Anketa

Čiji odlazak vas je više pogodio? (pitanje NIJE koji je najbolji igrač, već što vas je više pogodilo)

Suarezov
Torresov
Owenov

Autor Tema: Bivši igrači  (Posjeta: 248406 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Skipper

• Hero Member
Odg: Bivši igrači
« Odgovori #2610 : Svibanj 18, 2020, 14:24 »
(click to show/hide)

e moj luise, šteta što si kasnije ispao žešći džukac...

kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline STO%

• Sr. Member
« Odgovori #2611 : Svibanj 22, 2020, 22:11 »
Ćesme
mrkdokic, treiler, El Rey, Magic Rat

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #2612 : Svibanj 27, 2020, 00:53 »
https://telesport.telegram.hr/na-prvu/zlatne-lokne-dominirat-ce-svlacionicom-dirk-kuyt-cini-se-2021-postaje-feyenoordov-trener/

Bas sam razmisljao otici podsjetiti Rotterdam i pogledati utakmicu kad se stanje smiri. Ovo bi bio samo dodatni poticaj.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #2613 : Svibanj 30, 2020, 17:06 »
https://www.youtube.com/watch?v=DlceSLFU7co

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2614 : Lipanj 27, 2020, 23:55 »
Luis Alberto is out of this world. 20G+40A for Lazio in the past three seasons. 6G+15A this season (overperforming his 7.8 xA). A creative mind like few, who always has his next move planned before he gets the ball. 5.99 shot-creating actions and 0.97 goal creating actions per 90
Never miss a good chance to shut up.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #2615 : Lipanj 29, 2020, 23:56 »
Derby County defender Andre Wisdom is in a stable condition in hospital after being stabbed and robbed.

Užas! Engleska je stvarno sjebana po pitanju ovih napada nožem. Stalno se to događa. Nadam se da će sve dobro završit
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline LUDI-OS™

• Hero Member
« Odgovori #2616 : Lipanj 30, 2020, 12:49 »

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #2617 : Lipanj 30, 2020, 14:30 »

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #2618 : Srpanj 01, 2020, 14:29 »
Jeste vi baš sigurni da je on to točno tako izjavio?

"Indax.hr..."  :hm

AND, he says it’s outrageous world-class City ace Kevin De Bruyne will be ‘clapping for some players who can’t even lace his boots’.
Tako piše u originalu i to ne u naslovu. Ali kad budale prekroeje teks.

Mada iskreno, Danny jede gov**.
Ako se uvijek pljeskalo, i sada će se!
Pa tko je u 32. kolu imao ovakvu bodovnu prednost? Ima da plješće lightblues gamad!  ]:)

Tko im kriv.
« Zadnja izmjena: Srpanj 01, 2020, 14:35 Winx »

Online grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #2619 : Srpanj 03, 2020, 14:26 »
Milan Baroš (38) odlazi u mirovinu. Moram priznati da nije u potpunosti ispunio sva moja očekivanja ali ostao mi je u dobrom sjećanju.
bio je u klubu od 2002 do 2005 ali problem su mu bile ozljede, osim kod nas uživao sam ga gledati i u repki, koja je to bila kombinacija u tornju Kolleru, vrckastom Barošu I kreatoru Rosickyom
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline redz

• Sr. Member
« Odgovori #2620 : Srpanj 03, 2020, 14:41 »
jedan od onih koji su u reprezentaciji bili posebno inspirirani, ali u klubovima nije imao konzistentnost. tamo početkom 2000-ih je baš bila ludnica oko njega, nova velika igračina, jedva sam čekao utakmice da ga vidim u liverpoolu, ali poput mnogih sličnih prdnuo je u rosu (cisse, diouf, anelka, imao je liverpool dosta tih could-have-been napadača).

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #2621 : Srpanj 06, 2020, 08:38 »
Ako i jest teže, sasvim je slučajno jer su mi se slike uploadale abecednim redoslijedom pa sam kasnije mrdao da ne budu baš tako :D

Točni odgovori (sve u jednom, nemojte si slučajno spojlati)
(click to show/hide)

Totalna neznalica sam ispao, samo 1 i po točan odgovor.  :lol
Samo sam pogodio buljavog Dioufa i Donia (mada zapravo sam znao o kome se rradi tj. da je riječ o golmanu, ali nisam se sjetio prezimena.  :lol