Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 302967 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Buljo

• Hero Member
  • Evriting for LFC - JC#23
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #300 : Rujan 11, 2009, 20:54 »
uf sta volin kad neko po nekin svojin kriterijima sudi kakav je ko navijac, jaooo to volin jako, znaci ako san jeba mater gerrardu (doduse nisan, bmk) manji san navijac liverpoola?!

jeboga van ne laprdajte... nhf al ovde se stvarno mos svasta nacitat

13.2.1911 - 13.2. 2011

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #301 : Rujan 11, 2009, 21:14 »
a da nađene neku drugu temu za te vaše priče?

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline sabrina

• Hero Member
  • M.Z. <3
« Odgovori #302 : Rujan 11, 2009, 22:31 »
uf sta volin kad neko po nekin svojin kriterijima sudi kakav je ko navijac, jaooo to volin jako, znaci ako san jeba mater gerrardu (doduse nisan, bmk) manji san navijac liverpoola?!

jeboga van ne laprdajte... nhf al ovde se stvarno mos svasta nacitat

gerrard je samo radio svoj posao! i svaka mu čast kako ga je odradio! stvarno je to želio svim srcem i dao je sebe u tu pobjedu. drago mi je zbog njega iako bi radije da nam nije dao golove  :D neka tako motivirano igra u premiershipu i nitko mu ništa neće moći! tako se igra sa srcem i to je upravo ono što se traži kad se kaže da nisu motivirani dovoljno

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #303 : Rujan 12, 2009, 00:17 »
ljudi ne shvaćaju jednu bitnu razliku, navijanje za klub i navijanje za reprezentaciju se ne može usporediti.

KLUB
navijaš za klub, za njegovu povijest, svaki igrač koji dođe u klub postaje dijelom obitelji, a kad odlazi, u većinu slučajeva postaje objektom mržnje. ovdje ne navijaš za igrače kao takve, već da što bolje odigraju za klub. ovdje dolaze englezi, španci, talijani, srbi, slovenci, hrvati, amerikanci i tko sve ne, kad im dosadi ili kad sve osvoje ili kad više nisu dovoljno plaćeni ili ne igraju dovoljno, oni jednostavno odu

REPREZENTACIJA
navijaš za domovinu. ovdje igrači odlaze samo kad idu mirovinu ili nisu pozvani više, oni nikad ne postaju objektom mržnje, a oni koji dolaze postaju dijelom obitelji  zauvijek! i to su sve igrači iste nacionalnosti ili državljanstva, znači predali su se zauvijek zemlji za koju igraju

potpisujem..meni osobno će uvijek biti Hrvatska repka ispred Liverpoola,daleko ispred..u Hrvatskoj živim,znam kako ljudi ovdje dišu,kako su izborili domovinu..drago mi je kad igrači Liverpoola ginu za svoj klub,i zato upravo navijam za njih,ali kad vidim da se igrači u repki bore i ginu,onda se tek u meni pojavi onaj pravi plamen..

Offline sabrina

• Hero Member
  • M.Z. <3
« Odgovori #304 : Rujan 12, 2009, 00:26 »
još jedna bitna stvar, u klubu se sa novcima sve može postići, dakle, kupiti dobri igrači velikog nogometnog kalibra, pa i treneri.
dok u repki igra onaj tko je na raspolaganju i nažalost nemožemo kupiti gerrarda  :D

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #305 : Rujan 26, 2009, 15:33 »
gerrard rekao da se promijenio nakon onog sto se desilo krajem decembra,da je svjestan da je mnogima uzor,i da je mnoge ljude razocarao,ali da ispravlja svoje greske...itd.  :D

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1216111/STEVEN-GERRARD-EXCLUSIVE-The-trial-changed-It-frightening-I-celebrate-bar--Liverpool-England-star-frank.html

dugo je za prevod,ali eto,gerrard govori o nekim detaljima sto se tice beniteza,o reprezentaciji,itd. o buducnosti...

If I never won the league title, there would be regrets and an empty space, I admit it,' he said.'Yet even if Liverpool were no longer challenging I would still find it difficult to leave. I could win 90 per cent of my medals here and one league championship elsewhere and that last medal would not mean as much.

'I’ve been part of this club since I was eight. I remember my first final, the Worthington Cup against Birmingham City in Cardiff. Swarms of people around the coach, me looking out at their faces.

'It was at that moment I felt I was part of something more than a football team. I would have been one of them, but I was just better at kicking a ball. That could have been me standing on the street. I felt responsible. I still do.

:klanja :klanja :klanja kaze da cak iako ne ne osvoji epl sa liverpoolom,jako bi mu tesko bilo otici  negdje drugo i osvojiti titulu prvaka zemlje,ali  mu ta titula nikad ne bi znacila koliko i titula sa liverpoolom...jer je u klubu od svoje osme godine,sjeca se svog prvog finala,osjecao se kao da je dio neceg veceg od fudbalskog tima

« Zadnja izmjena: Rujan 26, 2009, 15:55 famous red name »
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline Dobra_Babel

• Hero Member
  • Let's go redss
« Odgovori #306 : Rujan 27, 2009, 02:33 »
kaze da cak iako ne ne osvoji epl sa liverpoolom,jako bi mu tesko bilo otici  negdje drugo i osvojiti titulu prvaka zemlje,ali  mu ta titula nikad ne bi znacila koliko i titula sa liverpoolom...jer je u klubu od svoje osme godine,sjeca se svog prvog finala,osjecao se kao da je dio neceg veceg od fudbalskog tima

:klanja
Cuvaj se tebra ide lakat u rebra nova stara tema au suarez I evra

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Orthodox REDS

• Hero Member
« Odgovori #308 : Rujan 28, 2009, 21:19 »
GERRARD BI U MENADZERE

Vezni igrač Liverpoola i reprezentacije Engleske Steven Gerrard izjavio je za engleske medije da bi želio po okončanju igračke karijere postati menadžer.
"Kad me ljudi pitaju šta bih volio raditi nakon karijere, kažem im da bih volio biti menadžer. Ali tada se pitam da li bi mogao biti dobar u tome, jer je to posao koji traje 24 sata na dan. To je okupacija koja vam uzima svo vrijeme i ne znam bih li mogao to podnijeti", rekao je Gerrard.

"Ja se volim isključiti nakon utakmica. Imam dvije kćerke i volim igrati golf. Kada pogledam Rafu Beniteza, u pet godina koliko je na klupi nikad nisam s njim pričao ni o čemu drugo sem o fudbalu. Sa Fabiom Capellom je isto. Fasciniraju me ti ljudi", dodao je engleski reprezentativac.

a posebno je zaniljivo ovo boldano  :lud  :lud :lud

Offline Robert

• BlockAvatar
  • Hero Member
  • *
  • You`ll Never Walk Alone
« Odgovori #309 : Rujan 30, 2009, 12:32 »
Stevane šta to radiš

Bill Shankly: If I had a job to do, even if it was scrubbing the floor, I wanted my floor to be cleaner than yours!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #310 : Rujan 30, 2009, 15:48 »
zatvorene oči :lol :lol
Never miss a good chance to shut up.

Offline Robert

• BlockAvatar
  • Hero Member
  • *
  • You`ll Never Walk Alone
« Odgovori #311 : Rujan 30, 2009, 15:50 »
zatvorene oči :lol :lol

french kiss :lol :lol
nadam se da je ostalo sam na tome :lol
Bill Shankly: If I had a job to do, even if it was scrubbing the floor, I wanted my floor to be cleaner than yours!

Offline sabrina

• Hero Member
  • M.Z. <3
« Odgovori #312 : Rujan 30, 2009, 15:59 »
nemojte da cufta vidi!!!!

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #313 : Rujan 30, 2009, 16:04 »
oćemo i sutra savi ovu sliku da se smijemo, baš radost... i prekosutra i vazda vaza vazda se čovjek ovome od srca može smijati  :roll

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline cufta0705

• Hero Member
  • Sir Kenny Dalglish
« Odgovori #314 : Rujan 30, 2009, 19:00 »
nemojte da cufta vidi!!!!
ha...ha...ha