Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 301643 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline margita

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Stevie Heighway on the wing...
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #225 : Kolovoz 11, 2009, 11:59 »
Nije mi mrsko što neće igrat, ali ovo polako postaje degutantno. Svaki put kad treba igrat za repezentaciju "ozlijedi se". :D

Rafa se konačno dozvao pameti, naučio je školu, zašto Stevena slati na ovu nebitnu utakmicu kad u nedjelju treba dobar start u prvenstvo!?
Duracell i Babel (kojem pogotovo treba utakmica) ok, čak i Glen, ali SG nek odmara, treba čerupati pijetlove u nedjeljno poslijepodne!
"Ja sam Vuco, ja sam hodajući spomenik. Ja sam Liverpool, čoviče, ja nisam pjevač, ja sam Liverpool."

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #226 : Kolovoz 11, 2009, 19:22 »
Rafa se konačno dozvao pameti, naučio je školu, zašto Stevena slati na ovu nebitnu utakmicu kad u nedjelju treba dobar start u prvenstvo!?
Duracell i Babel (kojem pogotovo treba utakmica) ok, čak i Glen, ali SG nek odmara, treba čerupati pijetlove u nedjeljno poslijepodne!

jako lijepo rečeno :D

btw. evo sad čitam po ostalim sajtovima da je to čista patka i da gerrardu nije ništa
Never miss a good chance to shut up.

Offline Dobra_Babel

• Hero Member
  • Let's go redss
« Odgovori #227 : Kolovoz 11, 2009, 21:02 »
jako lijepo rečeno :D

btw. evo sad čitam po ostalim sajtovima da je to čista patka i da gerrardu nije ništa

Hvala Bogu.
Cuvaj se tebra ide lakat u rebra nova stara tema au suarez I evra

Offline Robert

• BlockAvatar
  • Hero Member
  • *
  • You`ll Never Walk Alone
« Odgovori #228 : Kolovoz 11, 2009, 22:24 »
I shot the DJ
Bill Shankly: If I had a job to do, even if it was scrubbing the floor, I wanted my floor to be cleaner than yours!

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #229 : Kolovoz 11, 2009, 22:29 »
A jebate, ovo Ferguzon radi godinama..
Nije da se bunim, drago mi je da se Rafa dozvao razumu..

Offline number 9

• Hero Member
  • this is Anfield line
« Odgovori #230 : Kolovoz 12, 2009, 12:48 »
http://www.teamtalk.com/football/story/0,16368,1776_5486388,00.html
Gerrard se očekuje u utakmici protiv Jidsa  :super

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #231 : Kolovoz 16, 2009, 14:13 »
KAPETAN nogometnog premierligaša Liverpoola Steven Gerrard izjavio je kako očajnički želi naslov engleskog prvaka s „redsima“.

"Očajnički želim fotografiju sebe i suigrača kako držimo pehar namijenjen engleskom prvaku", priznao je Gerrard u razgovoru za News of the World.

"Ne opterećujem se time koliko mi je još godina ostalo da to ostvarim. Imam 29 godina i znam da vrijeme nije na mojoj strani, ali bitno je da nisam time opsjednut", dodao je engleski reprezentativac.

Liverpool je lani završio na drugom mjestu iza Manchester Uniteda, a posljednji je engleski naslov osvojio još 1990. godine.

"Zbog te velike vremenske razlike u odnosu na posljednji naslov, trofej engleskog prvaka bi bio veći od onoga za osvajanje Lige prvaka. Ni ne pomišljam otići u drugi klub kako bih postao  prvak, želim to ostvariti s Liverpoolom", zaključio je Gerrard.

Offline silhofn2

• Hero Member
  • Najbolji klub na svijetu
« Odgovori #232 : Kolovoz 16, 2009, 16:14 »
KAPETAN nogometnog premierligaša Liverpoola Steven Gerrard izjavio je kako očajnički želi naslov engleskog prvaka s „redsima“.

"Očajnički želim fotografiju sebe i suigrača kako držimo pehar namijenjen engleskom prvaku", priznao je Gerrard u razgovoru za News of the World.

"Ne opterećujem se time koliko mi je još godina ostalo da to ostvarim. Imam 29 godina i znam da vrijeme nije na mojoj strani, ali bitno je da nisam time opsjednut", dodao je engleski reprezentativac.

Liverpool je lani završio na drugom mjestu iza Manchester Uniteda, a posljednji je engleski naslov osvojio još 1990. godine.

"Zbog te velike vremenske razlike u odnosu na posljednji naslov, trofej engleskog prvaka bi bio veći od onoga za osvajanje Lige prvaka. Ni ne pomišljam otići u drugi klub kako bih postao  prvak, želim to ostvariti s Liverpoolom", zaključio je Gerrard.

LEGENDA!!!!!
"If you are first you are first. If you are second you are nothing." - Bill Shankly

Offline KOP BOY 2

• Hero Member
« Odgovori #233 : Kolovoz 16, 2009, 16:25 »
Kralj apsolutni kralj Legenda Anfielda!

Offline Reds_4ever

• Hero Member
  • JUSTICE FOR THE 96-YOU`LL NEVER BE FORGOTTEN
« Odgovori #234 : Kolovoz 16, 2009, 16:28 »
Pravi majstor legenda i veliki covjek, svaka cast kapitenu
LONG LIVE THE KING

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #235 : Kolovoz 17, 2009, 17:45 »
Gerrard je usao u izbor za najboljeg veznog igraca prosle godine u LP, pored njega su jos i Xavi i Iniesta, sumljam da ce dobiti tu nagradu, ali opet drago mi je da je u tolikom izboru on uopce i kandidiran.

verujem da ce xavi osvojiti, jer je bio jednostavno najbolji, posle njega iniesta, a zatim steve.

Offline Robert

• BlockAvatar
  • Hero Member
  • *
  • You`ll Never Walk Alone
« Odgovori #236 : Kolovoz 17, 2009, 17:48 »
živio nam ti :super
Bill Shankly: If I had a job to do, even if it was scrubbing the floor, I wanted my floor to be cleaner than yours!

Offline robijas

• Hero Member
« Odgovori #237 : Kolovoz 17, 2009, 19:54 »
Gerrard je usao u izbor za najboljeg veznog igraca prosle godine u LP, pored njega su jos i Xavi i Iniesta, sumljam da ce dobiti tu nagradu, ali opet drago mi je da je u tolikom izboru on uopce i kandidiran.

verujem da ce xavi osvojiti, jer je bio jednostavno najbolji, posle njega iniesta, a zatim steve.

SumNJam  :D

Steta sto nemamo bar jos jednog igraca, mislim da je tu bilo mjesta za Pepea ili Carru.. :roll

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #238 : Kolovoz 17, 2009, 21:06 »
SumNJam  :D

Steta sto nemamo bar jos jednog igraca, mislim da je tu bilo mjesta za Pepea ili Carru.. :roll

:lol :lol :lol

u redu je profesore, budem sledeci put pazio

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #239 : Kolovoz 20, 2009, 15:52 »
Stoke-ov branič Matthew Etherington je zapanjen i oduševljen Gerrardom, ima samo riječi hvale za našeg kapitena pogotovo za onaj potez kada ga je predriblao i namjestio 3. gol Kuytu :klanja  kaže i da najbolji odbranbeni na svijetu nebi to očekivali da će Gerrard uraditi niti bi to mogli spriječiti.
http://www.thisisanfield.com/news/quotes/2009/08/stoke-defender-stunned-by-gerrard/

Stvarno, ono je bio velemajstorski potez :klanja to je Steven kakvog trebamo i znamo :love  da radi čuda na terenu :super

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!