Anketa

Kenny Dalglish...

...ima moje povjerenje, neka nastavi sta je poceo i dr godine
8 (23.5%)
...neka zavrsi godinu pa mu onda sudimo
10 (29.4%)
...neka zavrsi godinu, bolje nemamo a utrka za LP je izgubljena
6 (17.6%)
...mora otici, neka netko privremeno zavrsi godinu pa trezimo novog trenera
4 (11.8%)
...mora otici i neka se vrati Rafa! on zna sta trebamo
6 (17.6%)

Ukupno Glasova: 33

Glasanje završeno: Ožujak 20, 2012, 20:40

Autor Tema: Kenny Dalglish  (Posjeta: 122021 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
Odg: Kenny Dalglish
« Odgovori #930 : Veljača 12, 2012, 23:08 »
Nije meni mislio sam da tebi je, ili sam te pobrkao sa nekim gore  :hm

Argentina i nije baš igrala pod njim spektakularno, inače obožavam Argentinsku repku i Elf ;)

I mislim da je Riquelme ono što nama fali  :love
pa nisam ja rekao prvi za pričanje engleskog nego netko drugi...
pa kolko znam prvi mandat je prošao u skupinama te kasnije ispao a drugi mandat tj odma nakon toga je osvojio OI?
eh riquelme  :love ...i još jedan igrač: juninho pernambucano :love
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #931 : Veljača 12, 2012, 23:17 »
KK će se spasit sa CC ako ga osvojimo...al očekujem uskoro da će Suarez zatražit odlazak ili će uprava to napravit....

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #932 : Veljača 12, 2012, 23:22 »
Fenomenalno vodstvo kluba. Ode i Suarez, što god dobro dovedemo za malo para nakraju ljudi bježe od nas.

Offline 67

• Sr. Member
« Odgovori #933 : Veljača 12, 2012, 23:25 »
weka kt slazem se sa tobom po pitanju Bielse,on bi bio moj drugi izbor posle Beniteza....a Del Bosque je rakao da ide u penziju poslije EP.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #934 : Veljača 12, 2012, 23:32 »
eto na, nitko ne valja osim Rafe i Kennya. Rafa se osramotio sa Interom a Kenny nas dobro vodi, među prvih 10 smo na tablici, dobar je rezultat

Svi znamo zasto se Rafa " osramotio" u Interu

Offline Samurai1980

• Hero Member
« Odgovori #935 : Veljača 12, 2012, 23:46 »
Svi znamo zasto se Rafa " osramotio" u Interu

Ako ga je već preuzimao, mogao je reć ; "Gle Moratti tebi je jasno da je nemoguće ponoviti prošlogodišnji uspjeh, i da bi se dio tog ponovilo treba nam sviježa krv" eto da nešto u tom stilu rekao bilo bi vjerovatno drugačije ....  :kuler
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo

- we buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #936 : Veljača 12, 2012, 23:50 »

Ako ga je već preuzimao, mogao je reć ; "Gle Moratti tebi je jasno da je nemoguće ponoviti prošlogodišnji uspjeh, i da bi se dio tog ponovilo treba nam sviježa krv" eto da nešto u tom stilu rekao bilo bi vjerovatno drugačije ....  :kuler
Ok,ali moguće i realno je bilo da barem osvoje nešto u Italiji i da što duže duraju na više frontova,ali ništa od toga nije napravio.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #937 : Veljača 12, 2012, 23:53 »

imas negdje snimljen njihov razgovor? :O
Never miss a good chance to shut up.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #938 : Veljača 12, 2012, 23:54 »
Ok,ali moguće i realno je bilo da barem osvoje nešto u Italiji i da što duže duraju na više frontova,ali ništa od toga nije napravio.

A slusaj on je tamo bio samo jednu polusezonu to je nedovoljno za ista.A misli da Rafa nije htio pojacanja.hmm sigurno.Moratti jos dan danas ocekuje naslov bez ikakvih pojacanja

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #939 : Veljača 12, 2012, 23:55 »
A slusaj on je tamo bio samo jednu polusezonu to je nedovoljno za ista.A misli da Rafa nije htio pojacanja.hmm sigurno.Moratti jos dan danas ocekuje naslov bez ikakvih pojacanja
S obzirom kako mu je išlo mislim da ništa ne bi osvojio,ali tko zna meni je Rafa bio drag,kao i Houllier,jedino Hodgson ne.

Offline Samurai1980

• Hero Member
« Odgovori #940 : Veljača 12, 2012, 23:58 »
S obzirom kako mu je išlo mislim da ništa ne bi osvojio,ali tko zna meni je Rafa bio drag,kao i Houllier,jedino Hodgson ne.

Ozrene vjerovatno si bio jako mali kada je Houlier "vladao" , reći ću ti samo jedno NE PONOVILO SE!
isto kao i Hođson ...
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo

- we buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #941 : Veljača 13, 2012, 00:29 »

Ozrene vjerovatno si bio jako mali kada je Houlier "vladao" , reći ću ti samo jedno NE PONOVILO SE!
isto kao i Hođson ...

Ja bi volio odmah da se ponovi Houllierova sezona iz 2001 o kojoj ti tako negativno pričaš!

Liga kup u veljači 2001, Fa kup 12.05.2001. najljepši rođendanski poklon, Owen trpa Arsenalu 2 komada u zadnjih 10 minuta, ja urličem na sav glas.
Onda stiže Uefa kup u trileru protiv Alavesa.

Dolazi Europski superkup i Engleski superkup!

5 trofeja u 7 mjeseci, nije loše, ak ti ne želiš da se to ponovi onda pojma nemaš o kakvoj se sezoni radilo pod palicom Gerrarda Houlliera.

mislim da slika više govori od mojih riječi

i da pod vodstvom tog istog Gerrarda bili smo u sezoni 2001-2002 nakon dugo dugo dugo godina ispred omraženog Manchester Uniteda.

Naslov iz 2001 u magazinu nogomet : LIVERPOOL ZA SVA VREMENA

ako je to loše onda u pič.... materinu i kriteriji za liverpool. šta onda valja???

Offline stevie8

• Hero Member
« Odgovori #942 : Veljača 13, 2012, 00:32 »

Nešto kao ovo?

http://soccernet.espn.go.com/news/story?id=833412&sec=transfers&cc=5739

i ovo?

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/competitions/serie-a/8221653/Rafael-Benitezs-transfer-demands-cost-him-Inter-Milan-job-says-Massimo-Moratti.html

A osvojio je 2 trofeja s njima, ako ćemo baš cjepidlačiti  ;)

"That is what Liverpool is, of course: not a passing interest, but an enduring passion." Rafael Benitez.

Offline Samurai1980

• Hero Member
« Odgovori #943 : Veljača 13, 2012, 00:36 »
Nešto kao ovo?

http://soccernet.espn.go.com/news/story?id=833412&sec=transfers&cc=5739

i ovo?

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/competitions/serie-a/8221653/Rafael-Benitezs-transfer-demands-cost-him-Inter-Milan-job-says-Massimo-Moratti.html

A osvojio je 2 trofeja s njima, ako ćemo baš cjepidlačiti  ;)

Ako je zbilja rekao Morattiju neto slično što sam ja napisao onda nema zamjerke to je to, ko hebe Morattija kad je glup ko k**** ....

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #944 : Veljača 13, 2012, 00:39 »
kako sam ja lijen za tražit stevie ti je našao, a sjećam se da se vrtilo po novinama da je rafa tražio pojačanja ali ništa, stoga je i morao upotrebljavati mlade igrače te od njih pokušati stvoriti prave igrače...al eto nije ovaj tenkre imo razumijevanja i eto
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "