Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 301461 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Periklo

• Hero Member
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #255 : Rujan 06, 2009, 17:35 »
al isto bi trebao malo začepit i prestat govorit protiv hrvatske
A šta je tako loše rekao protiv Hrvatske? :hm

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #256 : Rujan 06, 2009, 19:22 »
ovo je potpuno točno. lajao je na sva zvona da ide iz kluba, a kad su mu dali puuuuuuno veći ugovor onda je rekao da nije mogao napustiti klub koji voli. da se razumijemo, odličan je igrač, legenda kluba, obožavam ga, al isto bi trebao malo začepit i prestat govorit protiv hrvatske

šta je pisac htjeo da kaže 

:lud

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #257 : Rujan 06, 2009, 19:41 »
sta je lose u tome sto je rekao da se treba osvetiti hrvatskoj,za engleze je propust EPa bio PREVELIKI neuspjeh,sad imaju sansu da se revansiraju,to im je motiv,ipak engleze taj poraz jos boli ! nisam ni ocekivala da ce reci nesto drugo,rekao je da ce biti teska utakmica,to je realno zar ne ?
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #258 : Rujan 06, 2009, 20:06 »
šta je pisac htjeo da kaže  

:lud

bio bi red da malo manje provociraš, al eto, objasnit ću ti. prvo, ja nemogu zaboravit gerrardu ono vrijeme kad je pokušavao pobjeći iz kluba. možete vi govorit što hoćete al ja se sjećam kad je govorio da nemože ostat u klubu u kojem ga ne vole i ne cijene dovoljno, a kad je dobio bogovski ugovor, onda su krenule izjave tipa: nisam mogao napustiti klub koji volim. a ovo vezano za hrvatsku, već sam napisao na drugoj temi, malo je nekorektno davat izjave tipa: nek hrvati plate, jer nismo mi njih izbacili sa eura, nego oni sami sebe    ;)
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #259 : Rujan 06, 2009, 20:14 »
I love being a Liverpool player, being captain, living the dream," he said. "I wouldn't change it for the world. But sometimes there's that much at stake.
"I take any defeat home with me. I'm not the same person until the next game. Luckily we win a lot or I'd be a nightmare to be with."

"Looking back, I'm pleased how I have reacted. From the bad tackles and sending offs, to all the talk of a Chelsea move, which I regret getting involved in, and the own-goal in the cup final. Without the setbacks, I don't think I'd have achieved as much as I have.

"I wouldn't change anything for the world. I am captain of the club and doing what I always wanted.

"It's only as you get older, though, that you realise how important playing for Liverpool is. You cannot grasp that when you are setting out, so maybe that is why I look at things a bit differently. It's only when you play you realise how many people follow the club, how many people you have the ability to make happy, that you know you have to win. Nothing else.

dakle,gerrard kaze da nizasta ne bi mijenjao to sto je kapiten LFCa,da mu je drago sto je ostao,da je shvatio sta znaci igrati za Liverpool,da svaki poraz uzima licno... ok,greske svi pravimo,ali mislim da je ovo definitivno iskreno,a sto se tice engleske reprezentacije,tacno,imali su kikseve,ali da su protiv hrvatske odigrali nerijeseno isli bi na EP,njih taj poraz boli vise od svih,u tome je stvar !
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline reds11

• Sr. Member
  • WE RE NOT ENGLISH WE ARE SCOUSE
« Odgovori #260 : Rujan 07, 2009, 09:40 »
Može on pričat kaj hoče,al znam da če u srijedu pričat :"opet na sjebali Hrvati".... :super :super

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #261 : Rujan 08, 2009, 07:39 »
http://footballfancast.com/blog/england/steven-gerrard-joins-likes-hoddle-and-fowler-list/16459

zanimljiva kolumna,covjek govori o stvarima koje svi znamo,o nacinu na koji menadzeri engleske reprezentacije postupaju sa gerrardom,o tome kako mu ne pruzaju priliku da pokaze najbolje od sebe.......ne bi ja imala nista protiv da postupi kao carra,ali nije on taj tip

Offline stiven

• Hero Member
  • Let's kick them out!! L'pool fan!!
« Odgovori #262 : Rujan 08, 2009, 22:37 »
sta je lose u tome sto je rekao da se treba osvetiti hrvatskoj,za engleze je propust EPa bio PREVELIKI neuspjeh,sad imaju sansu da se revansiraju,to im je motiv,ipak engleze taj poraz jos boli ! nisam ni ocekivala da ce reci nesto drugo,rekao je da ce biti teska utakmica,to je realno zar ne ?
:super
He is just too good to be true..he will pass the ball 40 yards,
He is Steve Gerrard,Steve Gerrard Gerrard...

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #263 : Rujan 08, 2009, 23:04 »
Svaka čast Gerrardu, ali kad igra Hrvatska samo je grb u prvom planu.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Robert

• BlockAvatar
  • Hero Member
  • *
  • You`ll Never Walk Alone
« Odgovori #264 : Rujan 09, 2009, 11:50 »
Svaka čast Gerrardu, ali kad igra Hrvatska samo je grb u prvom planu.
:super :super :super :super
Bill Shankly: If I had a job to do, even if it was scrubbing the floor, I wanted my floor to be cleaner than yours!

Offline Paulinjo

• Hero Member
  • Smooth, but not a criminal.
« Odgovori #265 : Rujan 09, 2009, 21:50 »
evo gerro nam ljepo skuco gol glavom. čovjek sam radi svoj posao.

Offline Robert

• BlockAvatar
  • Hero Member
  • *
« Odgovori #266 : Rujan 09, 2009, 23:43 »
Gerrard je bio perfektan,nek nastavi odsada tako s Liverpoolom...
Bill Shankly: If I had a job to do, even if it was scrubbing the floor, I wanted my floor to be cleaner than yours!

Offline sabrina

• Hero Member
  • M.Z. <3
« Odgovori #267 : Rujan 09, 2009, 23:45 »
dobar gerrard dobar, neka ga to totalno digne  :super stvarno ga ima svuda, ma perfektan

samo meni je to čudno, kak se može grlit i veselit sa igračem koji izjavi da mrzi klub za koji gerrard živi  :| zanimljiva psihička igra

Offline Robert

• BlockAvatar
  • Hero Member
  • *
« Odgovori #268 : Rujan 09, 2009, 23:51 »
dobar gerrard dobar, neka ga to totalno digne  :super stvarno ga ima svuda, ma perfektan

samo meni je to čudno, kak se može grlit i veselit sa igračem koji izjavi da mrzi klub za koji gerrard živi  :| zanimljiva psihička igra
to sam se i ja pitao.....

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #269 : Rujan 09, 2009, 23:55 »
ja se nesecam kad je Gerrard nekome zabio dva gola glavom, mislim da je ovo i prvi put