Anketa

Ja želim da se Gerrard

...vrati samo kako bi trenirao a naknadno kao (pomocni) trener
29 (55.8%)
...vrati kao igrac u crveni dres a naknadno postane (pomocni) trener
6 (11.5%)
...vrati kao (pomocni) trener/ igrac (po potrebi)
10 (19.2%)
...ne zelim da se (ikako) vrati dok jos igra za neki drugi klub
7 (13.5%)

Ukupno Glasova: 52

Glasanje završeno: Studeni 15, 2015, 10:14

Autor Tema: Steven Gerrard #8  (Posjeta: 333904 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline vajfo

• Hero Member
  • Velikim Bogom se kunemo da robovi biti necemo !
Odg: Steven Gerrard #8
« Odgovori #1455 : Rujan 30, 2012, 22:14 »
na razne nacine je pokaz'o koliko voli ovaj klub .na zalasku je karjere ,mnogi tada promjene sredinu da bi zaradili jos vise pred mirovinu ,a On je jos uvijek u klubu ! nada se da moze do te proklete kante u premiershipu i ne znam sto bi se odrek'o svoje plate ,jest' da ima al' nek' prima zasluzio je .  :)
"Znam ja nas, jebo ti nas", rekao je svojedobno veliki Branko Ćopić .

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #1456 : Listopad 01, 2012, 08:53 »
Da li još uvijek ima onih koji misle da je Steve zrel da odgleda utakmicu sa klupe?  :ne
Mislim da je konačno začepio usta nevjernicima.

Offline john_doe

• Hero Member
« Odgovori #1457 : Listopad 01, 2012, 09:28 »
Mislim da njegova indivdualna kvaliteta nije bila problem nikome, možda se varam kod ovog 'nikome' i bilo je i onih kojima je i to smetalo (one usporedbe je li bolji od Lucasa na njegovoj poziciji ne smatram kritikom igri), ali znam da je barem kod mene, a vidio i sam i još nekoliko sličnih mišljenja kod Gerrarda najveći problem bio onaj fizičke spremnosti i dosta ih je ovdje pozivalo zapravo na doziranje minutaže. Ako se prisjetimo on je najslabiju utakmicu odigrao protiv Arsenala kad je imao minutažu i u četvrtak protiv Heartsa što je bez sumnje utjecalo na njega jer se u nedjelju tada protiv Arsenala ispuhao u pola sata, a kako smo imali još jednog takvog u sastavu (Sahin) imali smo dosta problema s kontrolom prostora u utakmici. I u obrani i u napadu.

Kad je počeo igrati jednu utakmicu tjedno i kad je dignuo razinu fitnessa proigrao je bolje, a s njim i cijela momčad. Sviđa mi se što je kod Rodgersa pokazao neke naznake promjene u igri. Pogotovo se to vidjelo protiv Uniteda, što me raduje jer će na taj način ostati koristan i kad ne bude imao pluća za box-to-box igru.
“Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple.” - Bill Shankly

Link

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1458 : Listopad 01, 2012, 09:38 »
Upravo tako.
Pitanje je bilo prilagodbe novom sistemu/poziciji tj. koliko će se Gerrard posvetiti toj prilagodbi te doziranja utakmica (ne igranja besmislenih utakmica za Hodgsonove Albione npr). U ovakvom ritmu, jedne utakmice tjedno, gdje iza njega stoje mlađi igrači koji će trčati neumorno, gdje u Susu, Sterlingu, Sahinu i Allenu imamo igrače koji doprinose kreaciji, tako da sve ne leži na Gerrardovim leđima (i bitnije da se on ne osjeća kao da sve leži na njegovim leđima), možemo očekivati vrlo dobre partije.

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #1459 : Listopad 01, 2012, 10:10 »
Upravo tako.
Pitanje je bilo prilagodbe novom sistemu/poziciji tj. koliko će se Gerrard posvetiti toj prilagodbi te doziranja utakmica (ne igranja besmislenih utakmica za Hodgsonove Albione npr). U ovakvom ritmu, jedne utakmice tjedno, gdje iza njega stoje mlađi igrači koji će trčati neumorno, gdje u Susu, Sterlingu, Sahinu i Allenu imamo igrače koji doprinose kreaciji, tako da sve ne leži na Gerrardovim leđima (i bitnije da se on ne osjeća kao da sve leži na njegovim leđima), možemo očekivati vrlo dobre partije.

Pa ne samo to, nego se kad ne ide od njega očekuje da riješi utakimice. Kako da ne, pored svih silnih napadača koji su nam ostali ove sezone.
Suki je protiv Norwicha dobro iskoristio njihve katastrofalne greške u obrani kod prva 2 gola, a kasije se otovrilo. Mene zanima kako će to izgledati kad budemo igrali protiv jače ekipe, tj da li će Suki biti i dalje skorz naprijed i da li će Steve dobiti šansu ići iše naprijed, jer očito je da je to tenutno bolje mjesto za njega nego ovo u defanzivi. Pretpostavljam da se radi o fizičkom nedostatku snage, jer prije nije gubio toliko duela kao u zadnje vrijeme.
Njega svakako treba rasteretiti ovih "manje bitnih utakmica" i čuvati ga za ligu.

Offline john_doe

• Hero Member
« Odgovori #1460 : Listopad 01, 2012, 10:13 »
.... Mene zanima kako će to izgledati kad budemo igrali protiv jače ekipe, tj da li će Suki biti i dalje skorz naprijed i da li će Steve dobiti šansu ići iše naprijed, jer očito je da je to tenutno bolje mjesto za njega nego ovo u defanzivi. Pretpostavljam da se radi o fizičkom nedostatku snage, jer prije nije gubio tolik....

United ti je već dao naznaku za ovo. Ne vjerujem da će se to puno promjeniti u odnosu kad budemo igrali s nekim drugim klubom iz vrha.
“Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple.” - Bill Shankly

Link

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1461 : Listopad 01, 2012, 10:22 »
Pa ne samo to, nego se kad ne ide od njega očekuje da riješi utakimice.

Pogrešan stav navijača sigurno a i Gerrard funkcionira puno bolje kad je rasterećen u smislu da vjeruje kvaliteti vlastitih suigrača dovoljno da na njih 'prepusti' dio odgovornosti za kreaciju i realizaciju (što vjerujem nije slučaj otkad je Xabi otišao). Mislim da se taj grč u njemu polako opušta, ta plemenita ali katkad kontraproduktivna potreba da nas sam izgura kroz sve scile i haribde. U ovom naglašeno timskom sistemu igre je Steven izgledao problematično u prvih nekoliko utakmica upravo jer je solirao i forsirao više nego je trebao, ali jasno je da je uložio napor i da ide sve više na inteligenciju a manje na 'mišiće' tako da polako ulazimo u fazu gdje on izgleda bolje radi suigrača i načina igre a i ostali dobijaju puno više od Stevena jer je mnogo učinkovitiji.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1462 : Listopad 01, 2012, 11:28 »
Da li još uvijek ima onih koji misle da je Steve zrel da odgleda utakmicu sa klupe?  :ne
Mislim da je konačno začepio usta nevjernicima.

ja to mislim, imamo odlicne igrace u sredini terena i u nekim tekmama (ne samo kup), bi ga mogli izostaviti
ne vidim nikakav problem kad bi pocel npr

allen
shelvey      sahin

il
hendo     allen
       sahin

a i lucas se uskoro vraca :)
Never miss a good chance to shut up.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1463 : Listopad 01, 2012, 13:58 »
ja to mislim, imamo odlicne igrace u sredini terena i u nekim tekmama (ne samo kup), bi ga mogli izostaviti
ne vidim nikakav problem kad bi pocel npr

allen
shelvey      sahin

il
hendo     allen
       sahin

a i lucas se uskoro vraca :)

Mi definitivno ove sezone imamo kvalitetu veznog reda u samom vrhu premiershipa...malo klubova ima veću i kvalitetu i kvantitetu.  :roll

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #1464 : Listopad 01, 2012, 14:11 »
ako Ozil dođe slobodno neka uzme broj 8 :)

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #1465 : Listopad 01, 2012, 14:13 »

Čekaj, prvo mora u obilazak obližnjih noćnih klubova, pa će onda razmisliti da li će doći.
A što se mene tiče, ja bih #8 umirovio prije nego ikome ga dao.

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #1466 : Listopad 01, 2012, 14:27 »

Ozil je još uvijek miljama daleko od Liverpool-ove #8

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
« Odgovori #1467 : Listopad 01, 2012, 14:31 »
Čekaj, prvo mora u obilazak obližnjih noćnih klubova, pa će onda razmisliti da li će doći.
A što se mene tiče, ja bih #8 umirovio prije nego ikome ga dao.
I ja bi isto to volio, al nije to praksa u Engleskoj kao u ostalim ligama. Kod njih se broj umirovi samo u slučaju pogibije igrač i tome slično, a ne na osnovu statusa legende.
Kad nismo Kennyevu #7-icu umirovili, nećemo bgmi ni Gerrardovu #8-icu  :D

Offline vajfo

• Hero Member
  • Velikim Bogom se kunemo da robovi biti necemo !
« Odgovori #1468 : Listopad 01, 2012, 14:42 »
:lol
sto me nasmija ,popravi mi ovaj usran dan vala . hvala ti !  :D
kad' se Steve oprosti nek' se broj zaledi i nista drugo !
"Znam ja nas, jebo ti nas", rekao je svojedobno veliki Branko Ćopić .

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #1469 : Listopad 01, 2012, 14:42 »
Mislim da bi bilo dobro da neki igrač nosi broj 96, kao svojevrsni homage prema tim našim tragično preminulim navijačima.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."