O svemu > Ostali sportovi

Box,ultimate fight,k1 i ostalo

<< < (137/142) > >>

Gago8:
Jel iko gledao sinoć Glory priredbu??
Kakva šteta za Badr Harija, meč do tada bio za povijest, 2 puta rušio Verhoevena, bombe padale sa obe strane

Ozz:

--- Citat: Gago8 - Prosinac 22, 2019, 08:40 ---Jel iko gledao sinoć Glory priredbu??
Kakva šteta za Badr Harija, meč do tada bio za povijest, 2 puta rušio Verhoevena, bombe padale sa obe strane

--- Kraj citata ---
Gledao,čuj bilo je 1-1 u rundama, odličan borac, 0 od čovjeka, šteta sa sportske strane što je ovako završilo,jer tko zna što bi bilo, ipak sam bio naklonjeniji Ricu,nego ovom...

Gago8:
 O Hariju ko čovjeku ne treba puno pisati, budaletina velika, ali kao borac sigurno velikan ovoga sporta, istina je da je bilo 1:1 u rundama, ali rušit dva puta lika kojega nitko do sad nije rušio(ako me sjećanje ne vara) u nepune 3 runde je velika stvar. Šteta zbog borbe jer bi se sigurno Rico još više otvorio, možda bi i on pogodio Harija, ovako smo ostali zakinuti na kraju, teško da se može Bad boy više vratiti na napad na titulu, godine su ipak učinile svoje

Marijo:
Badr je baš smeće od čovjeka, ali je strašan borac i magnet za publiku

Prva runda 10-8 za njega, druga 10-9 Rico i dojma sam da je Badr bio jako umoran a Rico može onim tempom još 10 rundi

jon_snow:
Gdje bi mogao naci neki kvalitetan stream za veceras ? Izgleda da nece biti na tv.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju