Anketa

kako je bilo do sada...

...meni je ok, neka ostane i dalje sve po starom
5 (35.7%)
...trebalo bi uvesti neki bolji raspored! (dopiši prijedlog)
9 (64.3%)

Ukupno Glasova: 13

Glasanje završeno: Veljača 11, 2014, 13:02

Autor Tema: Raspored tema  (Posjeta: 1375 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
Raspored tema
« : Veljača 01, 2014, 13:02 »
Pitanje za sve... vam odgovara ovaj raspored tema u ovom podforumu?
danas imamo novu temu za nove transfere u obliku spammare, ostaje tema odlasci te igrači koje bi gledao.
ukinuta je tema 11 veličanstvenih pošto je ista 'pašta' kao igrači koje bi gledao pa neka bude jedna tema za sve.

mene zanima ako vam je dovoljna samo spammara ili da otvorimo još jednu di bi bile samo službene novosti te recimo tome 'sigurnije šuškanja'. znači u jednoj temi bi se pričalo i raspravljalo u širokom luku (ali bez nekih Sammira i tome slično) znači o svakojakim twitovima, mirror spammu, 24h,... itd a u druga tema bi bila 'pouzdanija' kako bi sve skupa bilo preglednije, pogotovo za one koji provedu manje vremena te bi željeli vidjeti samo ono bitno a ne 10-15 stranica spamma di na kraju niti nema neke novosti nego neki trač di je teta od brata od tamo nekoga ujka nekoj prodavačici na placu rekla da...
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline mrdokic911

• Hero Member
Odg: Raspored tema
« Odgovori #1 : Veljača 01, 2014, 13:06 »
Ja sam definitivno za, tu mozemo stavljati Echo-ove izvjestaje, pearcea, bena smitha, tonya barretta...
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #2 : Veljača 01, 2014, 13:09 »
mene zanima ako vam je dovoljna samo spammara ili da otvorimo još jednu di bi bile samo službene novosti te recimo tome 'sigurnije šuškanja'. znači u jednoj temi bi se pričalo i raspravljalo u širokom luku (ali bez nekih Sammira i tome slično) znači o svakojakim twitovima, mirror spammu, 24h,... itd a u druga tema bi bila 'pouzdanija' kako bi sve skupa bilo preglednije, pogotovo za one koji provedu manje vremena te bi željeli vidjeti samo ono bitno a ne 10-15 stranica spamma di na kraju niti nema neke novosti nego neki trač di je teta od brata od tamo nekoga ujka nekoj prodavačici na placu rekla da...

Definitivno, bolje bi bilo, pogotovo za one kojima se ne čita 250 stranica za ništa ;)

Online Skipper

• Hero Member
« Odgovori #3 : Veljača 01, 2014, 13:26 »
To nije loša ideja, pogotovo za one koji nisu često na forumu, a pročitali bi koju dobru vijest.  :super
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #4 : Veljača 01, 2014, 13:46 »
Obavezno treba uvest jednu temu sa Tweetovima, Fejsovima i linkovima, a u drugoj da bude spammara. Ovo nema smisla.
19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1