Anketa

Koji vam je od ovih sportova najdraži??

Taekwondo
7 (8.8%)
Boks
22 (27.5%)
Tučnjava na Tribinama
35 (43.8%)
Karate
2 (2.5%)
Ostalo
14 (17.5%)

Ukupno Glasova: 79

Autor Tema: Box,ultimate fight,k1 i ostalo  (Posjeta: 76307 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Marijo

• Hero Member
Odg: Box,ultimate fight,k1 i ostalo
« Odgovori #675 : Prosinac 08, 2019, 17:13 »
Nisam gledao prvu borbu,al nije mj jasno kako ga je ovaj uspio dobit u prvoj?

Uvijek sam mislio da ce Joshua bit teski vatromet,da ce bacat ljude na pod u prve tri minute.Sad se vise okrenio Klicko djiru,ali svejedno neprikosnoven je.Na najboljem.putu da bude jedan od najvecih ikad.

kako ga je uspio dobit? tako što se Joshua borio iznimno glupo. htio je ispast baja i potuč se sa Ruizom, a to jednostavno ne možeš jer ovaj može primit udarac, a sa svojim udarcem ruši armirani beton

Joshua se sinoć fenomenalno borio. Pogođao je, hvatao u klinč čim bi se našao u blizini Ruiza. Par puta je pogriješio i ovaj ga je junački pogodio
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #676 : Prosinac 08, 2019, 20:20 »

Offline shobmaster

• Hero Member
« Odgovori #677 : Prosinac 08, 2019, 21:54 »
Nisam gledao prvu borbu,al nije mj jasno kako ga je ovaj uspio dobit u prvoj?

Uvijek sam mislio da ce Joshua bit teski vatromet,da ce bacat ljude na pod u prve tri minute.Sad se vise okrenio Klicko djiru,ali svejedno neprikosnoven je.Na najboljem.putu da bude jedan od najvecih ikad.

Hahahahaha Aj malo prouci povijest boksa i kakvi su sve boksaci ulazili u ring a ti kazes da je ovaj na najboljem putu da postane najbolji ikad, za pocetak bi moga skupiti muda i potuc se sa wilderom, furyem, usykom...

Offline Lepa_Henrikh

• Hero Member
  • just monitoring around..
« Odgovori #678 : Prosinac 08, 2019, 22:46 »
i meni upalo u oko al mi se nije dalo u raspravu :D

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #679 : Prosinac 09, 2019, 00:09 »
Hahahahaha Aj malo prouci povijest boksa i kakvi su sve boksaci ulazili u ring a ti kazes da je ovaj na najboljem putu da postane najbolji ikad, za pocetak bi moga skupiti muda i potuc se sa wilderom, furyem, usykom...

Nemoj bit takav, nego nudi realan. Što se tiče odbijanja mečeva, nije problem u Joshui nego u njegovom menađeru Eddiju Hearnu. Problem je nastao jer se Hearn nije mogao dogovorit s Wilderovim zastupnicima oko podjele love. Isto tako, Hearn je menađer i Usyku i samim time on očito čeka pravi moment za organizaciju te borbe u vidu veće financijske koristi
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.

Offline Gago8

• Hero Member
  • HE's big and he's fuckin'ard SG8
« Odgovori #680 : Prosinac 22, 2019, 08:40 »
Jel iko gledao sinoć Glory priredbu??
Kakva šteta za Badr Harija, meč do tada bio za povijest, 2 puta rušio Verhoevena, bombe padale sa obe strane
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50oaoGow11qbkyo1o1_500.gif

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #681 : Prosinac 22, 2019, 09:39 »
Jel iko gledao sinoć Glory priredbu??
Kakva šteta za Badr Harija, meč do tada bio za povijest, 2 puta rušio Verhoevena, bombe padale sa obe strane
Gledao,čuj bilo je 1-1 u rundama, odličan borac, 0 od čovjeka, šteta sa sportske strane što je ovako završilo,jer tko zna što bi bilo, ipak sam bio naklonjeniji Ricu,nego ovom...

Offline Gago8

• Hero Member
  • HE's big and he's fuckin'ard SG8
« Odgovori #682 : Prosinac 22, 2019, 10:14 »
 O Hariju ko čovjeku ne treba puno pisati, budaletina velika, ali kao borac sigurno velikan ovoga sporta, istina je da je bilo 1:1 u rundama, ali rušit dva puta lika kojega nitko do sad nije rušio(ako me sjećanje ne vara) u nepune 3 runde je velika stvar. Šteta zbog borbe jer bi se sigurno Rico još više otvorio, možda bi i on pogodio Harija, ovako smo ostali zakinuti na kraju, teško da se može Bad boy više vratiti na napad na titulu, godine su ipak učinile svoje
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50oaoGow11qbkyo1o1_500.gif

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #683 : Prosinac 22, 2019, 13:23 »
Badr je baš smeće od čovjeka, ali je strašan borac i magnet za publiku

Prva runda 10-8 za njega, druga 10-9 Rico i dojma sam da je Badr bio jako umoran a Rico može onim tempom još 10 rundi

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #684 : Siječanj 19, 2020, 00:37 »
Gdje bi mogao naci neki kvalitetan stream za veceras ? Izgleda da nece biti na tv.

Offline shobmaster

• Hero Member
« Odgovori #685 : Siječanj 19, 2020, 00:55 »
Gol.hr ako si u hr ili probaj na nekom od ovih https://www.mmastreams100.com/ufc-246-mcgregor-vs-cerrone-live-stream/

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #686 : Veljača 23, 2020, 11:07 »
Ugasio ga Fury.
There’s only ONE FIGHT the world wants now!

Offline Emre Can

• Hero Member
  • We won it 6 times, in Madrid we won it 6 times!
« Odgovori #687 : Travanj 27, 2020, 03:30 »
Svakodnevno pratim borilačke sportove, možda čak više i od nogometa i ne ide mi u glavu jedna stvar...
Što se dešava sa Mirkom Filipovićem otkad je otišao u penziju? On mi je najveći sportski uzor svih vremena, pozicioniran je čak ispred Steviea, a to vam puno govori, no čovjek je sve veći i veći kreten. Lik se totalno promijenio, postao je čangrizav svadljiv i nadrkan...
Prvo se svađao s Pjetrajem oko situacije u boksačkom savezu, onda je krenuo govorit kako je Soldić loš i nepristojan momak, iako je Roberto pravi Spartanac i trenutno najuspješniji hrvatski borac, a u zadnjem pojavljivanju u Podcast Inkubatoru Mirko je opet  više od sat vremena drobio o sočnim tračevima hrv. borilačke scene i pričao je o nekim ljudima koji su ga izdali, prodali, omalovažili itd. :roll Ponaša se ko Cikatić kad više nije bio u centru pozornosti pa je onda krenuo pljuvati baš Mirka. Još jedna stvar: Ako se ljutiš na Satoshia jer ti je slagao da je u karanteni, a onda si ga ulovio u laži, to je vaša stvar i nema potrebe da to pričaš u emisiji uživo. Kad je Satoshi davao izjavu za poljske medije i upitan je o Mirkovom moždanom udaru rekao je: I don't want to talk about his Health in medias! Tako se to radi. Ako ovako nastavi Mirko će okrenuti sve borce protiv sebe. Još mu samo treba da krene prozivat Plazibata! :lol   
1. 1977
2. 1978
3. 1981
4. 1984
5. 2005
6. 2019 (Let's talk about six, baby!)

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #688 : Travanj 28, 2020, 20:08 »
znaš zašto? jer je Mirko bahata, tvrdoglava seljačina koji je navikao da mu navijači i mediji titraju jajca i uvlače mu se u guzicu

ja sam ga obožavao kao dijete, ali sam iz dosta izvora čuo da je pravi Mirko skroz drugačiji od onog koji se tad predstavljao na tv-u

i zapamti, za malo vremena će ga i Ishi odjebat jer će mu dosadit bit dvorska luda

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #689 : Travanj 28, 2020, 20:23 »
A Plazibat bi ga skinio u prvoj rundi.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan