Arhiva > Arhiva

Vase misljenje o Michaelu Owenu?

<< < (2/121) > >>

LiverpoolkaREDS:
I ja isto tako kazem.. Ljubav prema Owenu vjecno ce trajat.. To je (mislim on )je dio mene i zauvijek ce biti.. Ja znam da on Liverpool voli i da se silno zeli vratiti u svoj klub, ali ... Puno je tu zapreka..Pa i ovo se ljeto htio vratiti, po novinam ase masovno pisalo da Owen opet ide na Anfield..ali na kraju nista..Cini mi se da ga Benitez nije zelio...
I bez obzira sto neigra u Liverpoolu, ja ga pratim, svaku njegovu minutu odigranu, svaki gol...ma sve.. I stvarno mi je zao njega zbog njegovih ozljeda, nije mi jasno kad ce to vise prestati, kad ce se Owen vinuti u prijasnje visine???

Liverpool Fan:
slazem se sa svima takodjer sam Liverpool zavolio zbog Owena i dan danas mi je najdrazi igrac , iako je popularan nikada nije glumio neku zvjezdu i to mu je najbolja karakteristika.Eh sad sto je otisao , to se 100% ne znam svako vodi svoju pricu , ali iskreno liverpool je previse isao preko Owenovih ledja ,  uvjek je on zabijao a kad ne zabije paljba na njega pa nije ni on madjionicar , ali smijem se kladiti da mi u naradnih 10 godina necemo imati onakvog gol igraca!!!

Marijo:
Owen je drag momak i odlièan igraè, ali moje iskreno mišljenje je: KO GA JEBE! Htio je iæi iz kluba, otišao je i usreæio se u drugim sredinama. Ko ga jebe, ponio se kao pizdun i zaslužio je da ga KOP izvižda. Usput, ali bi itko od vas prodao igraèa za 8 milijuna, a kupio za sezonu poslije za 18milijuna ???

stevie G:
on je kraljina,no kako marijo kaze ko ga jebe

KENNY:

--- Citat: stevie G - Listopad 30, 2006, 20:13 ---on je kraljina,no kako marijo kaze ko ga jebe

--- Kraj citata ---

za nekoga tko je toliko puno dao za klub..ovo su ruzne rijeci...bez obzira na koji nacin je otisao iz kluba :ljut

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju