Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 332318 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #1546 : Studeni 07, 2012, 18:11 »
Odbio Real i Chelsea u 28. godini kad je bio na vrhuncu, a da ide sad kad već polako ulazi u smiraj karijere. Mo'š mislit  :ne
Uostalom, rekao je da bi volio igrati pod Mourinhom. Zar ne bi pod njim mogao igrati i u Liverpoolu ?  :hm

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #1547 : Studeni 07, 2012, 18:13 »
Odbio Real i Chelsea u 28. godini kad je bio na vrhuncu, a da ide sad kad već polako ulazi u smiraj karijere. Mo'š mislit  :ne
Uostalom, rekao je da bi volio igrati pod Mourinhom. Zar ne bi pod njim mogao igrati i u Liverpoolu ?  :hm
On je rekao da bi volio da  Mourinho dode u Liverpool i ovi nasi nesposbni novinari isli izvlacit iz konteksta i ispala ova budalastina

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
« Odgovori #1548 : Studeni 07, 2012, 18:15 »
On je rekao da bi volio da  Mourinho dode u Liverpool i ovi nasi nesposbni novinari isli izvlacit iz konteksta i ispala ova budalastina
Znam, znam. Pročitao sam to ima 2 sata na 24sata, al toliko je glupo i budalasto da mi se nije dalo objavljivati ovdje :D

Offline LiverpoolkaREDS

• Sr. Member
  • The Blood Is RED for a reason...
« Odgovori #1549 : Studeni 07, 2012, 18:20 »
U čast 600. nastupa, kolumna posvećena Gerrardu!

chrome://newtabhttp//www.hrsport.net/kolumne/450010/nogomet-engleska/porezite-me-i-krvarit-cu-liverpulski-crveno/
.."Želio sam od LIVERPOOLA stvoriti neosvojivi bastion..,Poput Napoleona želio sam pokoriti cijeli prokleti svijet.. Želio sam da LIVERPOOL postane nedodirljiv, razvijati ga dok mu se cijeli nogometni svijet ne nađe pod nogama..."  -- Bill Shankly

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1550 : Studeni 07, 2012, 18:59 »
slazem se ericom i mastodontom.. gerrard mi je jedan od najdrazih igraca ikada, medjutim mislim da razlog njegovoj slabijoj igri nisu suigraci niti pozicija na kojoj igra, jednostavno godine idu, sporiji je, umorniji pa i vise grijesi pri proigravanjima, odnosno udarci su neprecizniji, manje se krece pa je i manje u sansama.
dakako da nije za rezaliste no nije ni za svaku tekmu punu minutazu, jednostavno fizicki nije. to sto je kapetan repke takodjer mu nejde u prilog, previse tekmi a ucinak slab, nekonkretan..
YNWA!!

Offline Paulinjo

• Hero Member
  • Smooth, but not a criminal.
« Odgovori #1551 : Studeni 07, 2012, 19:23 »
Vjerujem da kad se Lucas vrati da će Gerrard ponovno igrati ofenzivnije. Trenutno ga BR koristi ovako povučenije jer ima jaču fizičku građu pa dobro dođe kod destrukcije napada.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #1552 : Studeni 08, 2012, 01:07 »
Slažem se da imamo trenutno možda i najlošiju\najneiskusniju momčad ako ćemo gledati ekipe s kojima je do sada igrao ali "stari" Gerrard je zabio preko 20 golova kada je igrao sezonu uglavnom na krilu a vukao je i kada je igrao i zadnjeg veznog i srednjeg veznog. Nije ni Kewellu išlo bajno kada je bio zdrav niti je Alonso kada je došao u klub bio Alonso kakvog danas poznajemo, Benny je igrao svaku desetu uglavnom "s potezom previše" a Garcia je imao svoje mušice ali je Gerrard uvijek vukao i ukupno gledano igrao izvrsno. Jebemu barem je pass igra njegova jaka strana ili udarac izvana. Što se mene tiče nikakva "limitirana ekipa", "lopta je okrugla" ili bilo što drugo ne mogu sakriti činjenicu da je sve manje "magije" u njegovoj igri i da sve manje inspirira suigrače na terenu.

da, zabijao je 20 golova pod benitezom. benitez preferira direktni nogomet koji gerrardu po stilu igre najvise odgovara. 50% gerrardovih kvaliteta nestaje u ovoj tika-taka pizdariji koju pokusavamo igrat, ako ju jos uz to ne igramo pravilno gubi se i vise od toga
zadnjeg veznog je igrao jako rijetko i uglavnom ne toliko ucinkovito i nije uvijek igrao izvrsno. to je slika koju pamtis jer smo kao momcad djelovali opasnije i bolje

ako hoces iskren odgovor, nisam skroz zadovoljan njegovim igrama. isto tako, ne vidim nacin da u ovom sustavu i na trenutnoj poziciji igra ista bolje od ovog
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1553 : Studeni 11, 2012, 09:32 »
Ovaj čovjek nam danas treba...za sve više od poraza nam treba pravi CAPTAIN FANTASTIC...

9 minuta ekstaze:

« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2012, 14:07 scouser68 »

Offline brutek

• Hero Member
« Odgovori #1554 : Studeni 11, 2012, 10:03 »
na videu se vidi kolko se on samo nazabijao uz i zahvaljujući torresu. sjajno su se osjećali.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #1555 : Studeni 11, 2012, 10:19 »
Za Gerrarda bi bilo puno bolje da igramo opet 4231, s njim iza Suareza.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1556 : Studeni 11, 2012, 10:42 »
na videu se vidi kolko se on samo nazabijao uz i zahvaljujući torresu. sjajno su se osjećali.

Da. Njih dvojica su proigravali jedan drugoga kao od šale...baš su imali kemiju...

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1557 : Studeni 11, 2012, 10:46 »
Za Gerrarda bi bilo puno bolje da igramo opet 4231, s njim iza Suareza.

To svakako. Jednostavno je na toj poziciji uvijek davao najviše...vjerujem da će se na nju i vratiti povratkom Lucasa.

Offline KOP_OC

• Hero Member
« Odgovori #1558 : Studeni 12, 2012, 16:00 »
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2231797/Steven-Gerrard-doubt-England.html
Gerrard ide na snimanje koljena kojeg je sinoć nezgodno istegnuo
Meni je ono izgledalo prilično opasno pa sam se začudio kako je SG nastavio utakmicu,valjda nije ništa ozbiljno :hm

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1559 : Studeni 12, 2012, 21:06 »
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2231797/Steven-Gerrard-doubt-England.html
Gerrard ide na snimanje koljena kojeg je sinoć nezgodno istegnuo
Meni je ono izgledalo prilično opasno pa sam se začudio kako je SG nastavio utakmicu,valjda nije ništa ozbiljno :hm

ja mislio da neće nastaviti.. nadam se da nije otišao kakav menisk, vjerojatno istegnuo ligamente koljena..
YNWA!!