Autor Tema: Justice for 96  (Posjeta: 66131 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Legendinho

• Hero Member
Odg: Justice for 96
« Odgovori #450 : Travanj 16, 2012, 13:12 »
Razočarao sam se kad na Dnevniku svih televizija (HRT, RTL, NOVA) pa čak ni SPTV nije bilo spominjanja ove tragedije. Mislim da je najveća tragedija u povijesti nogometa zaslužila spomen, ako ne u vijestima, bar u TV Kalendaru na HRT-u  :bljak

Offline red_rose

• Sr. Member
« Odgovori #451 : Travanj 16, 2012, 16:58 »
..na HR2 je ta emisija bila?..

mislim da je, iskreno bilo je kasno i na mobu mi samo na početku pokaže ime stanice, ali mislim da je bio hr2. još je taj voditelj pričao kako je bio 15.04.2002. na anfieldu, navijač možda.
Everywhere we go people wanna know who we are, so we tell them: \"WE ARE THE REDS, THE MIGHTY, MIGHTY REDS\"

Offline david_1991

• Hero Member
« Odgovori #452 : Travanj 16, 2012, 20:07 »
mislim da je, iskreno bilo je kasno i na mobu mi samo na početku pokaže ime stanice, ali mislim da je bio hr2. još je taj voditelj pričao kako je bio 15.04.2002. na anfieldu, navijač možda.

..to sad ili je "Noć plavog mjeseca" Roberta Marekovića, ili "Hulla Hop" Gorana Bakića..obje emisije su odlične, sa odličnom mjuzom i voditeljima, često slušam ali sad ovog puta nažalost preskočio..lijepo da su se sjetili ovog događaja, sad su mi još porasli u očima  :)))..

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #453 : Lipanj 21, 2012, 21:40 »
Nakon dugotrajne borbe za pristup dokumentima s Hillsborougha, obiteljima poginulih pripoćeno je da će dokumente vidjeti 12. rujna tekuće godine, više od 23 godine nakon tragedije.

http://www.guardian.co.uk/football/2012/jun/20/hillsborough-disasters-families-access-documents

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #454 : Rujan 11, 2012, 14:43 »
Ususret sutrašnjem bitnom danu za sve porodice poginulih plakat podrške.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #455 : Rujan 12, 2012, 08:58 »
http://sportski.net.hr/nogomet/lige-petice/istina-o-hillsboroughu

"Otkrivanje podataka će biti šokantnije nego što ljudi misle. Siguran sam da će se saznati istina, ovo je jako velika stvar. Zemlja će biti šokirana spoznajom zašto stadion nije imao pravovaljanu sigurnosnu dozvolu', izjavio je zastupnik laburista u engleskom parlamentu Andy Burnham uoči objave dokumenata o tragediji iz 1989. godine."

Moglo bi biti još tu svašta na kraju.

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #456 : Rujan 12, 2012, 13:04 »
Ako imate vremena, bacite pogled na ovaj link, malo je duži članak, ali se isplati pročitati, počivali u miru, Justice for the 96!

http://www.mirror.co.uk/sport/football/hillsborough-documents-released-brian-reade-1318730
"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Ljudi, pretjerano SERETE!

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #457 : Rujan 12, 2012, 13:15 »
Jako sam sretan što će ti papiri napokon vidjeti svjetlo dana.

Analiza će vjerojatno uslijediti u idućih par dana, puno je to teksta za pročitati.

Sve u svemu, ne mogu biti licemjer i govoriti kako je ovo najbitnija stvar u Liverpoolovoj povijesti, jer, realno, još nisam niti u školu išao kada se nesreća dogodila, a Liverpool sam počeo pratiti tek prije kakvih 13-14 godina. No, taj JFT96 nas sve skupa prati na svakom koraku gdje se spominju Liverpool i navijači, pa je vrijeme da se zbog tih 96 i dogodi justice.

Pa se u miru možemo okrenuti nogometu, posebice od kada su se određene familije posložene u skupine počele žaliti kako se eternal flames ne ističe dovoljno na dresu, te da se njih trebalo pitati. Bilo bi vrijeme da se sazna istina i zatvori ta knjiga.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #458 : Rujan 12, 2012, 14:00 »

:klanja
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #459 : Rujan 12, 2012, 14:01 »

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #460 : Rujan 12, 2012, 14:47 »
Toliko toga me veže uz klub, povijest i sve što se kluba tiče, dođe mi da zaplačem kad čitam takve stvari o Hillsbroughu, knedla mi u grlu stoji uvijek.

Nadam se da će s vremenom istina ugledat svjetlo dana!

JFT96!
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #461 : Rujan 12, 2012, 15:44 »

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #462 : Rujan 12, 2012, 17:13 »
Former editor of the S*n, MacKenzie: "I was not sorry then and I'm not sorry now."..koje govno

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #463 : Rujan 12, 2012, 17:22 »
Former editor of the S*n, MacKenzie: "I was not sorry then and I'm not sorry now."..koje govno

Jel imaš možda link gdje je to izjavio? Teško mi je povjerovati da takvi ljudi uopće žive  :(
"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Ljudi, pretjerano SERETE!

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #464 : Rujan 12, 2012, 17:27 »
Jel imaš možda link gdje je to izjavio? Teško mi je povjerovati da takvi ljudi uopće žive  :(
to sam kopirao s Liverpoolove stranice jedne..pa ne vjerujem da bi isli nesto takvo izmisljat