Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 317990 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline number 9

• Hero Member
  • this is Anfield line
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #165 : Srpanj 22, 2009, 10:20 »
Lounge Inn je popularno okupljaliste fudbalera,i gerrard je i prije bio tamo,vjerovatno je i gerrard prije trazio da promijene muziku i navikao na to kada je bila tuca,mislim da sam procitala (nisam sigurna) da taj DJ nikad prije nije bio u tom baru..vjerovatno se misli kada je gerrard bio tu...ja opet kazem svi grijesimo,moze se sutra desiti isto bilo kome od nas,necu ja posmatrat osobu na osnovu jedne greske...covjek je htio da se veseli,zar je toliki problem bio tom uhljupu od DJa da mu ispuni zelju ? Pa ako je tolika cvjecka,mogao je vidjet da je i gerrard bio pripit,a valjda je i znao sta je gerrard uradio za liverpool tog poslijepodneva...i klonit se problema....Cudno je kako neki zaboravljaju sta je steven do sada uradio (nevezani za tim) nakon samo jedne greske...sjecate se djecaka kome je napisao pismo u rapidnom vremenu i odgovorio ga od samoubistva?ili kada je udario djecaka..ostao je s njim citavo vrijeme dok nije dosla hitna,poslije otisao i poklonio mu runijeve kopacke jer je mali navijao za scum ? tada mu je taj djecak rekao da bi vise volio da je naletio na rooneya a ne na njega ....koliko je puta ucestvovao u humanitarnim akcijama,druzio se sa bolesnom djecom,pa i nekoliko sati prije tuce razgovarao je mislim sa dalglishom da se on i alex malo vise uvuku u organizaciju za borbu protiv raka....i pored toliko puta kada je dokazao svoju dusu sad dodje neko i blati ga zbog toga sto je malo pretjerao u veselju.... :lose Ovaj post sam sinoc preko mobitela pokusala poslat,ali nesh mi konekcija bila slaba,pa mi izbrisalo citav text i bilo mi mrsko opet pisat....Terry  prije dvije -3 godine napio se u nekom pabu i obavljao malu nuzdu po njemu pa sta...Nije mu svijet propao,jednostavno i on se htio veselit pa pretjerao...Porediti gerrarda sa ronaldom je  :lose Ronaldo konstantno pokazuje koliko mu je stalo do slave i tog shita,a sumnjam da je on toliko musko da se smije i nacerit nekom kad mu tu nema sudije koji ce mu zastiti ledja kao na utakmicama  :bljak
:dobarpost

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #166 : Srpanj 22, 2009, 14:44 »
..Ri,lijepo si to izvukao iz konteksta,da uspoređujem Ronalda i Gerrarda,mogao bi biti glasnogovnornik HDZ-a..govorio sam kako je Man.U. izgubio simpatije nogometne javnosti zbog Ronalda i njegovog ponašanja..a dobro,neda mi se tebi i takvima ko ti obnjašnjavat..nek se samo pravedno dosudi,a mi bolje da prekinemo raspravu o Gerrardu i suđenju..

Offline Dr.Lecter

• Hero Member
« Odgovori #167 : Srpanj 22, 2009, 14:44 »

McGee: Gerrard me udario par puta

Marcus McGee (34), biznismen koji je u ranim jutarnjim satima ponedjeljka, 29. prosinca prošle godine, radio kao DJ u jednome liverpulskom noćnom klubu, u srijedu je svjedočio protiv Stevena Gerrarda...

Kapetan Liverpoola i inače uzorni 29-godišnji nogometaš među osumnjičenima je za težak fizički napad na dotičnog McGeeja, kojeg je skupina od sedmorice muškaraca isprebijala nakon dosad nerazjašnjenog incidenta.

Jedan od njih bio je Gerrard, koji je pred sucem Liverpulskoga kraljevskog suda izjavio da je nevin. Ostala šestorica okrivljenika priznali su zlodjelo.

Prema informacijama otkrivenima u srijedu, očito je, međutim, da je udario i Gerrard, i to više puta.

- Pogledao sam poslije lokalnu snimku na kamerama smještenim unutar kluba. Očito je da me Steven Gerrard udario nekoliko puta, možda triput. Ne mogu to sa sigurnošću utvrditi jer je bio mrak i nije jasno razvidno tko mu u toj gužvi sve udarao. Nije mi to bilo ni tada jasno na licu mjesta - rekao je biznismen koji se volio opuštati kao DJ; pitanje je hoće li nastaviti s hobijem nakon što je ostao bez jednoga od prednjih zubiju.

Tužiteljev je odvjetnik, nakon što je snimka 'makljaže' puštena u sudnici, izjavio da se jasno vidi kako je Gerrard udario njegova klijenta “u stilu i brzinom profesionalnog boksača”.

McGee je konkretno progovorio i o uzrocima nesporazuma koji je doveo do fizičkog nasrtaja na njega: Gerrard ga je tražio da mu prepusti mjesto za CD-uređajem jer je sam želio puštati glazbu. McGee ga je odbio.

- Ja nisam nikoga udario i nisam se uopće ponašao nasilno. Što sam rekao Gerrardu? Ne sjećam se točno konverzacije, ali gledajući nakon svega moje gestikulacije sa snimke pokušao sam mu objasniti kako bi njemu bilo da netko dođe k njemu i oduzme mu nešto na način koji on ne smatra primjerenim - rekao je McGee.
PROUD TO BE A FAN

ma ja svasta cackam kupim neke informacije o luverpoolu pa tako naletio i eto me

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #168 : Srpanj 22, 2009, 14:45 »
:lol
šta ga ovaj tuži za nešto što ni sam nije siguran da je gerrard učinio  :roll
Never miss a good chance to shut up.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #169 : Srpanj 22, 2009, 15:03 »
:lol
šta ga ovaj tuži za nešto što ni sam nije siguran da je gerrard učinio  :roll

zato postoje kamere  ;)

Ja bi volio kad bi više igrača imalo muda da odvale nekog.Šta vi mislite da njima baš toliko lako?Čovjek se može popišati a da mu netko ne dosađuje.Uostalom lik ima sreće,što da su slučajno tamo bili Carra,Mascher?Škrtel bi mu odgrizao glavu :lud

neznam zašto svi govore da je Carra jak?  :?  ono, ima ga, komad konja je, trenira, ali isto ga je arbeloa brzo smirio svojom čvrstinom  ;)
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #170 : Srpanj 22, 2009, 19:09 »
http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england/merseyside/8163757.stm

gerrard je priznao 3 udarca jer je mislio da če ovaj napasti njega
« Zadnja izmjena: Srpanj 22, 2009, 19:22 gento »
Never miss a good chance to shut up.

Offline biljalfc

• Hero Member
    • liverpool4ever
« Odgovori #171 : Srpanj 22, 2009, 22:05 »
kakvi ste vi likovi, oko čega se vi raspravljate... c c c c c c c.....

dal kod vas ne važi pravilo u ugostiteljskim objektima da je GOST UVEK U PRAVU ?!?!?! gde je poštovanje prema gostu ( i to kakvom gostu )....

ne opravdavam ga, daleko od toga, ali velika krivica pripada i tom nadobudnom puštaču muzike ( jer je verovatno daleko od DJ-a)... uostalom, šta ste zapeli za ovu temu.... Gerra će se iskeširati, malko društveno-korisni rad ( verovatno u nekoj školi fuzbala) i to je to..... ne svađajte se brezveze....

p.s. Ri ne prepisuj potpise !! c c c c c c  :tuc :tuc :kuler :lol :lol :lol :lol :love :love :love :love :love :love :love
[img width= height= alt=Image Hosted by ImageShack.us]http://img44.imageshack.us/img44/64/sigye.png[/img]

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #172 : Srpanj 23, 2009, 02:29 »
kakvi ste vi likovi, oko čega se vi raspravljate... c c c c c c c.....

dal kod vas ne važi pravilo u ugostiteljskim objektima da je GOST UVEK U PRAVU ?!?!?! gde je poštovanje prema gostu ( i to kakvom gostu )....

ne opravdavam ga, daleko od toga, ali velika krivica pripada i tom nadobudnom puštaču muzike ( jer je verovatno daleko od DJ-a)... uostalom, šta ste zapeli za ovu temu.... Gerra će se iskeširati, malko društveno-korisni rad ( verovatno u nekoj školi fuzbala) i to je to..... ne svađajte se brezveze....

p.s. Ri ne prepisuj potpise !! c c c c c c  :tuc :tuc :kuler :lol :lol :lol :lol :love :love :love :love :love :love :love
:belj

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #173 : Srpanj 23, 2009, 12:31 »
He said that he was reading a "music menu" when Mr McGee "grabbed my menu off me and said 'You are not fucking deciding what music goes on in here'."

Mr Gerrard continued: "When he grabbed it I said 'What's your problem, why can't I change it?' He basically said to me 'I am not putting your music on.' It was quite aggressive, and I said 'What's the fucking problem, why can't I put my music on? He said 'Because you fucking can't, you're not allowed.' "
Mr Gerrard, 29, said he was upset and "gutted" that Mr McGee would not let him choose the music. He told police that Mr McGee then stared at him through a gap in a partition wall.

The Liverpool captain said he wanted to sort the problem out so went back to speak to Mr McGee: "I didn't go over there intentionally to have another argument or start fighting. I was having a good night but I was gutted and just wanted to straighten it out with him."

evo gerrardova strana price

dakle,gerrard kaze da je citao listu pjesama kada mu je MCgee oteo listu iz ruku i rekao da nece on odlucivati koja ce se muzika pustati...gerrard je njega upitao "koji je njegov problem,zasto ne moze on promijenit pjesmu" ...DJ mu je doticno rrekao da nece pustiti njegovu muziku,gerrard ga je upitao zasto ne a ovaj mu je uzvratio da ne moze zato sto mu to nije dopusteno ...Ovo moze ici u korist gerrardu jer se retard ne sjeca sta je on gerrardu rekao,ali se sjeca sta je njemu gerrard uradio (koja ironija ... )
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline number 9

• Hero Member
  • this is Anfield line
« Odgovori #174 : Srpanj 23, 2009, 15:28 »
Steven Gerrard: heroj,a ne zločinac  :super

Offline kop end

• Hero Member
« Odgovori #175 : Srpanj 23, 2009, 22:26 »

OMG

Offline Emirates Boy

• Hero Member
« Odgovori #176 : Srpanj 23, 2009, 22:27 »
Ma tako je, sve je u fajtu...  :zid :zid :zid :zid :zid :zid :zid :zid :zid :zid :zid

Offline Periklo

• Hero Member
« Odgovori #177 : Srpanj 23, 2009, 22:28 »
:lol :lol :joj

Offline Steven Gerrard

• Hero Member
  • ''I WANT MEDALS, NOT MILESTONES''
« Odgovori #178 : Srpanj 23, 2009, 22:35 »
:lol :lol :joj
To bi isto bio moj komentar :lol
STEVIE YOU ARE THE GREATEST IN MORE WAYS THAN ONE

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #179 : Srpanj 23, 2009, 22:43 »
Izvinuo se onom levatu,priznao je da je iako je puno popio da je znao tacno sta radi i da je imao kontrolu nad sobom ali da je udario olosa u samoodbrani jer je mislio da ce ovaj njega napasti ..itd. itd.
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."