Anketa

Kenny Dalglish...

...ima moje povjerenje, neka nastavi sta je poceo i dr godine
8 (23.5%)
...neka zavrsi godinu pa mu onda sudimo
10 (29.4%)
...neka zavrsi godinu, bolje nemamo a utrka za LP je izgubljena
6 (17.6%)
...mora otici, neka netko privremeno zavrsi godinu pa trezimo novog trenera
4 (11.8%)
...mora otici i neka se vrati Rafa! on zna sta trebamo
6 (17.6%)

Ukupno Glasova: 33

Glasanje završeno: Ožujak 20, 2012, 20:40

Autor Tema: Kenny Dalglish  (Posjeta: 122025 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline redscro

• Hero Member
Odg: Kenny Dalglish
« Odgovori #675 : Siječanj 21, 2012, 21:23 »
probaj mi citirati :)
mozda nisam videl jer imam tu osobu blokiranu koja mi je odgovorila
hvala :)

Ukratko, uloga trenera NIJE samo poslati najboljih 11 na teren pa nek se snalaze kako znaju. Drugo, ON je doveo značajan dio od tih 11 i ako ne igraju dobro valjda ima i on tu malo "zasluga". Treće, ako je već popljuvao igrače nakon utakmice, ne shvaćam kako to da nam ne trebaju pojačanja, prema njegovim riječima.
"Neki ljudi vjeruju da je nogomet pitanje života ili smrti. Vrlo sam razočaran takvim stavom. Uvjeravam vas da je nogomet puno, puno važniji od toga."

Bill Shankly

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #676 : Siječanj 21, 2012, 21:28 »
a o sebi ne bi ništa rekao..

a sta je trebao reci? Vecina je bila zadovoljna sa pocetnim sastavom. Igraci su ti koji nisu opravdali svoju ulogu na terenu. Imali su izrazito los start u utakmici.

Iz te kritike, igraci trebaju izvuci pouku i pokusati podici nivo svoje forme. Nije sramota pasti, sramota je ne pokusati ustati. Ako ce oni i dalje igrati ovako, bit ce rasprodaja, pa makar i besplatna.

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #677 : Siječanj 21, 2012, 21:34 »

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #678 : Siječanj 21, 2012, 22:07 »
sve što ću reći je RAFA VRATI SE!!!!

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #679 : Siječanj 21, 2012, 22:08 »
Dalglish je jednostavno unistio Liverpool.
Ovo sto on radi je zlocin.
Kamera ga je prikazivala tjekom utakmice i na njegovom licu kao i obicno se vidjela nemoc i ocaj.
Na terenu se vidio raspad sistema i vrlo nervozni nemocni Liverpool.
Zabrinjavajuce je sto se dalo primjetiti da nema momcadskog duha i da svako igra svoju igru.
Najgore od svega je sto cemo se tesko rijesiti Dalglisha,
Dalglish vjeruje u ovu momcad jer licemjerno brani pogresne kupovine prosle godine.
A nema ni ideju koga da kupi u ovom prelaznom roku.
Vjerujem da je igracima pun kufer.
Volio bih da Dalglish odstupi bolje jucer nego veceras,da nam se isprica svima za ovaj zlocin nad Liverpoolom.

YNWA

:dobarpost
trebamo nekog ko ce ovako postaviti stvari na teren

Reina

Johnson            Skrtel                 Enrique

Adam

Henderson          Gerard           Downing

Kuyt                 Carrol                   Bellamy

4-3-3 formacija
Objasnjenje:
Adam bi igrao zadnjeg veznog koji bi pomagao obrani i igrao malo ispred nje u nasim napadima vezao obranu i napad.
Jedna od najzahtjevnijih uloga i volio bih ga vidjeti u toj ulozi.
Ovakvom postavom gdje bi u napadu imali 4 vezna i tri napadaca bi postizali puno vise golova,
Primali bi i sigurno vise ako Adam il taj zadnji veznjak ne bi na vrijeme zatvarao i pomagao obrani.
Al u svakom slucaju mnogo atraktivnija i hrabrija igra kojom bi pokazali da smo dosli po 3 boda.
Suparniku ostaje da misli kako da sastavi obranu kao odgovor na ovu formaciju koja bi pritiskala sa tri napadaca na obranu odmah kad napuste 16 metara.

Never miss a good chance to shut up.

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #680 : Siječanj 21, 2012, 22:12 »
Ne znam zašto svi nakon ovog poraza žele smijeniti Kennyja, znam da je bila vrlo loša i bezidejna igra, ali samo nam treba par pojačanja i zadržat Kennyja do kraja sezone, a onda podvuć crtu i vidjet što i kako dalje. Do tad bi ga trebali ostavit.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #681 : Siječanj 21, 2012, 22:12 »
ja sam protiv vracanja na staro... mislim da tu nema srece. priliku moras zasluziti a onda ju iskoristis ili padnes. inace i Kenny je jedan od onih koji se vratio :)))
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #682 : Siječanj 21, 2012, 22:14 »
Ne znam zašto svi nakon ovog poraza žele smijeniti Kennyja, znam da je bila vrlo loša i bezidejna igra, ali samo nam treba par pojačanja i zadržat Kennyja do kraja sezone, a onda podvuć crtu i vidjet što i kako dalje. Do tad bi ga trebali ostavit.

koja pojačanja?! dali ti čitaš novine i net stranice?! čovjek ne želi dovest pojačanja, njemu će bit mirno zimsko vrijeme!

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #683 : Siječanj 21, 2012, 22:16 »
Pa kažem, treba promijenit stav i pljunut 50 milijuna za par pravih igrača, a ne ostavit ovakvu momčad. Mislim da će i on uvidjet da nam trebaju 2 prava igrača.

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #684 : Siječanj 21, 2012, 22:24 »
Pa kažem, treba promijenit stav i pljunut 50 milijuna za par pravih igrača, a ne ostavit ovakvu momčad. Mislim da će i on uvidjet da nam trebaju 2 prava igrača.

dok on to uvidi borit ćemo se za 10 mjesto!
vidiš da nije uvidio to već 21 dan od početka prijelaznog roka!

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #685 : Siječanj 22, 2012, 00:28 »
Kenny danas nije ni najmanje kriv
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Offline vecac2

• Hero Member
  • In it goes towards Lovren...
« Odgovori #686 : Siječanj 22, 2012, 01:03 »

"Some of those players won’t be in Red shirts much longer if they carry on playing that way. It was disrespectful."

Kennyjev osvrt na utakmicu...
Uredu, ali treba djelovat a ne pricat. Prodat ove poluproizvode od igraca i dovest nove, ako nista uopce ne trebaju biti bolji od ovih trenutacnih, al brate nek budu ratnici na terenu, sa postovanjem prema ovom dresu koji, ovim nasim jadnicima, vjerojatno nista ne znaci. Neka idu na svaku loptu, ne pruzaju protivnicima prostor i da nemaju onaj arogantni pristup prema protivnickom napadacu kad nece da ga isprate, nego ga fino puste pored sebe, jer "ti igraci nemaju kvalitetu da nam zabiju, oni su nula za nas". Vidim. Nek se bore kao sto se borila nekad davno neka druga generacija, i nek izgube. "A" im necu rec. Nema veze, bili bolji od nas, zasluzeno pobijedili, mi smo se trudili ali nismo uspjeli. To ni u jednoj situaciji u kojoj smo kiksali ove godine nije bila rijec. Manekencici dobiju Chelsea, pa misle da ce lako sa ovim polu-ekipama. Nek pogledaju kako igraju, i vidjet ce da ih mozda samo nijanse dijele od tih polu-ekipa.
Potjerat sve ovo, vratit Heskeya. Ovo malo igraca sto jos uvijek drze do Liverpoolovog imena, Kenny ostavlja na klupi, pa nek ostavlja. Al nije u redu da ovakve onda izjave daje. YNWA

Offline Dobra_Babel

• Hero Member
  • Let's go redss
« Odgovori #687 : Siječanj 22, 2012, 03:23 »
Kenny izvini ali ti blage veze nemas ne vidim s tobom na klupi bolje sutra nekako je jadan kao trener bezidejan da ne kazem glup
Cuvaj se tebra ide lakat u rebra nova stara tema au suarez I evra

Offline fed

• Hero Member
  • LFC ***** Reds
« Odgovori #688 : Siječanj 22, 2012, 12:06 »
Kenny ako imaš respekta prema klubu, molim te odstupi i ne blamiraj više ni sebe ni Liverpool.
“Liverpool was made for me and I was made for Liverpool.”
                                             ----- Bill Shankly

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #689 : Siječanj 22, 2012, 12:31 »