Anketa

Kenny Dalglish...

...ima moje povjerenje, neka nastavi sta je poceo i dr godine
8 (23.5%)
...neka zavrsi godinu pa mu onda sudimo
10 (29.4%)
...neka zavrsi godinu, bolje nemamo a utrka za LP je izgubljena
6 (17.6%)
...mora otici, neka netko privremeno zavrsi godinu pa trezimo novog trenera
4 (11.8%)
...mora otici i neka se vrati Rafa! on zna sta trebamo
6 (17.6%)

Ukupno Glasova: 33

Glasanje završeno: Ožujak 20, 2012, 20:40

Autor Tema: Kenny Dalglish  (Posjeta: 121870 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Samurai1980

• Hero Member
Odg: Kenny Dalglish
« Odgovori #420 : Listopad 23, 2011, 13:27 »
Jeli ikome tu jasno da Norwich, Stoke, Fulham itd. igraju lijepši i konkretniji nogomet od nas s obzirom na njihove mogućnosti ?! Ne padaju u drugim poluvremenima itd. jeli i to stvar sreće ili trenera jebem mu miša ?!  :help
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo

- we buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #421 : Listopad 23, 2011, 14:01 »
Bote kamen... zar je moguce da ste opet nezadovoljni. Vec 2 utakmicu za redom igra nasa ubedljivo najjaca postava i opet se zalite na izbor igraca i trenera.

nisam pogledao utakmicu, ali sam pogledao sazetke. 1 precka, 2 stative, nekoliko sjajnih sansi. Problem nije selekcija igraca, jer prilike stvaramo, ali neznamo ih iskoristiti, znaci REALIZACIJA.

Jeli ikome tu jasno da Norwich, Stoke, Fulham itd. igraju lijepši i konkretniji nogomet od nas s obzirom na njihove mogućnosti ?! Ne padaju u drugim poluvremenima itd. jeli i to stvar sreće ili trenera jebem mu miša ?!  :help

i ti stvarno ocekujes da tebe neko shvaca ozibljno sa ovakvom tvrdnjom. Da smo zabili pola golova iz svih sansi koje smo stvorili u dosadasnjem prvenstvu gol razlika bi bila +10.

Offline Gambith

• Sr. Member
« Odgovori #422 : Listopad 23, 2011, 16:45 »

i ti stvarno ocekujes da tebe neko shvaca ozibljno sa ovakvom tvrdnjom. Da smo zabili pola golova iz svih sansi koje smo stvorili u dosadasnjem prvenstvu gol razlika bi bila +10.
A tak ti to ide da su zabili Kenny bi bio kralj ovako svi pljuju...Tipični balkanski mentalitet :D

Offline Samurai1980

• Hero Member
« Odgovori #423 : Listopad 23, 2011, 17:40 »
Bote kamen... zar je moguce da ste opet nezadovoljni. Vec 2 utakmicu za redom igra nasa ubedljivo najjaca postava i opet se zalite na izbor igraca i trenera.

nisam pogledao utakmicu, ali sam pogledao sazetke. 1 precka, 2 stative, nekoliko sjajnih sansi. Problem nije selekcija igraca, jer prilike stvaramo, ali neznamo ih iskoristiti, znaci REALIZACIJA.

Jebeš realizaciju, kako to da Suarez zabija redovito za repku a kod nas ne?!  kako igramo to je ključno pitanje čovječe ??? NE IGRAMO MUČIMO SE, i kad kao dominira to je jalovo nekonkretno itd., sa konstantnim padom u drugom poluvremenu DAKLE EKIPA NAM NIJE NI FIZIČKI NI PSIHIČKI PRIPREMLJENA, JELI I TO STVAR SREĆE?!

Po tebi je ovo možda naj bolje od nas, po meni nema šanse ako uzmemo u obzir stoperski par Skrtel i Carra koji su u duetu 2. igrača manje svaku utakmicu za nas ...

I za kraj kako vam nije neugodno izvlačiti se na sreću protiv jednog malog Norwicha ...  :bljak
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo

- we buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #424 : Listopad 23, 2011, 17:49 »
Jebeš realizaciju, kako to da Suarez zabija redovito za repku a kod nas ne?! 

Za mene razgovor zavrsen, prijatan ti dan...

Offline Samurai1980

• Hero Member
« Odgovori #425 : Listopad 23, 2011, 17:53 »
Za mene razgovor zavrsen, prijatan ti dan...

Vadiš iz konteksta što ti odgovara ...

Izgubili smo jer smo loši u svakom segmentu igre, realizacija je isto stvar treninga i igre cijelokupne momčadi a ne samo napadača, i glupo je jadno i smiješno vaditi se na realizaciju protiv jebenog Norwicha i to doma ... zato  :joj

Ugodan dan također  :kuler

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #426 : Listopad 23, 2011, 17:57 »
Izgubili smo jer smo loši u svakom segmentu igre, realizacija je isto stvar treninga i igre cijelokupne momčadi a ne samo napadača, i glupo je jadno i smiješno vaditi se na realizaciju protiv jebenog Norwicha i to doma ... zato  :joj

meni je jasno da imamo problema u odbrani i da cemo skoro na svakoj utakmici primit gol, to je boljka vec 2 sezone. Ali da znamo iskoristiti sanse koje stvaramo, mi bi utakmice resavali u svoje korist, i nebi bilo toliko sranja o igracima i o Kennyu.

Tebi mozda se nesvidja sto neigramo poput Reala ili Barce, i za to treba vremena i ustimavanja. Kada na susretu stvoris 10 zicera i iskoristis samo 1, onda se onakva sranja kao sinocnja znaju cesce desiti.

Offline Samurai1980

• Hero Member
« Odgovori #427 : Listopad 23, 2011, 18:10 »
meni je jasno da imamo problema u odbrani i da cemo skoro na svakoj utakmici primit gol, to je boljka vec 2 sezone. Ali da znamo iskoristiti sanse koje stvaramo, mi bi utakmice resavali u svoje korist, i nebi bilo toliko sranja o igracima i o Kennyu.

Tebi mozda se nesvidja sto neigramo poput Reala ili Barce, i za to treba vremena i ustimavanja. Kada na susretu stvoris 10 zicera i iskoristis samo 1, onda se onakva sranja kao sinocnja znaju cesce desiti.

Ma jebeš Real i Barcu, meni se ne sviđa što neigramo nikako o tome se radi, također svjestan sam da ne ide sve preko noći, ali mi opako ide na onu stvar ta odvratna fraza "Treba vremena" pa do kad više jebo te ?!  :hitwall   I druge momčadi dovode nove igrače ali s vremenom su sve uigranije, kompaktnije bolje, jeli riječ kontinuitet (dobrih igara) i Liverpool možemo staviti u istu rečenicu, pa i ne baš o tome se radi ... Doveli smo 3. engleza, od toga dva igraju cijelo vrijeme na svojim pozicijama Downing i Caroll i nismo uspjeli niti jednog razigrati itd. dakle nije samo stvar relazacije ... vezni red ne radi dobar posao a najviše smo se tu kao pojačali itd. 

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #428 : Listopad 23, 2011, 18:15 »
Ma jebeš Real i Barcu, meni se ne sviđa što neigramo nikako o tome se radi, također svjestan sam da ne ide sve preko noći, ali mi opako ide na onu stvar ta odvratna fraza "Treba vremena" pa do kad više jebo te ?!  :hitwall   I druge momčadi dovode nove igrače ali s vremenom su sve uigranije, kompaktnije bolje, jeli riječ kontinuitet (dobrih igara) i Liverpool možemo staviti u istu rečenicu, pa i ne baš o tome se radi ... Doveli smo 3. engleza, od toga dva igraju cijelo vrijeme na svojim pozicijama Downing i Caroll i nismo uspjeli niti jednog razigrati itd. dakle nije samo stvar relazacije ... vezni red ne radi dobar posao a najviše smo se tu kao pojačali itd.

Cityu je pored svih potrosenih miliona trebalo 4 godine da dodje do prvog trofeja, Chelseau 2 godine dok nije dosao Mourinho. Neke druge ekipe isto grade postepeno, poput Spursa.  Mi smo preko noci promenili 80% ekipe, i ti ocekujes odmah rezultate. Rezultati ce doci za 2-3 godine. Nista neide preko noci.

Offline Samurai1980

• Hero Member
« Odgovori #429 : Listopad 23, 2011, 18:21 »
Cityu je pored svih potrosenih miliona trebalo 4 godine da dodje do prvog trofeja, Chelseau 2 godine dok nije dosao Mourinho. Neke druge ekipe isto grade postepeno, poput Spursa.  Mi smo preko noci promenili 80% ekipe, i ti ocekujes odmah rezultate. Rezultati ce doci za 2-3 godine. Nista neide preko noci.

Mislim da bi neki drugi trener puno bezbolnije to izveo, i digo više bodova nego Kenny do sada, kao utjeha bi mi trebalo biti to što imamo više bodova u prvim kolima nego lani, a to što smo sve dalji i od 4vrtog mjesta iz kola u kolo nikog ne brine ... a da ne govorim pustiti Aquilannija i Mereilesa, i poslati Shelaviya na posudbu a ostaviti lošijeg Hendersona u klubu i td.
Svatko normalna ko prati Liver vidi da je obrana užas, i on se nakupuje prvo veznjaka itd. a zadnji dan dovede obrambenog kojeg nema kada uigrati, Wilson mu trune a da nije ni priliku dobio, ma ima puno tu toga sada ...

Offline volim LIVERPOOL

• Full Member
« Odgovori #430 : Listopad 23, 2011, 19:14 »
treba nam je jedan kretaivac i to je to
a sad koji e to neznam
hazard...............ili netko iskusniji i bolji

Offline Samurai1980

• Hero Member
« Odgovori #431 : Listopad 23, 2011, 19:27 »
Po cemu je to Henderson losiji igrac od Shelveya?

Ok pretjerao sam možda, ali možda , a  po čemu je bolji ?!

Offline volim LIVERPOOL

• Full Member
« Odgovori #432 : Listopad 23, 2011, 19:31 »
henderson je klasa a ovaj drugi neka jos uci
mislim nije sad klasa kao kuyt ali ima nesto  ]:)

Offline Samurai1980

• Hero Member
« Odgovori #433 : Listopad 23, 2011, 19:33 »
henderson je klasa a ovaj drugi neka jos uci
mislim nije sad klasa kao kuyt ali ima nesto  ]:)

:joj klasa je jedino po cijeni, a to što ima to nešto di mu je ?! Neka pokaže  :kuler

Offline volim LIVERPOOL

• Full Member
« Odgovori #434 : Listopad 23, 2011, 19:35 »
kreativan je
zamalo je zabio gol manch.utd-u treba mu malo vise igre a ne 10 minuta