O svemu > Forum i prijedlozi

Počinjemo

<< < (16/18) > >>

gento:

--- Citat: Ozz - Studeni 21, 2016, 10:21 ---Ja ne znam zašto bi još jednu priliku,Gento kao da si mutav sorry, evidentno čovjek provocira, piše gluposti, ali ajde  .. To je kao ovi naši političari, možda se promijenio idemo mu glas dati i onda ti opet bude žao. Poslije karanja, nema kajanja

--- Kraj citata ---
Ili je mutava osoba koja ne shvati zajebanciju? :O :help

Ozz:

--- Citat: gento - Studeni 21, 2016, 11:15 ---Ili je mutava osoba koja ne shvati zajebanciju? :O :help

--- Kraj citata ---
Vidim da ekipici prije ništa nisi replicirao, ne znam koliko je zajebancija koliko ne,znam da se dosta često ljudi vade na sarkazam

gento:

--- Citat: Ozz - Studeni 21, 2016, 11:51 ---Vidim da ekipici prije ništa nisi replicirao, ne znam koliko je zajebancija koliko ne,znam da se dosta često ljudi vade na sarkazam

--- Kraj citata ---

Ne vadim se na sarkazam kad nije bilo sarkazma. :D

scouser68:
Moram priznati da ni ja nisam shvatio gentov post kao zajebanciju već više kao prijedlog pa ono ovisno o reakciji, ako ne prođe onda je šala, a ako prođe dobro prođe kao prijedlog.. ]:)
No hard feelings gento, samo dojam koji je ostavio tvoj post.  :p

gento:

--- Citat: scouser68 - Studeni 21, 2016, 12:01 ---Moram priznati da ni ja nisam shvatio gentov post kao zajebanciju već više kao prijedlog pa ono ovisno o reakciji, ako ne prođe onda je šala, a ako prođe dobro prođe kao prijedlog.. ]:)
No hard feelings gento, samo dojam koji je ostavio tvoj post.  :p

--- Kraj citata ---

Pa istina, zanimala me reakcija ljudovi (tj. tko će biti uz SH), ali ne, ne bih ga želio opet na forumu. :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju