Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 305055 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline famous red name

• Hero Member
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #405 : Prosinac 01, 2009, 20:39 »
gerrardov brat uhapsen zbog posjedovanja droge...   valjda se to nece odraziti puno na kapitena :roll
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #406 : Prosinac 01, 2009, 21:43 »
gerrardov brat uhapsen zbog posjedovanja droge...   valjda se to nece odraziti puno na kapitena :roll
Prvo Terryev stari, sad njegov brat??? Šta je to, englezi drogeraši?
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline Suckan

• Sr. Member
« Odgovori #407 : Prosinac 01, 2009, 23:58 »
 :roll

Fali im love

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #408 : Prosinac 03, 2009, 01:27 »
Steven bi trebao protiv Balckburna odigrati svoj 500 mecu u crvenom dresu, veliko postignuce velikog igraca.

Offline EST.1892

• Hero Member
« Odgovori #409 : Prosinac 03, 2009, 08:15 »
Steven bi trebao protiv Balckburna odigrati svoj 500 mecu u crvenom dresu, veliko postignuce velikog igraca.

:klanja
legenda engleskog fudbala.

Offline Dobra_Babel

• Hero Member
  • Let's go redss
« Odgovori #410 : Prosinac 03, 2009, 16:51 »

sjajno jos ako ga zabije bice ludilo.
Cuvaj se tebra ide lakat u rebra nova stara tema au suarez I evra

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #411 : Prosinac 06, 2009, 19:47 »
[youtube=425,350]#[/youtube]

tesko je odrediti iz ovoga ugla, da li je bio ili nije penal, ali sto vise gledam, cini mi se da je obrambeni igrac, ipak stao na stajacu nogu Gerrarda, i po onome sto vidim, izokrenuo mu desnu nogu, vidi se i prema padu, tako da nije mogao da nastavi za loptom, ali opet je tesko reci, jer Gerrard i nije poznat po svom postenju u protivnicko 16-ercu, ovakve situacije su mu se i prije dogadjale.

Offline liverpoolfc_mostar

• Hero Member
  • REDS Mostar
« Odgovori #412 : Prosinac 06, 2009, 19:52 »
tesko je odrediti iz ovoga ugla, da li je bio ili nije penal, ali sto vise gledam, cini mi se da je obrambeni igrac, ipak stao na stajacu nogu Gerrarda, i po onome sto vidim, izokrenuo mu desnu nogu, vidi se i prema padu, tako da nije mogao da nastavi za loptom, ali opet je tesko reci, jer Gerrard i nije poznat po svom postenju u protivnicko 16-ercu, ovakve situacije su mu se i prije dogadjale.
[/quote]kralju, vidis li da mu je promasio nogu, i da je poceo padat prije "kontakta"...pogledaj kako savija koljena... smijali smo se nas 4 ovdje dok smo gledali...
Football is my religion, Anfield is my church!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #413 : Prosinac 07, 2009, 00:43 »
http://www.liverpooldailypost.co.uk/liverpool-fc/liverpool-fc-news/2009/12/06/stan-collymore-why-steven-gerrard-must-quit-liverpool-fc-100252-25335328/

Sve prisutni Stan Collymore, pise o tome, kako bi za Gerrarda najbolje bilo da napusti Liverpool ukoliko zeli da osvoji titulu, da bi bio zlocin da on to u svojoj karijeri nenapravi, da je tako receno zalosno da igraci poput Flatchera i Carrika imaju titule a on nema. Isto tako napominje da je vreme da odbaci svoje osjecaje duznosti prema Redsima, i da krene dalje, a da smo mi duzni da ga pustimo. Takodjer napominje da je bio na utakmici sa Blackburnom i da igraci tipa Riera, Kuyt i Lucas, ne zasluzuju da igraju zajedno sa njim.

Offline bobo

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #414 : Prosinac 07, 2009, 00:55 »
Sve prisutni Stan Collymore, pise o tome, kako bi za Gerrarda najbolje bilo da napusti Liverpool ukoliko zeli da osvoji titulu, da bi bio zlocin da on to u svojoj karijeri nenapravi, da je tako receno zalosno da igraci poput Flatchera i Carrika imaju titule a on nema. Isto tako napominje da je vreme da odbaci svoje osjecaje duznosti prema Redsima, i da krene dalje, a da smo mi duzni da ga pustimo. Takodjer napominje da je bio na utakmici sa Blackburnom i da igraci tipa Riera, Kuyt i Lucas, ne zasluzuju da igraju zajedno sa njim.

:joj
lupio i ostao živ, mogao mu je još i sugerirat odlazak u man united :roll
All round the Fields of Anfield Road
Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
We had Heighway on the wing
We had dreams and songs to sing
Of the glory round the Fields of Anfield Road!!

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #415 : Prosinac 07, 2009, 13:29 »
Ali što je najgore, kad malo bolje razmislim, osobno mi se čini da je to jedini način, da zbilja i osvoji Premiereship.
Ovo kako mi trenutno igramo je užasno!
Liverpool (ovaj današnji) više ne bi bio isti, ali osobno ja bih njegov odluku potpuno razumio...i mrzio ga zbog toga (ali ne jako...)  :lud

Offline Dobra_Babel

• Hero Member
  • Let's go redss
« Odgovori #416 : Prosinac 08, 2009, 18:10 »
osvojice ka kada tada.

ali naravno u nasem dresu.
Cuvaj se tebra ide lakat u rebra nova stara tema au suarez I evra

Offline LiVeRfAn UnTiL I DiE

• Full Member
« Odgovori #417 : Prosinac 08, 2009, 21:07 »
:klanja
legenda engleskog fudbala.

on se neslaze sa tobon  :lol

Gerrard: Ja još uvijek nisam legenda ovog kluba

Steven Gerrard, 29-godišnji nogometaš Liverpoola i engleske reprezentacije, skrušeno je Mirroru priznao da se ne osjeća "legendom Liverpoola"...

- Po mom mišljenju nogometaš mora završiti s karijerom, te tek tada mogu krenuti rasprave je li zaslužio ili nije biti legenda nekog kluba. Mene često nazivaju jednim od najboljih ili legendom Liverpoola, ali ja to nisam - rekao je ponajbolji svjetski vezni igrač.

U nedavnom izboru navijača Liverpoola Gerrard je osvojio drugo mjesto na vječnoj ljestvici igrača kluba s Anfielda, a u leđa je gledao tek Škotu Kennyju Dalglishu.

- Prerano se ovdje daju etikete legende. Za mene su to Dalglish ili Rush, a nikako ne ja. Moram još dosta toga pokazati, potvrditi i osvojiti. Vrijeme radi za mene, a netko drugi neka prosuđuje kada završim karijeru jesam li uz bok najvećim igračima ovog kluba ili nisam - zaključio je Gerrard.
They say our days are numbered we're not famous anymore. But Scousers rule the country like we've always done before. Ooooh Champione. The one and only. We're Liverpool !

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #418 : Prosinac 13, 2009, 10:33 »
navodno chelsea sprema ponudu od 30 miliona za gerrard na ljeto,a koliko vidim i navijaci cska smatraju to gluposcu a i nisu bas za dolazak gerrarda zbog toga sto uskoro puni 30 i sto je igrac liverpoola...odavno je navika postala da ga sele u real i cska,inter i slicno...a benitez rece novinarima da nema sanse da pusti torresa,gerrarda i jos nekoga...ne mogu se sjetit...u city jer se pojavila vijest o tome da pripremaju ponude za njih
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline andrea

• Hero Member
« Odgovori #419 : Prosinac 13, 2009, 12:19 »
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/gerrard-s-rallying-cry
Gerrard priznaje da Redsi mogu jedino sebe krivit za sedmo mjesto na ljestvici-ali inzistira da će uskoro krenut u pravom smjeru.
What we do in life,echoes in eternity.