Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 300154 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline famous red name

• Hero Member
« Zadnja izmjena: Srpanj 21, 2009, 20:30 famous red name »
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline Marijo

• Hero Member
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #121 : Srpanj 21, 2009, 21:09 »
kao što sam već jednom rekao, ispao je kreten i nek odgovara, i neka mu kazna bude jednaka kao i nekom Johnu, Tomu, Tonyju i ostalim "običnim" englezima
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #122 : Srpanj 21, 2009, 21:15 »
jel ovo gerrard onako potegao laktom?stvarno je bahat ako je istina da je do ovog došlo jer mu ovaj nije htio dati daljinski..

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #123 : Srpanj 21, 2009, 21:19 »
jel ovo gerrard onako potegao laktom?stvarno je bahat ako je istina da je do ovog došlo jer mu ovaj nije htio dati daljinski..

nije on vec njegov prijatelj, ako su lee boweyr i woodgate pretukli lika na rasnoj osnovi i dobili sramotnu kaznu, tako ce proci i gerrard, dobit ce nekoliko desetaka radnih sati da odradi i to je to.

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #124 : Srpanj 21, 2009, 21:22 »
hahahahahahahaha aaaajdeeeee neeeeseeeriiiteee  :lose  pa tako ga mlohavo udario, ja sam mislio da mu je glavu otkino šta se sve piše.... ajde ajde, kanite se čorava posla.... ovo je sve vaginalna izmaglica :D

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #125 : Srpanj 21, 2009, 21:26 »
ma nije u pitanju kazna,niti taj udarac,več ponašanje Gerrarda..nisam znao da je ovako bahat..očito i njemu slava udrila u glavu..kao kapetan i legenda jednog od najslavnijih europskih klubova,nosi veliku odgovornost,a ovakvim stvarima je ne opravdava..

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #126 : Srpanj 21, 2009, 21:29 »
nije on vec njegov prijatelj, ako su lee boweyr i woodgate pretukli lika na rasnoj osnovi i dobili sramotnu kaznu, tako ce proci i gerrard, dobit ce nekoliko desetaka radnih sati da odradi i to je to.

kak sad prijatelj ako svugdje piše da ga je gerrard udario laktom
Never miss a good chance to shut up.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #127 : Srpanj 21, 2009, 21:30 »
kak sad prijatelj ako svugdje piše da ga je gerrard udario laktom

Gužva za šankom privukla je Gerrardove prijatelje, a jedan od njih, John Doran, koji je priznao da je kriv, najprije je odgurnuo McGeeja, a zatim ga udario laktom u lice.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #128 : Srpanj 21, 2009, 21:34 »
Gužva za šankom privukla je Gerrardove prijatelje, a jedan od njih, John Doran, koji je priznao da je kriv, najprije je odgurnuo McGeeja, a zatim ga udario laktom u lice.

a gdje je u svemu tome gerrard, kaj on ga je opalio poslije ili :?
Never miss a good chance to shut up.

Offline Ri

• Hero Member
« Odgovori #129 : Srpanj 21, 2009, 21:35 »
ma nije u pitanju kazna,niti taj udarac,več ponašanje Gerrarda..nisam znao da je ovako bahat..očito i njemu slava udrila u glavu..kao kapetan i legenda jednog od najslavnijih europskih klubova,nosi veliku odgovornost,a ovakvim stvarima je ne opravdava..
:joj
david ne zajebaji :lose

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #130 : Srpanj 21, 2009, 21:38 »
a gdje je u svemu tome gerrard, kaj on ga je opalio poslije ili :?

http://www.index.hr/sport/clanak/steven-gerrard-u-nocnom-se-klubu-u-tri-ujutro-mlatio-kao-da-je-profesionalni-boksac/442676.aspx

procitaj gento devojka je objavila tekst, u njemu sve pise, jest da je index ali su preveli kako treba

nakon sto ga je taj lik udario, dosao je SG i udario ga par puta sakom, u glavu i to poput boksaca kako ga je opisao tuzitelj.

Offline Steven Gerrard

• Hero Member
  • ''I WANT MEDALS, NOT MILESTONES''
« Odgovori #131 : Srpanj 21, 2009, 21:42 »
Mislio sam se hoću li da dođem na ovu temu i na kraju ipak odlučim i kao što sam očekivao nađem ovakav onakav :joj Ne zanima me kako je koga udario ni zašto, odslužit će kaznu kakvu takvu koju mu sud dodijeli i gotova priča...
Neću sad pisat da mu slava udrila u glavu i ostala seruckanja :zid Stoga prestanite donosit glupe zaključke na temelju jednog događaja ...
STEVIE YOU ARE THE GREATEST IN MORE WAYS THAN ONE

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #132 : Srpanj 21, 2009, 21:45 »
:joj
david ne zajebaji :lose

..ehh..da je u pitanju recimo  Ferdinand ili Terry sad bi tu srali po njemu do boli..samo sa objektivan..Gerrard je meni super igrač i kapetan,ali je nakon ovoga meni pao u očima kao osoba..takve stvari ne trebaju čovijeku koji ima obitelj,te koji je idol milijunima djece diljem svijeta..

Offline Ri

• Hero Member
« Odgovori #133 : Srpanj 21, 2009, 21:48 »
..ehh..da je u pitanju recimo  Ferdinand ili Terry sad bi tu srali po njemu do boli..samo sa objektivan..Gerrard je meni super igrač i kapetan,ali je nakon ovoga meni pao u očima kao osoba..takve stvari ne trebaju čovijeku koji ima obitelj,te koji je idol milijunima djece diljem svijeta..

ON JE ČOVJEK!!!

kužiš? ne kužiš....kužit ćeš za 10 god...

Offline Steven Gerrard

• Hero Member
  • ''I WANT MEDALS, NOT MILESTONES''
« Odgovori #134 : Srpanj 21, 2009, 21:49 »
Čovjek ti je boldao samo to kad si rekao da je bahat i da mu je slava udrila u glavu. Idol je i te stvari stoje i naravno da mu to nije trebalo nema nikoga ovdje tko to neće reć, ali ne možeš zaključit na temelju jednog događaja da je bahat i da mu je slava udrila u glavu. Nit ga znaš niti poznaš. Vidio si samo ovo i viđaš ga na terenu, a ako na terenu vidiš da je bahat ja ti dam što god hoćeš... Poanta je da ne možeš reć Stevenu Gerrardu da je bahat...

EDIT:
Evo i Ri ti je rekao:
ON JE ČOVJEK!!!

kužiš? ne kužiš....kužit ćeš za 10 god...

STEVIE YOU ARE THE GREATEST IN MORE WAYS THAN ONE