Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 301506 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EST.1892

• Hero Member
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #390 : Studeni 15, 2009, 04:25 »
dobar, ali je bolji prijašnji.

onaj prosli je bio za kampanju koja adidas radi oko njihovih najboljih igraca (koji nose adidas).idu na fazon kako zidane stvara tim. ovo je samo reklama za novi predator, tako da i nema neke povezanosti.

Offline podravac

• Newbie
« Odgovori #391 : Studeni 17, 2009, 15:39 »
aj konacno da je i on spreman za city...

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #392 : Studeni 17, 2009, 23:15 »
 :D :D :D :D :D
Samo je problem što je on sam izjavio da je spreman, e sad što će klupski idioti reći.... :hm i Rafa naravno...
Ali veseli njegova izjava svakako! Imam neki čudan osječaj da će nam nakon ove reprezentativne pauze krenuti na bolje!  :super
Nekako se osjeća pozitivna atmosfera bez obzira na situaciju, barem po izjavama svih igrača, kako sam čitao zadnjih dana!

Offline Robert

• BlockAvatar
  • Hero Member
  • *
  • You`ll Never Walk Alone
« Odgovori #393 : Studeni 18, 2009, 10:31 »
I ja mislim (nadam se) da je tako.
Trebalo je stati na loptu malo,smiriti se..tekma protiv Citya je Must Win!
Bill Shankly: If I had a job to do, even if it was scrubbing the floor, I wanted my floor to be cleaner than yours!

Offline Luka ri

• Hero Member
« Odgovori #394 : Studeni 19, 2009, 21:35 »
baš malo gledam  pa taj čovjek ima 29 i nije osvojio nagradu za najboljeg svj. igrača vrijeme je da se to promijeni 

Offline Orthodox REDS

• Hero Member
« Odgovori #395 : Studeni 19, 2009, 21:41 »
baš malo gledam  pa taj čovjek ima 29 i nije osvojio nagradu za najboljeg svj. igrača vrijeme je da se to promijeni 
:amen.

mada, sa druge strane, kada nije to osvojio prosle godine ...   :ceka

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #396 : Studeni 22, 2009, 14:13 »
:amen.

mada, sa druge strane, kada nije to osvojio prosle godine ...   :ceka

a napadaci ce uvijek imati prednosti ispred ostalih...tako da...danas je bitan samo jedan potez da te proglase majstorom i da poslije propadnes k'o zeton...tako da...malo se cijene igraci koji stvarno imaju tu neku konstantu uspjeha..
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #397 : Studeni 27, 2009, 22:32 »
[youtube=425,350][/youtube]

Gledajući ovaj clip, SUBJEKTIVNO moram reći da ovakvog igrača u životu nisam vidio. Toliko prelijepih golova, toliko pogodaka koji su preokrenuli utakmice...
Jednostavno divno... Definitivno čovjek koji je obilježio Liverpool u ovom desetljeću, a dabogda nas vodio i barem još pola sljedećeg kao kapetan, a kasnije i kao manager  :D
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline Orthodox REDS

• Hero Member
« Odgovori #398 : Studeni 27, 2009, 23:09 »

Gledajući ovaj clip, SUBJEKTIVNO moram reći da ovakvog igrača u životu nisam vidio. Toliko prelijepih golova, toliko pogodaka koji su preokrenuli utakmice...
Jednostavno divno... Definitivno čovjek koji je obilježio Liverpool u ovom desetljeću, a dabogda nas vodio i barem još pola sljedećeg kao kapetan, a kasnije i kao manager  :D
:amen

Offline Dobra_Babel

• Hero Member
  • Let's go redss
« Odgovori #399 : Studeni 27, 2009, 23:44 »
Novi video sa beckhamom i zidanom :

[youtube=425,350]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=""></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

prejako.. :super
Cuvaj se tebra ide lakat u rebra nova stara tema au suarez I evra

Offline Periklo

• Hero Member
« Odgovori #400 : Studeni 28, 2009, 12:23 »

:D :kuler

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #401 : Studeni 28, 2009, 20:07 »
i fabregas rece da je bolji od lamparda  B-)
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline robijas

• Hero Member
« Odgovori #402 : Studeni 30, 2009, 00:22 »
Danas nas ubjedljivo najgori igrac, nije se sastao sa loptom a i nije bio previse zainteresovan za igru, da je neko drugi ovako odigrao pomislio bi da su mu misli vec u drugom klubu, al' posto je rijec o jednom jedinom onda mu se moze oprostiti losa utakmica  :super

Inace, vidim niko nije napisao danas(ako cemo gledati u 20 minuta, jucer) je Gerrard navrsio 11 godina otkako je obukao sveti dres po prvi put  :love

Gol Barthezu s 40m, gol u Istanbulu, gol u finalu FA kupa, gol olympiakosu su samo neki od nezaboravnih momenata naseg kapitena u proteklih 11 godina  :love

Offline SG#8

• Sr. Member
« Odgovori #403 : Studeni 30, 2009, 01:16 »
Pa nerealno je bilo da odigra na nivou jer sam siguran da on još uvijek nije ni 50% spreman , ali hoće da igra i to se cijeni , ali opet mislim da ga je Rafa morao oko 60 minute zamijeniti jer jednostavno još nije spreman

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #404 : Prosinac 01, 2009, 06:49 »
Definitivno nije spreman, jer to i laik vidi na svakom njegovom potezu. Kao da igra pod ručnom kočnicom. Negdje je na 50% ako i na toliko.
Ali za požrtvovnost mu se ne može prigovoriti. Kod 2. gola protiv Evertona lijepo je "ukrao" tj. skinio loptu koja je već praktično bila izgubljena prije šuta Riere.
Bojim se da ako ovako bude nadalje, da će zbilja morati na operaciju.