Anketa

Kenny Dalglish...

...ima moje povjerenje, neka nastavi sta je poceo i dr godine
8 (23.5%)
...neka zavrsi godinu pa mu onda sudimo
10 (29.4%)
...neka zavrsi godinu, bolje nemamo a utrka za LP je izgubljena
6 (17.6%)
...mora otici, neka netko privremeno zavrsi godinu pa trezimo novog trenera
4 (11.8%)
...mora otici i neka se vrati Rafa! on zna sta trebamo
6 (17.6%)

Ukupno Glasova: 33

Glasanje završeno: Ožujak 20, 2012, 20:40

Autor Tema: Kenny Dalglish  (Posjeta: 122022 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
Odg: Kenny Dalglish
« Odgovori #780 : Siječanj 30, 2012, 18:04 »
Čovjek koji odigra 18,19 od 23 je konstantan po meni  :)))

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #781 : Siječanj 30, 2012, 18:20 »
daj prestanite veličat ovog levata, lik je u obrani neloš, al ništa posebno, a što se tiče ofenzive tip je totalna truba
ovdje nisam niti spominjao igre ovoga igrača  :zid
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #782 : Siječanj 30, 2012, 18:36 »

Kako je O Neal digao ekipu?!

Kako je Magath digao Wolfsburg ?!

Kako nas je prestigao Arsenal ?!

O'Neal je digao ekipu jednako kao i Kenny nas prošle sezone, Magath je digao Wolfsburg do 9. mjesta, a prije koju sezonu su bili prvaci i igrali ligu prvaka, a Arsenal ima Wengera za trenera koliko dugo?

ovime si samo potvrdio ono što sam ja napisao.
o rukometu ne bi jer je tu dvojba koliko je Lino realno upravljao igračima, a ako i nije kako se često misli, Golužin utjecaj je također malen, jer nije dugo izbornik pa to i ne ovisi o njemu toliko nego i o igračima.

svjesan sam ja da je trener velik dio momčadi u današnjem nogometu, ali, ALI, i momčad je veliki dio momčadi u današnjem nogometu. a momčad se treba uigrati.  ;)

Offline djapojunior

• Hero Member
« Odgovori #783 : Siječanj 30, 2012, 18:41 »
Kuyt je u intervju izjavio da igraci imaju snage odigrat svaki drugi dan i da to nije problem.
A o taktickim zamislima se upravo vidi da se Dalglish uigrava,ipak je velika privilegija dobit klupu Liverpoola za sopstveno uigravanje.

paaa...  trener je dobio momčad u koju je doveo nove igrače. tu momčad i ne ide baš uvijek. trener probava nove taktike da poboljša igru, jer svaki trener ima svoje zamisli.

i šta je tu neobično?

ja samo kažem, nemate još pravo prigovora. čekajmo mi lijepo kraj sezone, pa onda prigovarajte.
šta ćete reći ako se osvoje oba kupa i izbori LP?   hoćete onda skočiti sebi u usta i reći, da, debili smo, i nećemo ništa više govoriti jer se očito ne razumijemo u nogomet?

Offline Samurai1980

• Hero Member
« Odgovori #784 : Siječanj 30, 2012, 19:07 »
O'Neal je digao ekipu jednako kao i Kenny nas prošle sezone, Magath je digao Wolfsburg do 9. mjesta, a prije koju sezonu su bili prvaci i igrali ligu prvaka, a Arsenal ima Wengera za trenera koliko dugo?

Koji je bio Wolfsburg kada g je ovaj uzeo ;) ?!

Po Vinixu imamo bolji team recimo od Arsenala, imali smo pun kufer prednosti i sve smo prokockali, na Stoekovima, QPR itd. Arsenal je isto izrauban ozljedama i odllaskom glavnog igralča itd.

ovime si samo potvrdio ono što sam ja napisao.
o rukometu ne bi jer je tu dvojba koliko je Lino realno upravljao igračima, a ako i nije kako se često misli, Golužin utjecaj je također malen, jer nije dugo izbornik pa to i ne ovisi o njemu toliko nego i o igračima.

Da smo imali trenera koji bi pročitao igru Srba i rekao momci zatvorite im ova dva šutera i to je to dobili bi :), ali eto nismo, dapače čak im je na minuti odmora rekao "nemogu nam niš iz vana hehe kakav ljakse)

svjesan sam ja da je trener velik dio momčadi u današnjem nogometu, ali, ALI, i momčad je veliki dio momčadi u današnjem nogometu. a momčad se treba uigrati.  ;)

Ok, ali Kenny dokazano ne zna to uigrati što se vidi iz priloženoga iz utakmice u utakmicu ;)
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo

- we buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

Offline djapojunior

• Hero Member
« Odgovori #785 : Siječanj 30, 2012, 19:13 »
Ne znam da li si cuo za kriticke osvrte i dobronamjernu kritiku upucenu bilo kome.
Realno smo na 7 mjestu sto je ispod svih ocekivanja.
Zaostajemo 5 bodova za mjesto u ligi prvaka.
Na Anfildu smo do sada izgubili 10 bodova od prosjecno dobrih momcadi.
Na gostujucim tekmama kukavicki i bojazljivo,bez kontri sporo,defanzivna formacija ,problem.
Nemamo igru,formaciju,standardnu postavu,sve se komplet mijenja od utakmice do utakmice.
Igramo jako defanzivan nogomet sa 5 ili 6 obrambenih igraca.
Mislim da nista nisam izmislio ,cisti fakti.

Jedina svijetla tacka je utakmica protiv City na Anfildu.
Dobra formacija,taktika,nogomet,sve.
Ja bih prvi volio da na kraju sezone budemo na 4 mjestu i da se sve ovo o cemu govorim pokaze kao prolazna boljka,i volio bih da ispadnem debil i ako se to desi,mijenjam ime na profilu u debil, i niko sretniji od mene.

dosad nisam ništa spominjao, jer jedno je dobronamjerna kritika i kritički osvrt. ali od vas par više ovo nije kritički osvrt.

po čemu je bilo za očekivati da ćemo biti iznad 7. mjesta i da ne zaostajemo za četvrtim mjestom? po prošloj sezoni? ili ne.
a način na koji igramo? koji su nam to defanzivni igrači molim te?  igrali smo par utakmica s tri obrambena u sredini i to je to. a defanzivno od veznog reda igraju samo Lucas i Spearing, koji su koliko utakmica bili zajedno u postavi?  imamo ofenzivne bekove i ofenzivne igrače u veznom redu. problem je što oni ne igraju na razini koja se od njih očekuje, samim time i nemamo krila. onda u napadu ostaje samo jedan, dva izolirana igrača. ali to ne znači da nam je igra defenzivna ako nam je vezni red često loš, nego znači da je loša.
a zato i ne znamo uvijek koja nam je standardna momčad, jer ne igraju uvijek bajno.
a to je ono o čemu sam pričao, momčad se uigrava, a za to treba vremena.

imaš li dalje još kakve "argumente"?

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #786 : Siječanj 30, 2012, 19:17 »
go djapo go djapo  :D
vidim ti si preuzeo ulogu don quijotea u borbi protiv vjetrenjača  :D
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline djapojunior

• Hero Member
« Odgovori #787 : Siječanj 30, 2012, 19:18 »
Ok, ali Kenny dokazano ne zna to uigrati što se vidi iz priloženoga iz utakmice u utakmicu ;)

ok, bravo. za uigravanje treba vremena. to nije par utakmica. nekad to može biti, ako se igrači prilagode jedni na druge brzo, ali većinom to nije slučaj.
čisti primjer je City, nakupovali su sve moguće, ali im je bilo džabe jer se nisu uigrali. bilo je bljeskova, ali do ove sezone realno nisu pokazali šta se očekivalo od njih od strane mnogih, da odmah sve trofeje uzmu i budu najbolji. ne, nego ponekad treba proći i cijela sezona da se momčad uigra, a onda je tek suditi o momčadi i o treneru. a tako je i s nama. tek slijedeća sezona će biti najbolji i istinski pokazatelj ove momčadi. može to biti i ova, uigraju se i osvoje kup ili kupove i uđu u LP. ali i ne mora, nego tek slijedeće sezone mogu pokazati pravu snagu momčadi za koju su se do tad uigravali i spremali.
trebate shvatiti da je ova obnova momčadi projekt. a za projekte treba vremena. to se ne događa kao na manageru kao što vi neki zamišljate.

Offline djapojunior

• Hero Member
« Odgovori #788 : Siječanj 30, 2012, 19:34 »
Pa sam Dalglish i vlasnici a  isvi u klubu su javno izjavljivali da je 4 mjesto cilj.
Zbog toga smo i kupili 9 igraca u prosloj godini da dodjemo do tog cilja.
Pobijediti na Anfildu Norwich ili Swonsea il Stoke i ostale losije ekipe je bio problem.
U gostima smo gubili od istog Stoka Wigana Boltona i nemam pojma vise.
Da smo kuci dobijali utakmice bili bi smo 4mjesto,sa 9 novih igraca to je bilo jako realno ,cak i u situaciji kad su Arsenal i Chelsea vrlo losi.

Enrique,Agger,Skrtel,Cara i Glen je 5 obrambenih,koji su igrali
A znalo se desiti da na njih sve udje i Kelly.
Ne znam da li kuzis igru al i vezni red je defanzivno orjentiran,a utakmice igramo sa jednim spicem.

Najmanje dajemo golova u ligi itd.

koliko su tih 5 igrača utakmica bili u postavi zajedno?  a Glen i Enrique su bekovi, i to podosta napadački orijentirani bekovi.

da, izjavili su da im je 4. mjesto cilj na kraju sezone. ključne riječi NA KRAJU SEZONE.
a kupili su nove igrače da to postignu. ali novi igrači se trebaju uigrati. a za sada na tablici je što se nas tiče, po meni stanje sasvim realno. moglo je biti bolje, ali nije. ovo je bilo realno za očekivati. ali je isto realno i moguće i to 4. mjesto na kraju sezone. zato i kažem, ne kenjati sada, nego na kraju sezone ako to bude potrebno.

još nešto?

Offline djapojunior

• Hero Member
« Odgovori #789 : Siječanj 30, 2012, 19:39 »
I kratko pitanje.Sta ce se dogoditi ako zavrsimo recimo 7 i osvojimo 1 kantu,sto je realno u ovom trenutku.Da li treba mijenjati trenera il nastaviti dalje?

o tome ću suditi kad za to dođe vrijeme.
ali moje je mišljenje da ga vlasnici neće micati kod takvog scenarija. tako je bilo isto sa Red Soxima. doveli su novog trenera koji je bio rizik. dopustili mi njegov način djelovanja u klubu. i nije bilo prebajno na početku, ali ga nisu micali, jer to nema smisla. i onda su 2007. Red Soxi osvojili World Series. kad započneš projekt kao što je taj bio i kao što je ovaj naš sada, mijenjanje trenera je prekidanje projekta. novi trener dovodi nove igrače, nove stvari oko igre uvodi, ponovno se počinje ispočetka. tako mislim na to gledaju i naši vlasnici. njima se ne žuri toliko s tim, drugačije posluju po tom pitanju.

Offline djapojunior

• Hero Member
« Odgovori #790 : Siječanj 30, 2012, 19:41 »
Pazi na izrazavanje!A ako ti je ovo realno Newcastle je klub za tebe.Liverpool ima malo vece limite!
Jos nesto?

u ovom trenu Liverpool nema veće limite. jer nekad je limit bio prvi mjesto, sad je četvrto.
ali vratiti će se i borba i za to prvo mjesto. samo treba vremena.
a samim time što smo Liverpool ne znači da smo automatski prvi ili stalno u LP. to se mora zaraditi.

p.s. da se Liverpoolu dogodi nešto kao Newcastleu ili Leedsu, jel bi onda prestao navijati za Liverpool?
jer to, po tebi nije limit tog kluba, pa ti nemaš šta navijati za njega, ako bi ja morao po tvojim riječima navijati za Newcastle.

ja navijam za klub, a ne za stanje na ljestvici.  ;)

Offline Samurai1980

• Hero Member
« Odgovori #791 : Siječanj 30, 2012, 19:51 »
ok, bravo. za uigravanje treba vremena. to nije par utakmica. nekad to može biti, ako se igrači prilagode jedni na druge brzo, ali većinom to nije slučaj.
čisti primjer je City, nakupovali su sve moguće, ali im je bilo džabe jer se nisu uigrali. bilo je bljeskova, ali do ove sezone realno nisu pokazali šta se očekivalo od njih od strane mnogih, da odmah sve trofeje uzmu i budu najbolji. ne, nego ponekad treba proći i cijela sezona da se momčad uigra, a onda je tek suditi o momčadi i o treneru. a tako je i s nama. tek slijedeća sezona će biti najbolji i istinski pokazatelj ove momčadi. može to biti i ova, uigraju se i osvoje kup ili kupove i uđu u LP. ali i ne mora, nego tek slijedeće sezone mogu pokazati pravu snagu momčadi za koju su se do tad uigravali i spremali.
trebate shvatiti da je ova obnova momčadi projekt. a za projekte treba vremena. to se ne događa kao na manageru kao što vi neki zamišljate.

Ali Đapo jedna polusezona sa kup utakmicama nije baš malo jebem mu miša :(

Osvojit ćemo kup to je dobro, drugi nisam siguran ima tamo Tottenham itd. tako da teško ehm ... L P bi bilo čudo da uđemo zbilja čudo podvig ....
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo

- we buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

Offline djapojunior

• Hero Member
« Odgovori #792 : Siječanj 30, 2012, 19:57 »
Ali Đapo jedna polusezona sa kup utakmicama nije baš malo jebem mu miša :(

a gle, šta bi City trebao reći, koliko je njima trebalo?
to je realno stanje, nekad ti treba i cijela sezona. to nije malo vremena, ali je to po meni često normalan period prilagodbe i uigravanja.

Nisi shvatio!
Dovedeni igraci nisu za Liverpool i nikad nece biti,nemaju mentalitet pobjednika.
Ako se u svlacionicu i njihove glave uvukla misao da je OK i realno da smo 7 i ako takvu igru prezentiraju na terenu ,onda ne zasluzuju nositi Liverpoolov dres.
Liverpoolu se dogodilo sve najljepse prosle godine.
Dobili smo nove vlasnike i trenera i brdo love za pojacanja.
Ako Dalglishu treba 400miliona za 4 mjesto trebao je to reci prosle godine u ovo vrijeme.
Mozda covjek nema kapacitet za vise od 7 mjesta,zar je to lose reci.

kako ti molim te znaš da igrači nemaju pobjednički mentalitet i da trener nema kapacitet za više od 7. mjesta nakon jedne polusezone?

a šta je ovo sad bilo protiv Citya i Uniteda, dvije momčadi na vrhu Premiershipa, ako ne pobjednički mentalitet?

Offline Samurai1980

• Hero Member
« Odgovori #793 : Siječanj 30, 2012, 19:59 »
a gle, šta bi City trebao reći, koliko je njima trebalo?
to je realno stanje, nekad ti treba i cijela sezona. to nije malo vremena, ali je to po meni često normalan period prilagodbe i uigravanja.

kako ti molim te znaš da igrači nemaju pobjednički mentalitet i da trener nema kapacitet za više od 7. mjesta nakon jedne polusezone?

a šta je ovo sad bilo protiv Citya i Uniteda, dvije momčadi na vrhu Premiershipa, ako ne pobjednički mentalitet?

Citiy isto ima lošeg trenera realno  :super

Offline djapojunior

• Hero Member
« Odgovori #794 : Siječanj 30, 2012, 20:02 »

Citiy isto ima lošeg trenera realno  :super

a je li loš ako na kraju osvoji premiership?