Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 301455 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline david_1991

• Hero Member
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #150 : Srpanj 22, 2009, 00:14 »
eto, ti meni reci, ko je steven gerrard da bi mu ovaj dao daljinski?evo sa ovim,pa bola kako moze neko past na pamet da ovako nesto napise za kralja i ikonu nasu....

..marijo je vjerovatno htio napisati da za Gerrarda vrijede ista prava kao i za sve druge,a ako mu ovaj nije dao daljinski,Gerrard nije smio tako reagirati..treba ostati dostojanstven..

Offline reds

• Hero Member
« Odgovori #151 : Srpanj 22, 2009, 00:20 »
on je BOG za sve navijace Liverpoola,mozda za tebe nije....a kad sve ovo prodje pitat cu te ja gdje je daljinski i dj........
" Nikad ne podcijeni srce šampiona ".

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #152 : Srpanj 22, 2009, 00:28 »
on je BOG za sve navijace Liverpoola,mozda za tebe nije....a kad sve ovo prodje pitat cu te ja gdje je daljinski i dj........

..nije Gerrard BOG,mora i on poštovati neka pravila..vidim da si s tim BOG aludirao da može raditi šta god hoće..Gerrard je navijačima Liverpoola legenda i idol..i ima veliku odgovornost ponašati se u skladu s tim..na ali i izvan terena..

Offline Dobra_Babel

• Hero Member
  • Let's go redss
« Odgovori #153 : Srpanj 22, 2009, 00:32 »
ON JE ČOVJEK!!!

kužiš? ne kužiš....kužit ćeš za 10 god...

Cuvaj se tebra ide lakat u rebra nova stara tema au suarez I evra

Offline reds

• Hero Member
« Odgovori #154 : Srpanj 22, 2009, 00:35 »
on STEVEN GERRARD,i mislim da nema se sta za njega pricat da je ovaki onaki...ja shvatam sta je covjek uradio ali da se prica to je vec nesto nepondosljiv......
" Nikad ne podcijeni srce šampiona ".

Offline ringo starr

• Hero Member
« Odgovori #155 : Srpanj 22, 2009, 00:41 »
a zamisli pa vise od pol ljudi bi trebalo u zatvor zato sto se potuklo, da je ovog istuko neki anonimac nebi to ni zavrsilo na sudu...

Offline Dobra_Babel

• Hero Member
  • Let's go redss
« Odgovori #156 : Srpanj 22, 2009, 00:48 »
a zamisli pa vise od pol ljudi bi trebalo u zatvor zato sto se potuklo, da je ovog istuko neki anonimac nebi to ni zavrsilo na sudu...

upravu si...

ma lik samo zeli izvuci koju kintu....
Cuvaj se tebra ide lakat u rebra nova stara tema au suarez I evra

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #157 : Srpanj 22, 2009, 00:49 »
..da on je čovjek..i ja sam napisao jednu njegovu manu koju je pokazao u ovom slučaju..bahatost..
kužiš? ne kužiš....kužit ćeš za 10 god...

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #158 : Srpanj 22, 2009, 00:51 »
I posvađa vas čovjek, legenda ovog kluba, no i dalje čovjek koji ne mari za vas.
Možda se ne poznajete, al nije vrijedno svađat se oko jednog čovjeka koji nikad neće imati nikakve veze s vama......
Peace  :kuler
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #159 : Srpanj 22, 2009, 00:54 »
ma apsolutno se slažem sa tobom Kop Ruler. ja neću bit ni stevenov sudac ni odvjetnik, samo oću reć da je kriv a o njegovoj kazni neka sud odluči, pošteno, bez obzira na njegovo ime i slavu  ;)
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #160 : Srpanj 22, 2009, 01:06 »
Pa dobro kad toliko željno isčekujete argumentovan odgovor evo brate, šta ste se vas dvojica tu nahorozili....

Kao prvo, to što se piše po raznim portalima je samo jedna od verzija strane koja tuži Stevena, a ako je vaše poimanje svjeta zavisi od novinarskih, TV, internet informacija ja u takve priče ne želim da ulazim, al evo na vaše inzistiranje... dakle pola od svega mačku o rep, kako to obično biva!
Ja negovorim o tome da se Steven nije pobio! Ali sumnjam da je to baš sve tako bilo, da ga je bokserski izudarao, da ga je htjeo izmalatiti ko konja kao što se to predstavlja da je uradio dok je ovaj na podu vjerovatno bi mu relfex u nogama bio brži, mnogo bliži (s obzirom da igra fudbal 20 god.).... itd. itd. :lol
A znate postoje neke stvari, to je red. I poštovanje. 

Još jednom da nebi bilo zabune ja samo svoje mišljenje iznosim o svemu....

Ako je već bio u tom baru, vjerovatno je bio i prije i šta se ima kupit u bilo kakav drugi, tu cijelu noć ostavljaju pare a kad zatraži da mu se pusti neka pjesma tu se neki genije nađe da ga odjebe... E pa da je neznam kakav kurčev DJ, P.M, šta li već daj bola red je čovjeku pusiti pjesmu. OK ne navija za Liverpool, ali siguran sam da bilo za koga da navija poštuje Stevena kao igrača! Mislim red je ipak neki kad te mušerija takvog kalibra upita da mu učiniš uslugu to i uradiš... Barem ja to tako vidim.
A to što ga je mlatno po pači... OK nije to trebao napraviti, ali se postavite u njegovu kožu... Jeste bili možda pijani ikad i da vas neko prca u mozak hm? Da vam se usere u ćejif dok ste pod gasom...? E pa... da nedužim sada o tome, ako jeste onda znate šta, kako itd. itd. ako niste onda đaba i disertaciju da vam napišem ovjde o tome....

Dakle više mu ne zamjerim, nego što mu zamjerim al u nadi da će sve ispasti kako treba! Al problem je u tome što su u engleskoj kazne za ozbiljne fizičke napade jebene..! A taj lihvar od ĐI ĐEJA hoče da iscjedi lovu, e k***c ti žoharu  :srednji 
Bože nek si ga složio :D a ubjeđen sam 100% da će se sve završiti najbolje za kapitena i LFC, a u maju naredne godine će se samo pričati o ludnici na Anfielu dok Gerrard diže pehar, i ništa više neće biti bitno, ništa se drugo neće pamtit, niti će se ičeg drugog sječat  :super 

YNWA

P.S:
a ti što porediš onog ljigavca o kristine sa Stevenom ubi se   :lose

ne vas je stid, barem malo podrške čovjeku možete dat!

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #161 : Srpanj 22, 2009, 01:12 »
E da, odličan post Ri, svaka čast, no ja se u ovu raspravu neću miješat, samo da kažem nešto:
Meni je drago što se Stevie pri napadu nije ozlijedio, a ako ga je istukao/prebio/išamarao ili što god, neka kaznu i odradi, ja ga podržavam i mnogo mu sreće bilo na suđenju, al on svoje mora odraditi, jbg takve su posljedice.
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline number 9

• Hero Member
  • this is Anfield line
« Odgovori #162 : Srpanj 22, 2009, 08:43 »
Ja bi volio kad bi više igrača imalo muda da odvale nekog.Šta vi mislite da njima baš toliko lako?Čovjek se može popišati a da mu netko ne dosađuje.Uostalom lik ima sreće,što da su slučajno tamo bili Carra,Mascher?Škrtel bi mu odgrizao glavu :lud

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #163 : Srpanj 22, 2009, 09:16 »
zapravo potvrđeno je da dj navija za scum :D :kuler
Never miss a good chance to shut up.

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #164 : Srpanj 22, 2009, 09:38 »
Lounge Inn je popularno okupljaliste fudbalera,i gerrard je i prije bio tamo,vjerovatno je i gerrard prije trazio da promijene muziku i navikao na to kada je bila tuca,mislim da sam procitala (nisam sigurna) da taj DJ nikad prije nije bio u tom baru..vjerovatno se misli kada je gerrard bio tu...ja opet kazem svi grijesimo,moze se sutra desiti isto bilo kome od nas,necu ja posmatrat osobu na osnovu jedne greske...covjek je htio da se veseli,zar je toliki problem bio tom uhljupu od DJa da mu ispuni zelju ? Pa ako je tolika cvjecka,mogao je vidjet da je i gerrard bio pripit,a valjda je i znao sta je gerrard uradio za liverpool tog poslijepodneva...i klonit se problema....Cudno je kako neki zaboravljaju sta je steven do sada uradio (nevezani za tim) nakon samo jedne greske...sjecate se djecaka kome je napisao pismo u rapidnom vremenu i odgovorio ga od samoubistva?ili kada je udario djecaka..ostao je s njim citavo vrijeme dok nije dosla hitna,poslije otisao i poklonio mu runijeve kopacke jer je mali navijao za scum ? tada mu je taj djecak rekao da bi vise volio da je naletio na rooneya a ne na njega ....koliko je puta ucestvovao u humanitarnim akcijama,druzio se sa bolesnom djecom,pa i nekoliko sati prije tuce razgovarao je mislim sa dalglishom da se on i alex malo vise uvuku u organizaciju za borbu protiv raka....i pored toliko puta kada je dokazao svoju dusu sad dodje neko i blati ga zbog toga sto je malo pretjerao u veselju.... :lose Ovaj post sam sinoc preko mobitela pokusala poslat,ali nesh mi konekcija bila slaba,pa mi izbrisalo citav text i bilo mi mrsko opet pisat....Terry  prije dvije -3 godine napio se u nekom pabu i obavljao malu nuzdu po njemu pa sta...Nije mu svijet propao,jednostavno i on se htio veselit pa pretjerao...Porediti gerrarda sa ronaldom je  :lose Ronaldo konstantno pokazuje koliko mu je stalo do slave i tog shita,a sumnjam da je on toliko musko da se smije i nacerit nekom kad mu tu nema sudije koji ce mu zastiti ledja kao na utakmicama  :bljak
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."