Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 301652 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline famous red name

• Hero Member
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #135 : Srpanj 21, 2009, 21:57 »
Ok ljudi,gerrard je pogrijesio,ali zar nikad vama ne naleti ono sto moja mama zove " huja "  :lol Gerrard je tu vecer slavio,pa i imao je razloga da se malo "pravi vazan",ako je tom kretenu od DJa zasmetalo sto ga je nazvao " momce" sta bi bilo da mu se gerrard obratio nekim pogrdnim imenom ? I ovaj nije nek cvjecka zbog koje gluposti mu nije dao daljinski,a i gerrarda je pice ponijelo,pa i samo znamo da je on tamo lokalac,da mu je slava toliko bitna,sumnjam da bi pamtio raju iz djetinjstva iz siromasnog naselja,da bi se s njima provodio,jednostavno doslo covjeku malo da "meraci " ...licno,draze mi je da se sa DJ em potukao (za kojeg su govorili da je navijac citya,evertona,scuma..koga vec ) nego da se sa prostitutkama mazio ...
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #136 : Srpanj 21, 2009, 22:00 »
Čovjek ti je boldao samo to kad si rekao da je bahat i da mu je slava udrila u glavu. Idol je i te stvari stoje i naravno da mu to nije trebalo nema nikoga ovdje tko to neće reć, ali ne možeš zaključit na temelju jednog događaja da je bahat i da mu je slava udrila u glavu. Nit ga znaš niti poznaš. Vidio si samo ovo i viđaš ga na terenu, a ako na terenu vidiš da je bahat ja ti dam što god hoćeš... Poanta je da ne možeš reć Stevenu Gerrardu da je bahat...

EDIT:
Evo i Ri ti je rekao:

..došao je do Dj-a i rekao mu:momče,daj daljinski..ovaj nije htio,pošto mu se Gerrard obratio tim tonom..nakon toga ga je Gerrard napao riječima:Što ti misliš tko si ti, jebote?..i onda je došlo du lupanja dotičnog DJ-a..ja kužim da se mnogi od vas pale na Gerrarda,ali morate priznati da je to bilo bahato ponašanje..Ri,nema problema,možda svatiš za 10 godina..

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #137 : Srpanj 21, 2009, 22:04 »
priča vam je za k***c... iskreno... al eto nada mi se sada raspravljati sa vama o ljudskoj psihi u situaciji kad si čovjek ŠUPAK (kao što ovaj DJ očigledno jeste) i pripitog čovjeka koji želi da se veseli i kad mu se neko sere u ćejif!

ćaaaoooo

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline Steven Gerrard

• Hero Member
  • ''I WANT MEDALS, NOT MILESTONES''
« Odgovori #138 : Srpanj 21, 2009, 22:08 »
Ja ću isto da odustanem :joj
STEVIE YOU ARE THE GREATEST IN MORE WAYS THAN ONE

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #139 : Srpanj 21, 2009, 22:16 »
..Man.U. se svima zgadio zbog bahatog i raskalašenog ponašanja C.Ronalda..simpatije cijelog nogometnog svijeta su bile uz Barcu i Messia,koji je ne samo svojim nogometnim potezima,več i karakterom osvojio svijet..mi,navijači Liverpoola i onako stojimo uz Gerrarda u dobru i zlu,ali ovim potezima,on blati ne samo svoj ugled,nego i kluba u kojem je kapetan..mislim da bi se morao javno ispričati zbog ovoga,mislim da bi mu sve bilo oprošteno..mora se ostati velik i u ovakvim stvarima..a ovo da odustajete,jest upravo jer nemate argumenata..mislim,glupo je da tvrdite da ovo nije bilo bahato od Gerrarda..pijanstvom ga pravdate..

Offline Steven Gerrard

• Hero Member
  • ''I WANT MEDALS, NOT MILESTONES''
« Odgovori #140 : Srpanj 21, 2009, 22:21 »
..a ovo da odustajete,jest upravo jer nemate argumenata..
Ne nego se držim siga koji ima 30% cijelokupne svjetske internet forum zajednice kako je rekao hammer :lol

Bio sam glup i otvorio ponovno ovu temu, ali sad za stvarno, neću je otvorit par dana jer mi se stvarno neda :roll
STEVIE YOU ARE THE GREATEST IN MORE WAYS THAN ONE

Offline pacheco

• Hero Member
« Odgovori #141 : Srpanj 21, 2009, 22:29 »
..došao je do Dj-a i rekao mu:momče,daj daljinski..ovaj nije htio,pošto mu se Gerrard obratio tim tonom..nakon toga ga je Gerrard napao riječima:Što ti misliš tko si ti, jebote?..i onda je došlo du lupanja dotičnog DJ-a..ja kužim da se mnogi od vas pale na Gerrarda,ali morate priznati da je to bilo bahato ponašanje..Ri,nema problema,možda svatiš za 10 godina..

koliko sam shvatio, ovo o cemu se sada govori je samo jedna strana price ona koju prica tuzitelj, i ne mora znaciti da je ona istinita
gerrardu nije ovo trebalo ali i on je samo covjek

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #142 : Srpanj 21, 2009, 23:19 »
vjerojatno je gerrard rekao mate, a znamo kako često to govori :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #143 : Srpanj 21, 2009, 23:40 »
priča vam je za k***c... iskreno... al eto nada mi se sada raspravljati sa vama o ljudskoj psihi u situaciji kad si čovjek ŠUPAK (kao što ovaj DJ očigledno jeste) i pripitog čovjeka koji želi da se veseli i kad mu se neko sere u ćejif!

ćaaaoooo

ovo mi je najdraže, kad ljudi nemaju argumente pa bježe. eto, ti meni reci, ko je steven gerrard da bi mu ovaj dao daljinski? steven je tu najobičniji gost kao i svi drugi i ako mu se nije sviđalo tu, mogao se skupit i otić u drugi kafić. ne, nego je bio frajer već nokautiranog čovjeka udarati šakom u glavu. ja neću govoriti jel bahat ili nije, ali 100% je pogriješio i nek odgovara za to. nadam se da neće dobit neku ozbiljnu kaznu, al nek kazna bude pravedna, onakva kakvu bi dobio da nije poznata ličnost
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #144 : Srpanj 21, 2009, 23:50 »
ovo mi je najdraže, kad ljudi nemaju argumente pa bježe. eto, ti meni reci, ko je steven gerrard da bi mu ovaj dao daljinski? steven je tu najobičniji gost kao i svi drugi i ako mu se nije sviđalo tu, mogao se skupit i otić u drugi kafić. ne, nego je bio frajer već nokautiranog čovjeka udarati šakom u glavu. ja neću govoriti jel bahat ili nije, ali 100% je pogriješio i nek odgovara za to. nadam se da neće dobit neku ozbiljnu kaznu, al nek kazna bude pravedna, onakva kakvu bi dobio da nije poznata ličnost

:dobarpost

..slažem se s ovim u svakom pogledu..

Offline KOP BOY 2

• Hero Member
« Odgovori #145 : Srpanj 21, 2009, 23:51 »
jebote led pa nebi da je ubio covjeka......

Steve uvijek si bio kralj a sad si jos veci kralj!

YNWA!!!!

Offline reds

• Hero Member
« Odgovori #146 : Srpanj 21, 2009, 23:54 »
:dobarpost

..slažem se s ovim u svakom pogledu..
ako se sa ovim slazes ubi se odma.......STIVIE BOG SI
" Nikad ne podcijeni srce šampiona ".

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #147 : Srpanj 22, 2009, 00:04 »
ako se sa ovim slazes ubi se odma.......STIVIE BOG SI

..heh..ti si neki "dubokouman" momak  :p..reci s kojim djelom onoga šta je čovjek napisao se ne slažeš,i daj neki argument,a ne ko ovi koji su se posrali ovdje i pobjegli..

Offline reds

• Hero Member
« Odgovori #148 : Srpanj 22, 2009, 00:10 »
eto, ti meni reci, ko je steven gerrard da bi mu ovaj dao daljinski?evo sa ovim,pa bola kako moze neko past na pamet da ovako nesto napise za kralja i ikonu nasu....
" Nikad ne podcijeni srce šampiona ".

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #149 : Srpanj 22, 2009, 00:11 »
eto, ti meni reci, ko je steven gerrard da bi mu ovaj dao daljinski?evo sa ovim,pa bola kako moze neko past na pamet da ovako nesto napise za kralja i ikonu nasu....

a jel steven mora bit ikona za sve? ako taj dj ne voli liverpool, ili,možda ne prati nogomet i puca mu ona stvar za gerrarda?
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011