Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 302975 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Buljo

• Hero Member
  • Evriting for LFC - JC#23
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #285 : Rujan 10, 2009, 23:26 »
zasto bi postali objekton mrznje? ako je bija 54 godine u klubu i da sve sta je ima, i otisa je pravedno zasto bi ga mrzili?

s druge strane neko moze ne postivat repku i tog ce se mrzit do kraja zivota

13.2.1911 - 13.2. 2011

Offline sabrina

• Hero Member
  • M.Z. <3
« Odgovori #286 : Rujan 10, 2009, 23:28 »
ja pričam o transfernom odlasku iz kluba a ne da počne i umirovi se u istom klubu...

a ovo drugo se rijetko ionako događa jer je svima čast igrati za domovinu

Offline Buljo

• Hero Member
« Odgovori #287 : Rujan 10, 2009, 23:32 »
lol, pa i ja prican o transfernon odlasku, klub mu je samo jos jedna stanica u karijeri,i ako je u ton vremenu postova klub i navijace, zasto bi ga se mrzilo? ovo drugo, ima i takvih budaletina

13.2.1911 - 13.2. 2011

Offline sabrina

• Hero Member
  • M.Z. <3
« Odgovori #288 : Rujan 10, 2009, 23:33 »
pa nisam ni ja rekla da se svi mrze, ali većinom puno ljudi odna pljuju po tom igraču da mu je do para što je otišao, da ovo da ono... umjesto da kažu bmk!

ja samo hoću reči da su to skroz dvije različite ljubavi!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #289 : Rujan 10, 2009, 23:40 »
ljudi ne shvaćaju jednu bitnu razliku, navijanje za klub i navijanje za reprezentaciju se ne može usporediti.

KLUB
navijaš za klub, za njegovu povijest, svaki igrač koji dođe u klub postaje dijelom obitelji, a kad odlazi, u većinu slučajeva postaje objektom mržnje. ovdje ne navijaš za igrače kao takve, već da što bolje odigraju za klub. ovdje dolaze englezi, španci, talijani, srbi, slovenci, hrvati, amerikanci i tko sve ne, kad im dosadi ili kad sve osvoje ili kad više nisu dovoljno plaćeni ili ne igraju dovoljno, oni jednostavno odu

REPREZENTACIJA
navijaš za domovinu. ovdje igrači odlaze samo kad idu mirovinu ili nisu pozvani više, oni nikad ne postaju objektom mržnje, a oni koji dolaze postaju dijelom obitelji  zauvijek! i to su sve igrači iste nacionalnosti ili državljanstva, znači predali su se zauvijek zemlji za koju igraju

mozda se nemoze usporediti, ali se moze odabrati, meni ce Liverpool, uvjek biti ispred svih drugih klubova, pa tako i reprezentacije, jer jedino na Liverpool, trosim zivce, jedino gledajuci njega, prozivljavam neizvjesnost, napetost, tugu, srecu. Kada gledam druge klubove i reprezentaciju, tih osjecaja nema, ravnodusan sam, tako receno svejedno mi je, dali ce dobiti 10-0, ili izgubiti istim rezultatom, sa Liverpoolom je druga prica, jednostavno tokom svih ovih godina vezao sam se za taj klub. Ali to je moja prica. E sad jedini igrac a da je otisao iz Liverpoola, i da sam ga zamrzio je Michael Owen, i to zato sto je dvaput okrenuo ledja klubu, ostale igrace postujem, postujem i njih i njihove odluke, mozda mi nije drago sto su neki otisli, ali sta je tu je.

Offline Buljo

• Hero Member
« Odgovori #290 : Rujan 10, 2009, 23:42 »
pa nisam ni ja rekla da se svi mrze, ali većinom puno ljudi odna pljuju po tom igraču da mu je do para što je otišao, da ovo da ono... umjesto da kažu bmk!

to su krebili i ne vridi se obazirat, ako je igrac bija normalan i da je klubu sta je ima onda ce imat moje postovanje, znaci ako sa torres pri isteku ugovora ode u ne znan tamo negdi u vukojebinu onda cu ga ja pljuvat zbog nekih razloga bla bla... ma ljudi prebrzo zaboravljaju sta nan je sve da  :help glupost!

ali npr, owena svakako treba srati i takve

13.2.1911 - 13.2. 2011

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #291 : Rujan 11, 2009, 03:23 »
mozda se nemoze usporediti, ali se moze odabrati, meni ce Liverpool, uvjek biti ispred svih drugih klubova, pa tako i reprezentacije, jer jedino na Liverpool, trosim zivce, jedino gledajuci njega, prozivljavam neizvjesnost, napetost, tugu, srecu. Kada gledam druge klubove i reprezentaciju, tih osjecaja nema, ravnodusan sam, tako receno svejedno mi je, dali ce dobiti 10-0, ili izgubiti istim rezultatom, sa Liverpoolom je druga prica, jednostavno tokom svih ovih godina vezao sam se za taj klub. Ali to je moja prica. E sad jedini igrac a da je otisao iz Liverpoola, i da sam ga zamrzio je Michael Owen, i to zato sto je dvaput okrenuo ledja klubu, ostale igrace postujem, postujem i njih i njihove odluke, mozda mi nije drago sto su neki otisli, ali sta je tu je.

:super

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #292 : Rujan 11, 2009, 03:31 »

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #293 : Rujan 11, 2009, 14:14 »
Potpis od riječi do riječi  :super
Kod mene identično, iako se pokušavam bazirati na repku, no tu nema uspjeha, npr. ako Liverpool primi gol i počnu gubiti, onda sam baš tužan, a ako repka dobije gol, onda samo mogu reć jebiga...
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline andrea

• Hero Member
« Odgovori #294 : Rujan 11, 2009, 18:24 »

riječi iz dubine duše... :super :super
What we do in life,echoes in eternity.

Offline sabrina

• Hero Member
  • M.Z. <3
« Odgovori #295 : Rujan 11, 2009, 20:21 »
nisam ni ja živčana kad mi reprezentacija igra kvalifikacije ili takve utakmice, malo razočarana kad izgubimo ali to je sve, bit će bolje, ima vremena. kad liverpool gubi u prvenstvu mi je ista stvar, bit će bolje, ima vremena. dok mi je više teško kad se igra liga prvaka

ali nemožeš mi reč da si ostao ravnodušan i da te nije boljelo kad su nas turci izbacili sa eura  :neznam

Offline KOP BOY 2

• Hero Member
« Odgovori #296 : Rujan 11, 2009, 20:41 »
OVAKO.. ja volim svoju domovinu i reprezentaciju ali najvise na svijetu volim liverpool, kad smo pusili od engleza bilo je normalno psovati na svaki engleski gol i samo je budala tad mogla navijat za engleze ali ako ste tu  noc  kako vi kazete jebali mater i cacu gerrardu covjeku koji je dUsa VOLJENOG KLUBA onda vi ne volite LIVERPOOL nego ga samo simpatizirate, ne govorim ja da se trebalo veselit kad je gerrard dao gol ali ne ga pljuvat, najbolje kao sto sam ja postupio, na gerrardove golove sam samo sutao i to PAMETNO sutao bez ikakvih emocija dok sam lampardu i rooneyu koji mi neznace nista jebao mater,cACU i>t>d>

Offline sabrina

• Hero Member
  • M.Z. <3
« Odgovori #297 : Rujan 11, 2009, 20:43 »
ma baš me briga ko je zabio, nisam se nervirala na niti jedan samo na rooneya kad god je primio loptu  :D a i gol nebi zabio ni vidio da nije runje onako nesretno pogriješio...

Offline boby

• Hero Member
« Odgovori #298 : Rujan 11, 2009, 20:44 »
OVAKO.. ja volim svoju domovinu i reprezentaciju ali najvise na svijetu volim liverpool, kad smo pusili od engleza bilo je normalno psovati na svaki engleski gol i samo je budala tad mogla navijat za engleze ali ako ste tu  noc  kako vi kazete jebali mater i cacu gerrardu covjeku koji je dUsa VOLJENOG KLUBA onda vi ne volite LIVERPOOL nego ga samo simpatizirate, ne govorim ja da se trebalo veselit kad je gerrard dao gol ali ne ga pljuvat, najbolje kao sto sam ja postupio, na gerrardove golove sam samo sutao i to PAMETNO sutao bez ikakvih emocija dok sam lampardu i rooneyu koji mi neznace nista jebao mater,cACU i>t>d>
od riči do riči perfektno
Među tribinama je daleko najpoznatiji Spion Kop, okupljalište najvjernijih navijača Redsa i mjesto na kojemu je rođeno pjevanje na stadionima, kao i najslavnija nogometna pjesma na svijetu, himna You'll never walk alone.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #299 : Rujan 11, 2009, 20:51 »
nisam ni ja živčana kad mi reprezentacija igra kvalifikacije ili takve utakmice, malo razočarana kad izgubimo ali to je sve, bit će bolje, ima vremena. kad liverpool gubi u prvenstvu mi je ista stvar, bit će bolje, ima vremena. dok mi je više teško kad se igra liga prvaka

ali nemožeš mi reč da si ostao ravnodušan i da te nije boljelo kad su nas turci izbacili sa eura  :neznam

tu sam bio ljut jedno minutu sto su dobili onako glup gol, da me bolelo nije, da se razumemo odmah, meni reprezentacija malo znaci, bude mi drago kad dobiju utakmicu,ali nekih osjecaja tu nema, mene je vise zabolio onaj poraz od Milan u Ateni, jer ispred TV sa ostavio "emocije", posle utakmice sam se osecao veoma jadno, poraz protiv turske i sad engleza, na meni nije ostavio nikakve posebne tragove.