Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 318664 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Amon

• Hero Member
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #1470 : Listopad 01, 2012, 14:49 »
:lol
sto me nasmija ,popravi mi ovaj usran dan vala . hvala ti !  :D
kad' se Steve oprosti nek' se broj zaledi i nista drugo !

ajd baš mi drago hehehe...barem nekome :)))
ma netko će ga naslijedit..a ozil bi mogao kad stivi ode...

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
« Odgovori #1471 : Listopad 01, 2012, 16:19 »
Mislim da bi bilo dobro da neki igrač nosi broj 96, kao svojevrsni homage prema tim našim tragično preminulim navijačima.
Meni bi ljepše bilo da klub odluči 96 stolica (na bilo kojoj tribini) ostavljati praznima u svakoj utakmici, a da na svakoj od njih stoji ispisano ime jedne žrtve. Ionako su bili navijači, pa nek to bude još jedan od spomenika...

Offline Paulinjo

• Hero Member
  • Smooth, but not a criminal.
« Odgovori #1472 : Listopad 01, 2012, 16:34 »
ajd baš mi drago hehehe...barem nekome :)))
ma netko će ga naslijedit..a ozil bi mogao kad stivi ode...

Jonjek će dobiti broj 8. ;)
« Zadnja izmjena: Listopad 01, 2012, 16:41 Paulinjo »

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1473 : Listopad 01, 2012, 16:35 »
Meni bi ljepše bilo da klub odluči 96 stolica (na bilo kojoj tribini) ostavljati praznima u svakoj utakmici, a da na svakoj od njih stoji ispisano ime jedne žrtve. Ionako su bili navijači, pa nek to bude još jedan od spomenika...
poginulim navijacima je dignut vec spomenik tako sto je na grb dodata vatra. cemu izmisljanja jos kojekakvih spomenika. Tragedija ce se obiljezavat godinu, dok god klub bude postojao. Trebali bi se okrenuti nekim drugim stvarima, a pokojnici neka pocivaju u miru

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
« Odgovori #1474 : Listopad 01, 2012, 17:01 »
poginulim navijacima je dignut vec spomenik tako sto je na grb dodata vatra. cemu izmisljanja jos kojekakvih spomenika. Tragedija ce se obiljezavat godinu, dok god klub bude postojao. Trebali bi se okrenuti nekim drugim stvarima, a pokojnici neka pocivaju u miru
Ono je samo ideja, ne mora se provesti u djelo(i vjerojatno neće). Bitno je obilježiti dostojanstveno godišnjicu tragedije, sve ostalo je manje bitno.

Offline Antimadridista

• Full Member
« Odgovori #1475 : Listopad 01, 2012, 17:12 »

Stan Collymore

Øyvind Leonhardsen

i jedan od najvećih

William Ivanhoe :D

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #1476 : Listopad 02, 2012, 08:22 »

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1477 : Listopad 02, 2012, 08:27 »
Mislim da će igrati dok bude mogao igrati, ne bih se začudio da uz promjenu režima igranja za Englesku to bude i do 2016.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #1478 : Listopad 02, 2012, 08:39 »
Mislim da će igrati dok bude mogao igrati, ne bih se začudio da uz promjenu režima igranja za Englesku to bude i do 2016.

Opet vi o reprezentaciji.
Pa dobro ljudi, je li vama jasno da čovjek ako želi igrati za svoju zemlju ima puno pravo izbora - pogotovo ako ga žele u ekipi.
Kakav klub može imati prioritet pred nacionalnim dresom?
Nije on Messi ili Ronaldo.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1479 : Listopad 02, 2012, 08:46 »
Nitko ne spori njegovo pravo igranja, rekao sam 'promjenu režima igranja', dakle prilagođavanje broja i profila utakmica njegovim fizičkim mogućnostima a to se treba napraviti u privatnom razgovoru s Hodgsonom:

'Halo, Roj kućo stara kako si!'

'Halo, Brendone ljuta gujo.'

'Znaš, nije tebi ni loše. Imaš Đerarda da te čupa iz govana u koja se uvališ glupim taktikama.'

'A jes u pravu si, dobar je Stivi k'o kruh, taman sam ga mislio stavit k'o kapetana protiv Uzbekistana u prijateljskoj.'

'U vezi toga.....'

Ne bi da drugi to ne rade i kao da je to neka velika stvar.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #1480 : Listopad 02, 2012, 08:51 »
Nitko ne spori njegovo pravo igranja, rekao sam 'promjenu režima igranja', dakle prilagođavanje broja i profila utakmica njegovim fizičkim mogućnostima a to se treba napraviti u privatnom razgovoru s Hodgsonom:

'Halo, Roj kućo stara kako si!'

'Halo, Brendone ljuta gujo.'

'Znaš, nije tebi ni loše. Imaš Đerarda da te čupa iz govana u koja se uvališ glupim taktikama.'

'A jes u pravu si, dobar je Stivi k'o kruh, taman sam ga mislio stavit k'o kapetana protiv Uzbekistana u prijateljskoj.'

'U vezi toga.....'

Ne bi da drugi to ne rade i kao da je to neka velika stvar.

Dobar skeč, ali lupetaš gluposti. Englezi nikad nisu toliko jači od svojih protivnika da bi mogli izostavljati važne igrače. Godinama se muče sa svim iole ambicioznim reprezentacijama.
Ako ga izbornik ne bude trebao, druga stvar, ali očekivati ono što ti očekuješ da Steve sam zatraži da ga se izostavi, mislim da takav scenarij možeš zaboraviti.

Uostalom, ako recimo usporediš ga sa Giggsom koji je igrao za slabi Wales, i oprostio se od reprezentacije kada je imao 36 godina i ionako vidio da teško drži minutažu i u ManUtd-u je druga stvar.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1481 : Listopad 02, 2012, 08:57 »
Neće Steven sam tražiti da se izostavi već će izbornik i klub napraviti tihi 'gentleman's agreement'.
Engleska je dovoljno jaka da ne treba prvu postavu protiv određenih protivnika u kvalifikacijama, Gerrard može biti na klupi ako zatreba, a Steven je dovoljno bitan da ga se ne treba trošiti u onim (daj Platini i Blatteru uozbiljite se već jednom) imbecilnim međunarodnim prijateljskim utkmicama. Takav dogovor Albion ne bi koštao ništa u rezultatima a Gerrard bi odigrao po sezoni 5 utakmica manje što mu sigurno znači.

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #1482 : Listopad 02, 2012, 10:34 »
Uostalom, ako recimo usporediš ga sa Giggsom koji je igrao za slabi Wales, i oprostio se od reprezentacije kada je imao 36 godina i ionako vidio da teško drži minutažu i u ManUtd-u je druga stvar.

Kaj nije Giggs ionako igrao samo kad mu se dalo? Vidim da ima 64 nastupa, to nije tako puno, čak ni za repku koja ne igra velika natjecanja, posebno ak uzmeš u obzir da je vjerojatno preko 15 godina bio u repki...
"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Ljudi, pretjerano SERETE!

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #1483 : Listopad 02, 2012, 10:57 »
Ako Steven želi produžiti karijeru za Liverpool, morat će se oprostiti od reprezentacije. Simple as that. Scholes se oprostio sa 29, Giggs kako ste rekli je igrao više manje kad je htio - ima 64 nastupa, dok recimo Steven ima skoro 100 već a mlađi je nego kad se ovaj opraštao. Nadam se da će se oprostiti nakon Svjetskog prvenstva u Brazilu 2014. Dotad će već Wilshere stasati, tu će bit i Shelvey, Henderson i ostali i neće Steven više bit tako potreban.

Gerrarda je već Benitez počeo štedjeti - stavio ga je odmah iza Torresa kako ne bi više trebao trčati od svog do protivničkog šesnaesterca, Rafa je lijepo rekao da je više manje ostao u istoj ulozi, samo je razlika tih desetak - dvadeset metara koje više ne treba pokrivati. To je pametno bilo od njega.

Steven je bio box to box centralni veznjak, a sada će morati se prilagoditi i igrati ili AM, odnosno polušpicu, ili deep lying playmakera na DM -u. On ima kapaciteta za oboje, odnosno ima kreativnosti i vizije, tj. sposobnost završavanja i dobar udarac. Ali svakako će u jednoj od ove dvije pozicije biti pošteđen jednog dijela obrambenih zadataka (ako bude igrao na polušpici) ili ofenzivnih (na DM-u). Imamo primjere dugovječnih igrača na obje ove pozicije - recimo Totti u Romi ili Scholes u Unitedu.

Sustav sa 3 veznjaka će mu pomoći da još produži karijeru, jer će imat pomoć i trku još dva vezna igrača oko sebe. Također mislim da bi mu sustav 2v1 više odgovraao od 1v2, jer ne zahtjeva toliko motorike kod trojke veznjaka. (To je i Rodgers objašnjavao).

"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline kopites

• Newbie
« Odgovori #1484 : Listopad 02, 2012, 22:51 »
meni je on najdraži  :super