Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 322345 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline legend

• Hero Member
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #555 : Travanj 24, 2010, 18:02 »
i ja se nadam da je ovo patka,ali opet ko da mu mi možemo zabraniti di da ga stavlja. što se mene tiče može ići  kao rooney kod one babe od 50 godina samo da je on pravi na terenu,a za ostalo me čisto boli briga.
"At Liverpool we never accept second best." Kenny Dalglish

UNITED AGAINST MODERN FOOTBALL

Offline SG#8

• Sr. Member
« Odgovori #556 : Travanj 24, 2010, 18:10 »
Istina ili ne šta me briga , iskreno dosadilo mi je gledati njega onako bezvoljnog , i ako treba da ide nek ide , neću žaliti , jer igrači su prolazni , oni dođu budu tu i odu , ali klub ostaje za sva vremena , a on odavno ne pruže igre kakve se od njega očekuju u dresu Liverpoola.
Iako je tu cijeli život ako je ova priča istina neću žaliti ni malo ako ode , ali ako je ovo istina mislim da bi jedino mogao ići u zatvor pa onda sve ostalo ...

Offline bobo

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #557 : Travanj 24, 2010, 18:29 »
sumnjivo mi je sve ovo i nekako mu priča ne drži vodu, osobno mislim da nije istina ali nikad ne znaš, više me ništa ne može iznenadit..
mislim, koliko je vjerojatno da je toliko lud da vara ženu sa ditetom od 16 godina, a ona njega sa nogomatašem derby countyja? :lol i jak im je izvor caughtoffside, stranica više pari blog a ne neki relevantan izvor podataka :roll
All round the Fields of Anfield Road
Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
We had Heighway on the wing
We had dreams and songs to sing
Of the glory round the Fields of Anfield Road!!

Offline mala_zg

• Hero Member
« Odgovori #558 : Travanj 24, 2010, 18:32 »
Gerrard mi se čini da ipak ima nešto u glavi i da ne bi spavao s maloljetnicom, ali nikad ne znaš...i ne čini se da bi riskirao svoj brak radi takvog žgabora...
Sada znam da ništa ne znam!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #559 : Travanj 24, 2010, 18:39 »
cinjenica je da sa nogometasima nikad neznas, slava i novac rade svoje, kao idol mnogima a i vecini na forumu, nebi bilo uredu da takvu ljagu navuce na svoje ime, koja bi se odrazila i na klub, a i prosle godine ju je imao kada je bila sva ona zbrka oko tuce u nocnom klubu. Neverujem u ovu pricu dok se ne dokaze suprotno.

Offline mala_zg

• Hero Member
« Odgovori #560 : Travanj 24, 2010, 18:42 »
Daleko da novac i slava ne rade svoje, ali ipak sumnjam da bi bio sa maloljetnicom. Ne znam...ne kažem da nebi varao ili da nije varao,a li vjerujem da bi izabrao nekog dostojnog sebi :D

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #561 : Travanj 24, 2010, 19:03 »
u svakom slucaju veoma losa vijest za njega i klub, cak i ako se pokaze kao patka

citao sam davno neki tekst o liverpoolovoj sezoni gdje je na kraju pisalo nesto u stilu 'fellow reds, i guarantee that you'll remember this season. welcome to hell'
a bas sam mislio da ne moze bit gore

to bi objasnilo njegove nastupe ove sezone...
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #562 : Travanj 24, 2010, 19:05 »
ja smatram da je to jos jedna glupost jer fakat sumnjam da bi se on sa alex setkao po zooloskom vrtu sa svojom djecom prosle sedmice znajuci da ga zena vara i da se on na sudu pokusava izvuci iz toga djavola sa maloljetnicom ....sumnjam i da bi on otvarao restoran u southportu ako vec planira otici iz engleske zbog tog skandala,sumnjam i da bi alex jucer izasla na opustajuci rucak znajuci da joj se brak raspada...bas besmisleno...ali ako je istina,gerrard bi mi bas pao u ocima kao covjek.... o da,alex nije imala vjencanog prstena na ruci jer je nabacila dijamantni koji kosta preko 100 000 funti + vozila je aston martina kojeg joj je gerrard kupio....bas bi to cinila da se sve ovo desilo 
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline mala_zg

• Hero Member
« Odgovori #563 : Travanj 24, 2010, 19:32 »
Famouse to ništa ne znači. Možda je isto 'patka' da neki ne pomisle da im je brak u krizi. Nebi bili prvi ni zadnji koji fejkaju na taj način javno ;)...

Vjerujem da je varao :)...ali ne s maloljetnicom :)...ipak je to danas normalno :)

Offline King_Torres

• Hero Member
« Odgovori #564 : Travanj 24, 2010, 19:35 »
valjda nije istina jer kakav bi kreten trebao bit da ides onakvu zenu varat i to sa 16-godisnjakinjom?to jedino Shrek moze (doduse ono je babetina) a i nekako mi ne ide uz njegovu osobnost,mislim da nije takav tip
YOU'LL NEVER WALK ALONE!!!

Offline Paulinjo

• Hero Member
  • Smooth, but not a criminal.
« Odgovori #565 : Travanj 24, 2010, 21:02 »
vrlo vjerojatno da nema nikakve istine u ovome, zato što se ta vijest pojavila već na raznim forumima prekjučer, a dosad bi se razni sportski portali naveliko napisali. Tome još nismo svjedoci.

Offline j0k3r

• Jr. Member
« Odgovori #566 : Travanj 24, 2010, 21:57 »
Novinarima je očigledno dosadilo pisati o Francuzima,pa ajmo malo i na Engleze,a pošto je Svjetsko Prvenstvo blizu moraju malo tako nešto da pišu.A Gerrard ko što svi vidimo ne daje od sebe 100% za Liverpool,očigledno je bez volje igrati sa nekim igračima,za Liverpool trebaju neke kupnje,barem 1. napadača tipa Torres kalibra,jer drugi mislim da nisu dobro došli u Liverpool.

Offline john_doe

• Hero Member
« Odgovori #567 : Travanj 24, 2010, 22:06 »
vrlo vjerojatno da nema nikakve istine u ovome, zato što se ta vijest pojavila već na raznim forumima prekjučer, a dosad bi se razni sportski portali naveliko napisali. Tome još nismo svjedoci.

Slažem se, da ima istine u tome već bi to prenijeli i sportski portali, a i oni tipa index, 24sata ... Tako da mislim da je to samo 'patka'.

“Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple.” - Bill Shankly

Link

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #568 : Travanj 25, 2010, 00:21 »
Ma taman i da je istina, u što uopće niti ne sumnjam, jer je Steve ove sezone potpuno psihički odsutan s terena kad igra, totalno me zaboli ona stvar što on radi van nogometnih terena!!!!!
Samo nek da svoj maksimum na terenu, i za mene je pravi vođa.
A ovo što radi izvan terena bilo bi potpuno nebitno da nije javna osoba. E sad o moru ovdje ne želim diskutirati.
Ako se ogriješi o zakon, treba ga kazniti kao i ostale, ako nije kriv žuta štampa nek piše svoje a jadnici nek se time hrane, mene to ne zanima.
A to što bi on trebao biti neki uzor, zaboli me. A uostalom te klinke danas više ni sam ne možeš ocjeniti koliko godina imaju. Dobro je Olić rekao za oavj Ribberyev skandal - "tko, što?...pa ta cura izgleda ko da ima 30 godina.

Offline number 9

• Hero Member
  • this is Anfield line
« Odgovori #569 : Travanj 25, 2010, 08:28 »
Svuda mu je bolje nego u gaćama.Pa ja da imam toliko para imao bi harem.