Anketa

Kenny Dalglish...

...ima moje povjerenje, neka nastavi sta je poceo i dr godine
8 (23.5%)
...neka zavrsi godinu pa mu onda sudimo
10 (29.4%)
...neka zavrsi godinu, bolje nemamo a utrka za LP je izgubljena
6 (17.6%)
...mora otici, neka netko privremeno zavrsi godinu pa trezimo novog trenera
4 (11.8%)
...mora otici i neka se vrati Rafa! on zna sta trebamo
6 (17.6%)

Ukupno Glasova: 33

Glasanje završeno: Ožujak 20, 2012, 20:40

Autor Tema: Kenny Dalglish  (Posjeta: 121866 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
Odg: Kenny Dalglish
« Odgovori #510 : Siječanj 03, 2012, 23:44 »
pa united ti nema ni jednog takvog...
engleskog baš? mislim da nema,nani je portugalac..silva je španjolac..deco je bio u chelskom..

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #511 : Siječanj 03, 2012, 23:46 »
engleskog baš? mislim da nema,nani je portugalac..silva je španjolac..deco je bio u chelskom..
Nani je vise krilo nego fantazista, a united vec godinama igra bez klasicnog playmakera u sredini

Offline Ozz

• Hero Member
« Odgovori #512 : Siječanj 03, 2012, 23:47 »
Nani je vise krilo nego fantazista, a united vec godinama igra bez klasicnog playmakera u sredini
što se držite sad uniteda,,želim reći da mi trebamo ne engleskog kreatora,jer kvalitetni se ne rađaju često,a mi baš udaramo po engleskom  tržištu..

Offline machy

• Newbie
« Odgovori #513 : Siječanj 03, 2012, 23:48 »
nikako Beniteza , bolje ostaviti Kennya mada je moj izbor prvi bio Rijkaard prošle godine.

Offline Ozz

• Hero Member
« Odgovori #514 : Siječanj 03, 2012, 23:52 »
nikako Beniteza , bolje ostaviti Kennya mada je moj izbor prvi bio Rijkaard prošle godine.
ma kakav rijkaard,prije bi uzeo iliju lončarevića...dao bi kredita kennyu još ovaj prijelazni rok i do kraja sezone pa da vidimo.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #515 : Siječanj 03, 2012, 23:53 »
što se držite sad uniteda,,želim reći da mi trebamo ne engleskog kreatora,jer kvalitetni se ne rađaju često,a mi baš udaramo po engleskom  tržištu..
Ma samo kazem da se moze igrat i bez klasicnog playmakera, al onda se mora imat odlicna krila a ne Downinga i Kuyta. Iako se slazem da bi volio jednog pravog kreativca vidjet kod nas, al ne engleza (skota, irca, velsanina), vise bi volio nekakvog belgijanca il njemca  :hm

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #516 : Siječanj 04, 2012, 00:05 »
ne treba smjenit KK, treba samo pametno kupovat!

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #517 : Siječanj 04, 2012, 00:20 »
ne treba smjenit KK, treba samo pametno kupovat!
te pametno vodit ekipu!  :hm pa to je upravo posao KK, njegova dva glavna zadatka  :roll
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #518 : Siječanj 04, 2012, 00:37 »
jeli lisac imao srece kad je preuzeo scum? mislim da je imao losih sezona..

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub

Offline Paulinjo

• Hero Member
  • Smooth, but not a criminal.
« Odgovori #519 : Siječanj 04, 2012, 01:17 »
Ako netko zna odgovoriti na ovo bilo bi kul.

Da li je Chelsea, dok je Steve Clarke bio u njemu, igrao isti način obrane kao mi sada?

Veliki sam fan Barceloninog načina branjenja, iliti da jako visoko napadaju protivnika kada nemaju loptu, a primjetio sam da mi radimo upravo suprotno. Čekamo protivnika u svojoj polovici i rijetko kad prelazimo centar, ali eto, očito i to funkcionira, imamo najbolju obranu lige (oke sad možda malo manju nakon Cityja =) ). Pitam zato jer se sjećam da Mourinho ima neki višegodišnji niz neporaženosti kod kuće (Chelsea, Inter pa Real Madrid) pa me zanima jel to do Mourinha ili do Clarkea koji nama nevidljivo obavlja odličan posao sa namještanjem obrane.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #520 : Siječanj 06, 2012, 11:10 »

nani im je krilo, isto kao i valencia, park im je dost u sredini, giggs također(al to nisu njihove pozicije), al ugl nemaju nit jednog takvog igraca

ups vidim da ti je vec odg, al za united sam dal primjer jer su godinama odlicni, a...
Never miss a good chance to shut up.

Offline ANFIELD+1892

• Hero Member
  • Muku muče, da nas spriječe...
« Odgovori #521 : Siječanj 06, 2012, 11:36 »
Kenny jednostavno nije dorastao zadatku covjek je jednostavno zalutao u danasnji nogomet.On je vec godinu nas trener ,a ja nevidim nikakav napredak u igri i dalje odigramo dobro u derbijima dok protiv mali tuga i jad.Ja mu novac za nove igrace nebi dao jer covjek ima neke cudne vizije pa pogledajte samo likove koje on ponovnovno zeli dovest,ajde recite dali sa ovim igracima sada plus da dovede npr.Benta,Jelavica i njima slicne vi LFC vidite dogodine u LP ja NE.

Offline Ozz

• Hero Member
« Odgovori #522 : Siječanj 06, 2012, 11:48 »
Kenny jednostavno nije dorastao zadatku covjek je jednostavno zalutao u danasnji nogomet.On je vec godinu nas trener ,a ja nevidim nikakav napredak u igri i dalje odigramo dobro u derbijima dok protiv mali tuga i jad.Ja mu novac za nove igrace nebi dao jer covjek ima neke cudne vizije pa pogledajte samo likove koje on ponovnovno zeli dovest,ajde recite dali sa ovim igracima sada plus da dovede npr.Benta,Jelavica i njima slicne vi LFC vidite dogodine u LP ja NE.
pa ne bi se složio da se ne vidi napredak,usporedi njega i Hodgsona i Rafin kraj mandata,vidi se,ali ništa ne dolazi preko noći,samo što mi smeta je njegova taktika i transfer politika.

Offline ANFIELD+1892

• Hero Member
  • Muku muče, da nas spriječe...
« Odgovori #523 : Siječanj 06, 2012, 11:54 »
Ozz pa evo ti primjer zadnja tekma kao mi smo dominirali sredinom,al toliko bezidejnosti pa mi nemamoniti jednu uigranu akciju igraci se natezu tko ce izvest slobodnjak,a tako je u vecini tekmi.Sva se igra svodi na individualne poteze.

Offline Ozz

• Hero Member
« Odgovori #524 : Siječanj 06, 2012, 11:57 »
Ozz pa evo ti primjer zadnja tekma kao mi smo dominirali sredinom,al toliko bezidejnosti pa mi nemamoniti jednu uigranu akciju igraci se natezu tko ce izvest slobodnjak,a tako je u vecini tekmi.Sva se igra svodi na individualne poteze.
ali čekaj zar ti misliš da njima kenny govori budite bezidejni? normalno da on njima kaže šta,kako,ali ako igrač kuži da tako ne ide,misliš da ne probaju drugi način.pa svaki iole pametan igrač će znati što treba učiniti ,da se ne može stalno lopta gurati tj siliti na bok,da se ne može stalno vračati golmani i alibi dodavati igraču do...pa po meni su i igrači krivi ali i Kenny ,zašto ne preuzimaju rizika malo,zašto ne idu u duele pa neka ih i izgube ,jednom će proći i gledati ćemo normalnije utakmice.