O svemu > Forum i prijedlozi

Novi moderatori

(1/37) > >>

Buljo:
Pa kad smo vec poceli...Kad pisem i temu o prijedlozima,svi cute,a mozda ovako bude nesto konkretno napravljeno...
Ja osobno smatram da 1-2 nova moda nebi bila naodmet.Ka sta je samo trenutno vodstvo reklo,forum se siri,ljudi postaju nervozniji itd itd.Zbog toga smatram da je forumu,ovako velikom,potreban najmanje 1 moderator,pa cak i 2,koja bi rijesila sve muka  :super A smatram da bi to bili clanovi koji najvise zasluzuju,dakle kad bi ja bia admin stavia bi jednog zaebanta ko weku i ozbiljnjaka ko grbi ili hammer. :kuler Mislim da ce se vecina slozit sa menom da je ovo potrebno,a nadam se da ce i do ovoga doci,za poboljsanju foruma...samo nemojte govorit da je ovo poravljenje racuna bez krcmara,smatram da nije vec nesto najnormalnije na najnormalnijem forumu sta se kad tad moralo desit...Ali nemojte samo odmahivat rukom,zanima me i vase misljenje u vezi ovoga,pa onda na koncu i d aostvarac ovog foruma Zoky,gukne!

Evo ovo bi bila tema za prijedloge za nove modove...ili da bar kazete sta mislite o ideji

Ali nemojte je odma izbrisat...jer nema smisla onda nista...

liverbird91:
moj prijedlog : patka torres

Orthodox REDS:
neko posebno misljenje o ovom prijedlogu nemam, ali stvarno nemam, nekako mi se svejedno.mozda bih mogao da predlozim ko bi to mogao da bude!!
evo sada sam gledao clanove foruma i u oko su mi upala dva imena:biljalfc i king kenny.

liverbird91:

--- Citat: Orthodox REDS - Siječanj 21, 2009, 17:51 ---neko posebno misljenje o ovom prijedlogu nemam, ali stvarno nemam, nekako mi se svejedno.mozda bih mogao da predlozim ko bi to mogao da bude!!
evo sada sam gledao clanove foruma i u oko su mi upala dva imena:biljalfc i king kenny.

--- Kraj citata ---

možda imaš pravo. ne bi loše došla ženska ruka na ovom forumu :D  :super

Emirates Boy:
kop end je moj prijedlog. Redovito je na forumu, upozorava vas na Off Topic....  :super

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju