Prosinac 17, 2009, 17:22 »

Mora da sam trepnio u tom trenutku, osobno me nije impresionirao ali to je moje misljenje.

Offline Reds_4ever

• Hero Member
  • JUSTICE FOR THE 96-YOU`LL NEVER BE FORGOTTEN
« Odgovori #432 : Prosinac 26, 2009, 21:01 »
Jeste li čuli neki dan na onoj dodjeli za najboljeg igrača i birali najboljih 11. Gerra nije želio uzeti nagradu nešt je bilo ne sjećam se nešto (možda) da će mu najveća nagrada biti titula sa Liverpoolom ali je uzeo ipak
LONG LIVE THE KING

Offline stevie8

• Hero Member
« Odgovori #433 : Prosinac 26, 2009, 21:11 »
današnja utakmica je bila Gerrardov 200. nastup s kapetanskom trakom (u Premier League), drago mi je da je proslavio golom i pobjedom  :love
"That is what Liverpool is, of course: not a passing interest, but an enduring passion." Rafael Benitez.

Offline robijas

• Hero Member
« Odgovori #434 : Prosinac 26, 2009, 23:10 »
Jos jedan rekord oboren, postao je nas najbolji strijelac u 21. stoljecu, presao Owena koji na svom kontu ima 74 gola, a Steven 75  ;)