Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 301650 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Robert

• BlockAvatar
  • Hero Member
  • *
  • You`ll Never Walk Alone
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #240 : Kolovoz 20, 2009, 16:27 »
Steve Gerrard

steve gerrard gerrard
he can pass
forty yards
hes big and hes
fucking hard
stave gerrard gerrard

Steve Gerrard, Gerrard
he'll pass
the ball 40 yards
he's better
than Frank Lampard
Steve Gerrard,
Gerrard
Bill Shankly: If I had a job to do, even if it was scrubbing the floor, I wanted my floor to be cleaner than yours!

Offline KOP BOY 2

• Hero Member
« Odgovori #241 : Kolovoz 26, 2009, 02:58 »
Po meni je jedna od najvecih nepravda ovoga svijeta sto igrac poput Stevena Gerrarda nikada nije oko vrata nosio medalju premiershipa dok su je propalice tipa neville, vidic, drogba, rooney, fletcher :zid, lampard vec nosili...

Mislim cinjenica da igracina poput Gerarda nikada nije osvojila premiership me jednostavno ubija..
Ako ne zbog nas navijaca volio bi da osvojimo ligu najvise zbog Gerrarda jer on je to najvise zasluzio i mislim da legendarnji nogometas od njega nije krocio kuglom zemaljskom..

Offline boby

• Hero Member
« Odgovori #242 : Kolovoz 26, 2009, 12:33 »
Po meni je jedna od najvecih nepravda ovoga svijeta sto igrac poput Stevena Gerrarda nikada nije oko vrata nosio medalju premiershipa dok su je propalice tipa neville, vidic, drogba, rooney, fletcher :zid, lampard vec nosili...

Mislim cinjenica da igracina poput Gerarda nikada nije osvojila premiership me jednostavno ubija..
Ako ne zbog nas navijaca volio bi da osvojimo ligu najvise zbog Gerrarda jer on je to najvise zasluzio i mislim da legendarnji nogometas od njega nije krocio kuglom zemaljskom..
on je tako veliki čovjek,mogao je otići 2005. u čelski,iako je znao da bi tamo osvojio PL,i tom krunom postao legenda otočkog nogometa,nije otišao.
evo njegove izjave 4.5. ove godine na tu temu

"Biti uspješan u Liverpoolu znači mi mnogo više nego što bi to bio slučaj u bilo kojem drugom klubu. Ne želim da me se pogrešno protumači - možda bih više trofeja osvojio u nekom drugom dresu, ali osvojim li naslov prvaka s Liverpoolom to će mi značiti više nego sedam ili osam trofeja u ikojoj drugoj momčadi"
Među tribinama je daleko najpoznatiji Spion Kop, okupljalište najvjernijih navijača Redsa i mjesto na kojemu je rođeno pjevanje na stadionima, kao i najslavnija nogometna pjesma na svijetu, himna You'll never walk alone.

Offline Robert

• BlockAvatar
  • Hero Member
  • *
  • You`ll Never Walk Alone
« Odgovori #243 : Kolovoz 26, 2009, 14:22 »

Eye of The Tiger
Bill Shankly: If I had a job to do, even if it was scrubbing the floor, I wanted my floor to be cleaner than yours!

Offline Paulinjo

• Hero Member
  • Smooth, but not a criminal.
« Odgovori #244 : Kolovoz 26, 2009, 14:50 »
hahahaha ludnicaa!!  :rotfl :rotfl
ovo ide na profajl sliku na facebook  :D

Offline Steven Gerrard

• Hero Member
  • ''I WANT MEDALS, NOT MILESTONES''
« Odgovori #245 : Kolovoz 28, 2009, 20:31 »
Evo i Rafa je primjetio da naš najbolji igrač nije baš u najboljoj formi, a Stevenu sada ostaje samo djelima odgovorit na ovo. :kuler

Link
STEVIE YOU ARE THE GREATEST IN MORE WAYS THAN ONE

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #246 : Kolovoz 28, 2009, 20:40 »
ne znam kako se benitez uopste usudjuje kritikovati gerrarda a lucasa braniti...smijesno  :roll
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline redscro

• Hero Member
« Odgovori #247 : Kolovoz 29, 2009, 13:02 »
on je tako veliki čovjek,mogao je otići 2005. u čelski,iako je znao da bi tamo osvojio PL,i tom krunom postao legenda otočkog nogometa,nije otišao.
evo njegove izjave 4.5. ove godine na tu temu

Daj molim te ... Svi znamo da nije otišao jer mu je Liverpool drastično povećao plaću, a te pričice o ljubavi prema klubu drže vodu kao i one njegove o simuliranju. Ni jednom igraču više ne vjerujem da ostaje/dolazi zbog ljubavi prema klubu, pa ni njemu, toga više nema, svaka ljubav se može platiti.
Drag mi je kao naš najbolji igrač, ali nitko od nas pojma nema kakav je kao čovjek. Ne kažem da ne voli klub, ali takvo nepotrebno glorificiranje nema smisla.
"Neki ljudi vjeruju da je nogomet pitanje života ili smrti. Vrlo sam razočaran takvim stavom. Uvjeravam vas da je nogomet puno, puno važniji od toga."

Bill Shankly

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #248 : Kolovoz 29, 2009, 13:22 »

a kako je on mogao znati da ce mu povecati platu kad je nakon u noci osvajanja LP rekao " kako bi mogao otici nakon ove noci"

gerrard godinama pokazuje koliko voli LFC a i nema danas igraca koji ne zeli puno novca,za razliku od mnogih,on taj novac i zasluzuje,on je u mojim ocima velik i to se nikad nece promijeniti
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline boby

• Hero Member
« Odgovori #249 : Kolovoz 29, 2009, 13:25 »
a kako je on mogao znati da ce mu povecati platu kad je nakon u noci osvajanja LP rekao " kako bi mogao otici nakon ove noci"

gerrard godinama pokazuje koliko voli LFC a i nema danas igraca koji ne zeli puno novca,za razliku od mnogih,on taj novac i zasluzuje,on je u mojim ocima velik i to se nikad nece promijeniti

:amen
Među tribinama je daleko najpoznatiji Spion Kop, okupljalište najvjernijih navijača Redsa i mjesto na kojemu je rođeno pjevanje na stadionima, kao i najslavnija nogometna pjesma na svijetu, himna You'll never walk alone.

Offline redscro

• Hero Member
« Odgovori #250 : Kolovoz 29, 2009, 13:30 »

Još prije te 2005. je bio na rubu prelaska u Chelsea, ali se predomislio ... A to što je rekao rekli su i mnogi drugi, pa porekli. Sjeti samo gdje Owen sad igra.
"Neki ljudi vjeruju da je nogomet pitanje života ili smrti. Vrlo sam razočaran takvim stavom. Uvjeravam vas da je nogomet puno, puno važniji od toga."

Bill Shankly

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #251 : Rujan 04, 2009, 01:55 »
Još prije te 2005. je bio na rubu prelaska u Chelsea, ali se predomislio ... A to što je rekao rekli su i mnogi drugi, pa porekli. Sjeti samo gdje Owen sad igra.

nemožeš u isti koš trpati božansta i govna :)))

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline Dobra_Babel

• Hero Member
  • Let's go redss
« Odgovori #252 : Rujan 04, 2009, 13:32 »

:super
Cuvaj se tebra ide lakat u rebra nova stara tema au suarez I evra

Offline number 9

• Hero Member
  • this is Anfield line
« Odgovori #253 : Rujan 04, 2009, 13:37 »
Gerrard je legenda kluba,uz Carru jedini koji aktivno igra nogomet i kao takav zaslužuju poštovanje svakog navijača Liverpoola i apsolutno je glupo raspravljati o tome tko je što rekao prije 5 godina!

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #254 : Rujan 06, 2009, 16:26 »
Daj molim te ... Svi znamo da nije otišao jer mu je Liverpool drastično povećao plaću, a te pričice o ljubavi prema klubu drže vodu kao i one njegove o simuliranju. Ni jednom igraču više ne vjerujem da ostaje/dolazi zbog ljubavi prema klubu, pa ni njemu, toga više nema, svaka ljubav se može platiti.
Drag mi je kao naš najbolji igrač, ali nitko od nas pojma nema kakav je kao čovjek. Ne kažem da ne voli klub, ali takvo nepotrebno glorificiranje nema smisla.

ovo je potpuno točno. lajao je na sva zvona da ide iz kluba, a kad su mu dali puuuuuuno veći ugovor onda je rekao da nije mogao napustiti klub koji voli. da se razumijemo, odličan je igrač, legenda kluba, obožavam ga, al isto bi trebao malo začepit i prestat govorit protiv hrvatske
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011